One UI 5.0 Beta 2 Şimdi Hindistan'daki Galaxy S22 Serisi Kullanıcıları İçin Çıkıyor

Samsung, Hindistan'da yeni One UI 5.0 beta 2'yi kullanıma sunmaya başladı. Şirketin, Hindistan'daki Galaxy akıllı telefonlar için yeni yazılım güncellemesini resmi olarak piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni Galaxy S22 serisi, yeni One UI 5.0 güncellemesini alan ilk akıllı telefonlar arasında yer alacak. Yeni One UI güncellemesinin çok yakında kullanıma sunulmasını bekleyebiliriz. Samsung şu anda Hindistan'daki Galaxy S22 kullanıcıları için ikinci beta güncellemesini sunuyor.

Yeni One UI 5.0 güncellemesi birçok yükseltme alıyor. Önceki sürümde sunulan özelliklerin yanı sıra, yeni One UI 5.0 beta güncellemesi, Samsung'un yerel uygulamaları için yenilenmiş simgeler getiriyor. Yeni One UI güncellemesi ayrıca hataları düzeltir ve sistemin genel performansını iyileştirir. Gelin yeni Samsung One UI 5.0 beta 2 güncelleme yaması detaylarına bir göz atalım.

Samsung One UI 5.0 Beta 2 Hindistan Sunumu

Samsung şu anda Hindistan'daki Galaxy S22 kullanıcıları için Samsung Üyeleri uygulaması aracılığıyla yüklenebilen yeni One UI 5.0 beta 2 güncellemesini sunuyor. Yeni One UI beta güncellemesi, Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için Android 13 tabanlıdır. İlk olarak SamMobile tarafından tespit edilen yeni OneUI beta güncellemesi 2,9 GB boyutunda.

Yukarıda bahsedildiği gibi, yeni beta güncellemesi hataları düzeltir ve sistem performansını iyileştirmeyi amaçlar. İlgilenen kullanıcılar, yeni güncellemenin yeni hatalar ve sorunlar getirebileceğini bilmelidir. Yeni beta güncellemesini birincil akıllı telefonunuza yüklemekten kaçınmak en iyisidir.

Yeni güncellemeyi indirmek istiyorsanız, önce One UI 5.0 beta programına kaydolmanız gerekir. Bittiğinde, Ayarlar> Yazılım güncellemesine gidin ve İndir ve Yükle üzerine dokunun.

To Top