Pokémon Unite Tier List: Tüm Karakterler Dereceli

Pokémon Unite, oyuncularının dünya çapındaki eğitmenlerle işbirliği yapmasına, taktik 5v5 parti kavgalarına katılmasına ve sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede yoğun çok oyunculu Pokémon deneyiminin keyfini çıkarmasına izin veriyor! Bununla birlikte, tüm bunlara hazırlanmak için Pokémon Unite katman listemize ihtiyacınız olacak. Oyun şu anda mobil oyuncular arasında en çok oynanan MOBA oyunlarından biri, önemli derinliği ve hiçbirinin deneyimlemeye karşı koyamayacağı diğer harika Pokémon avantajları göz önüne alındığında. Pokémon Unite seviye listemiz, oyunun ayrı alanlarında mükemmel olan en iyi isimleri kategorize edecek. 

Pokémon Unite'ın sürekli değişen doğası göz önüne alındığında, hiyerarşi kesinlikle değişikliklere tabi olduğundan, geleceğe ayak uydurmak için bu gönderiyi işaretlemeyi kaçırmayın. Ayrıca, Pokemon GO seviye listemizi hazırladığımız bazı benzer içerikleri okumak isteyebilirsiniz . 

Ayrıca bazı Go Battle iyilikleri için Pokémon GO Ultra League seviye listemize veya Pokémon GO Great League seviye listemize gizlice girebilirsiniz. İlk önce Pokémon Unite katman listesi için öncelikle burada olduğunuz şeye gidelim! 

Pokémon Unite Tier List Dağılımı

Pokémon Unite krallıkları, aşağıdaki gibi birden fazla kategoriyle doludur: All Rounder, Defender, Attacker, Supporter ve Speedster. Her biri kendi değerli yeteneklerine ve istatistiklerine sahiptir, dolayısıyla ayrı bir rol oynar. 

Bölünmeyi göz önünde bulundurarak, katman listemizi önce belirli rollere, ardından bireysel sıralamalara ayıracağız, böylece hangi Pokémon'un sizin durumunuzda en iyi yatırım olduğunu kanıtlayacağını bilirsiniz. Elbette, her bir Pokémon hakkında da daha fazla önemli nokta olacak. 

Sonuç olarak, yolculuğunuza başlamadan önce ziyaret etmek için nihai bir durak noktası alacaksınız. Her neyse, belirli Pokémon rollerinin katmanlarına girmeden hemen önce, tüm kastın her biriminin bir bütün olarak birlikte nasıl rekabet ettiğini bilmenize ihtiyacımız olacak. İşte: 

Katmanlar pokemonlar 

S Hoopa, Dragonite, Pikachu, Snorlax, Duraludon, Eldegoss, Sylveon, Lucario, Tsareena

A Wigglytuff, Absol, Blastoise, Crustle, Azumarill, Bay Mime, Gengar, Blissey, Decidueye, Greedent, Machamp, Cramorant, Eldegoss, Alolan Ninteales, Zeraora, Mamoswine, Slowbro, Talonflame, Greninja

B Trevenant, Cinderace, Gardevoir, Venusaur, Garchamp

C charizard

Bu Pokémon Unite katman listesi, her Pokémon'un belirli rollerine rağmen oyunlarda genel olarak nasıl performans gösterdiğini gösteren genel bir sıralamaydı. Bir Saldırgan Pokémon veya oyunda Çok Yönlü bir rol üstlenen biri olun, her birimi en iyiden en kötüye, SC'den başlayarak katmanlara göre sıraladık. 

Bu katmanların her birinin nasıl gittiğini merak ediyorsanız, hepsi hakkında kısa bilgiler:

S-Tier: Tüm oyun hiyerarşilerinde olduğu gibi, Pokémon Unite seviye listemizin S-house'u, kelimenin tam anlamıyla sizi endişelendirecek büyük bir zayıflığı olmayan, oyunun en sağlam Pokémon'larını sıralıyor. Rakipleriniz bu canavarları yenmeyi neredeyse imkansız bulacak ve onlarla karşılaşmaktan korkacak.

A-Kademe: Burada sıralanan Pokémonlar, en üst kademenin sakinleri kadar harika olmasalar da, kendi güçleriyle muhteşemdir. Onlarla, bir seviye yukarıda öğrendikleriniz dışında hemen hemen her düşmanı alt edebileceksiniz. 

Bununla birlikte, A-katman arkadaşlarının dikkat etmesi gereken birkaç zayıf yönü vardır; ancak, onların iyi yönleri, mevcut metanın en çok tercih edilen Pokémon seçenekleri olarak kabul edilmeleri için yeterlidir. Özellikle S-tier Pokémon'ları elde etmek çok zorsa, en az birinin yanınızda olmasını kaçırmayın. 

