OnePlus 10 Pro, Android 13 tabanlı ilk OxygenOS 13 Açık Beta sürümünü aldı

Geçen hafta 10T lansmanının yanı sıra OnePlus, Android arayüzünün bir sonraki sürümü olan Android 13'ü temel alan OxygenOS 13'ü resmi olarak açıkladı. Ve şimdi şirket, OnePlus 10 Pro için OxygenOS 13'ün ilk Açık Beta sürümünü piyasaya sürdü .

Bu, herkese açık ilk beta olduğundan, birçok hata ve sorun görmeyi bekleyin, bu nedenle bunu ana cihazınıza yüklemekten kesinlikle kaçının. Bununla birlikte, test amaçlı yedek bir OnePlus 10 Pro'nuz varsa, aşağıda bağlantısı verilen Kaynaktaki talimatları izleyerek OxygenOS 13 Open Beta 1'i yükleyebilirsiniz.

Şu anda yeni yazılımın yalnızca Kuzey Amerika ve Hindistan'da satılan OnePlus 10 Pro birimleri için mevcut olduğunu ve Avrupa birimlerinin yakında göreceğine söz verdiğini unutmayın.

Değişiklik günlüğü, daha doğal ve sezgisel sonuçlar, optimize edilmiş yazı tipleri, kulaklık bağlantısı için daha sorunsuz bir deneyim, daha fazla Bitmoji her zaman açık ekran animasyonları, daha kişiselleştirilmiş AOD ayarları, profil resimlerinin otomatik pikselleştirilmesi ve sohbet ekran görüntüleri için görünen adlarla yeni bir animasyon motorundan bahseder. , gizlilik amacıyla pano verilerinin düzenli olarak temizlenmesi, yeni bir Kid Space, optimize edilmiş Dolby ses efektleri ve oyun için HyperBoost GPA 4.0.

Bilinen sorunlar arasında günlüğe kaydetme ile ilgili sorunlar, Bluetooth eşleştirilirken anormal şekilde görüntülenen bir nokta, Ultra Dark moduyla birden fazla kişinin fotoğrafını çekerken ve aynı anda uzaklaştırırken fotoğraflar bulanık olabilir, video kaydederken ekranın donması, insanları çekerken resimlerin kaydedilmemesi sayılabilir. 3,3x yakınlaştırma, kamera uygulamasında siyah ekranlar ve donmalar, Film modunda çekim yaparken yeşil videolar ve Gece Modu ile karanlıkta çekim yaparken siyah resimler.

To Top