B-Tier: Bu Pokémonlar en iyisi değil; aslında, bunlar sadece bir oyuncunun emrindeki ortalama seçeneklerdir. B-tier birimler bazı yeterli becerilere sahiptir ve deneyimli veya uzman bir el tarafından kullanıldığında beklenenden çok daha tehlikeli olabilir. 

C-Tier: Pokémon Unite seviye listemizdeki ortalama birimlerin altında ama kesinlikle en kötüsü değil. Aslında, düşündüğümüz kadarıyla oyunda en kötü seçenek yok çünkü her biri ancak iyi mücadele edilirse harika işler çıkarabilir.

Bununla birlikte, bu seviyedeki Pokémon'ların ayrıca uzman kullanımı ile iyi planlanmış ekip kombinasyonlarına ihtiyacı olacak. Sonuç olarak, yeni başlayanlar bunlarla ittifak yapmayı hiç düşünmemelidir, aksi takdirde olası bir zaferden daha büyük bir kaybetme şansı olacaktır. 

Ve hepsi bu kadar. Her rolün şampiyonunun kim olduğunu öğrenene kadar Pokémon Unite listelerimizin geri kalanındaki tüm katmanların anlamı tam olarak budur. Neyse lafı fazla uzatmadan detaylara geçelim: 

Pokémon Unite All Rounders Tier List 

Pokémon Unite'deki Çok Yönlü sınıf, yalnızca iyi bir dayanıklılık ve saldırı potansiyeli dengesine sahip birimleri barındırır. Ödüller birlikte onları gemide olması için güvenilir bir savaşçı haline getiriyor ve böylece Çok Yönlü adını kazanıyor. Her neyse, işte bu son derece inatçı savaşçıların sıralaması: 


Katmanlar pokemonlar 

S Dragonite, Tsareena, Lucario

A Machamp, Aegislash

B Garchomp, Charizard

C Azumarill

Dragonit

Dragonite, oyuncuların çarptığı düşmanlara büyük hasar verdiğini fark edecekleri çok sağlam Unite Move ile ünlüdür. İlkinden etkilenmediyse Dragonite'nin Dragon Dance hareketini de kullanabilir. Hareket, Dragonite'ın gerektiğinde gelen saldırıları engellemesine yardımcı olacak.

anma

Tsareena oynamayı planlıyorsanız, Stomp olmazsa olmaz bir seçim olmalıdır. Mükemmel kalabalık kontrolü için rakiplerinizi Sersemletme yeteneğine sahip olduğu için bu Pokémon için ideal seçimdir. Tsareena ayrıca, kendisine yöneltilen statü etkilerini azaltmak için Kraliçe Majesteleri'ne de ev sahipliği yapar. 

Lucario

Çoğu kişi, hareketlilik açısından Speedster'lardan daha iyi bir şey olmadığını düşünse de, Pokémon Unite listemizin Çok Yönlüsü Lucario, görüşün yanlış olduğunu kanıtlıyor. Olağanüstü Hız benzeri sağlam hareketlerle birleştirilen inanılmaz istatistikleri sayesinde, en üst seviye birim olan Lucario, müthiş bir hıza sahiptir. 


Bu yetenek nihayetinde rakipleri güçlü hasarlı saldırılarla dolu bir dizi tuzağa düşürmesini sağlar. Ayrıca, oyuncular Bone Rush'ı her zaman kullanabilirler, çünkü diğer filmi kullanmayı daha da kolaylaştırır.


Machamp

Bu Pokémon yeni başlayanlar için en iyi seçim olmasa da, seviye atlandığında ne kadar havalı hale geldiği göz önüne alındığında, uzmanlar Machamp'tan çok şey çıkarabilir. Machamps, bir oyuncu seviye atlar atmaz bir dizi şık meraklıya erişir ve bu da üniteyi bir yatırım haline getirir. 


İşverenlere ayrıca Machamp'ın ana saldırılarını hızlandırırken sürekli olarak yeterli hasar vermelerini sağlayan güçlü temel saldırısı da sunulacak. İlginç, değil mi? Ama sadece ilk zayıflıklara dayanabilirsen.


Aegislash

Machamp'ın mirasını bir şekilde takip eden Aegislash, ağır bir öğrenme eğrisi yaşamayı dört gözle beklemeyen yeni başlayanlar için değildir. Pokémon'un gerçekten çok yönlü bir oyuncuya ne kadar layık olduğuna dair hiçbir şüphe olmasa da, Aegislash'ın onu sonuna kadar ortaya koyabilmesi için yeterli pratiğe sahip olması gerekecek. 


Pokémon'un saldırı ve hamle mekaniği çok fazla öğrenmeye ihtiyaç duyar, ancak bir kez içine girdikten sonra, Pokémon Unite seviye listemiz Aegislash'ten daha iyi bir birime ev sahipliği yapmaz. Her durumda yanınızda olması büyük bir saldırı gücüdür. 


Garchomp

Garchomp ayrıca Machamp ve Aegislash ile bulunan aynı sorunu yaşıyor, ancak meta üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Söz konusu birim, zaten sağlam olan hamle seti ile birlikte önemli ölçüde yenilenmiş bir erken oyun sergiliyor. 


Yine de, henüz yanından geçtiğiniz canavarlara kıyasla, çok fazla ödün verilmiş bir güç yumruğu alacaksınız. Ancak bu, hiçbir şekilde Garchomp'u işe yaramaz hale getirmez. Sadece Pokémon en iyisi değil ama kesinlikle iyi hasar verebilir. 


charizard

Güzel bir seçim, özellikle son Pokémon Unite güncellemesinden sonra ama yine de mükemmeliyetçilerin istediği kadar uygulanabilir değil. Ancak, en iyi olmasa da, gemide iyi bir saldırı ve savunma dengesi göz önüne alındığında, Charizard diğerleriyle iyi durumda. 


Başka bir amaç için değilse, Ateş Yumruğu gibi ilginç hareketlerin kilidini açmak için yakında geliştirilebilir. 


Azumarill

Pokémon Unite seviye listemizdeki bu yarışmacı, düşmanlarla bire bir düellolar yaşamayı dört gözle bekliyorsanız iyi bir seçenektir. Ancak, Azumarill'den elde edebileceğiniz tek şey potansiyel olarak bu, çünkü kesinlikle aradığınız bir Pokémon takımı değil. 


Takım savaşlarında, su faresi Azumarill gerçekten yumuşacık bir performans sergilemeye meyillidir, özellikle oyunun sonunda (tüm Pokémon Unite'deki en hayati kısım!)


Pokémon Unite Saldırganlar Seviye Listesi 


Bunlar, düşman tarafına büyük miktarda hasar verme konusunda gerçekten başarılı olan arkadaşlar. Ancak Pokémon'ların gerçekte yaptıklarının tam tersi olduğundan, oyuncuların dayanıklılık konusunda gözlerini kapatmaları gerekir. Pokémon Unite seviye listemizin saldıran taburları şu şekilde sıralanıyor:


Katmanlar pokemonlar 

S Duraludon, Sylveon, Pikachu

A Decidueye, Cinderace, Alolan Ninetales

B Espeon, Delphox, Cramorant

C Venusaur, Gardevoir, Greninja 

Pikaçu

Pikachu, özellikle yeni başlayanlar arasında manevra yapmanın ne kadar kolay olduğuyla bilinir, ancak aynı zamanda onu Pokémon Unite seviye listemizdeki en iyi saldırgan birim olarak görüyoruz. Tabii ki, Pokémon'un sahip olduğu en yüksek hasar verme potansiyeli ve herkesin favori yeteneği olan Sersemletme. 


Kombinasyon, Pikachu'yu rakipler için olağanüstü güçlü birini çekmeyi başaramazlarsa, rakipleriniz için bir kabus haline getiriyor. Unite alemlerindeki tüm aşamalar için yatırım yapmak için harika bir Pokémon, ancak özellikle son dakikalarda parladığını göreceksiniz.   


Duraludon

Bu Pokémon'un yer aldığı kategori nedeniyle Duraludon, en iyi olmasa da en aksiyon dolu birimlerden biridir. Başlangıç ​​olarak, cephaneliğindeki şaheser Stealth Rock'tır. Öğe, rakiplerinizi kolayca şaşırtma ve hareket kabiliyetini neredeyse ölü seviyelere indirme yeteneğine sahiptir.


Bununla birlikte, eşyanın en büyük artısı, soğumasını beklemek zorunda kalmadan onu birçok kez kullanabilmesidir. Sonuç olarak, herhangi birinden çok daha güvenilir hamlelere sahip iyi bir hücum odaklı Pokémon elde ettiğinizi biliyorsunuz. 


Silveon

Sylveon, Pokémon Unite seviye listemizin saldırı odaklı bir yarışmacısı olmasına rağmen, gerektiğinde iyi bir dayanıklılık gösterisi de gösterir. Yani Pokémon'u hücumda eksik bulsanız bile (yine de olmaz), sahip olduğu bir dizi HP çalma yeteneğini çekerek boşluk kolayca yapılabilir. 


Ayrıca daha fazla hız arttırıcı eşya çağırarak yoğun durumların ortasında kendinizi daha uzun süre hayatta tutabilirsiniz. Bize inanın ve ekstralar Sylveon'u daha da tehlikeli hale getirecek.   


desidueye

Pokémon Unite'deki menzilli saldırıların hayranları en kısa sürede toplanmalı! Decidueye, bu amaç için açık ara en değerli seçenektir. Bununla birlikte, geri çekilme veya atış kurma ile ilgili konularda uzlaşmaya hazır olun. Aksi takdirde, Pokémon, özellikle Pokémon Spirit Shackle gibi güçlü hareketlerle eşleştirilirse iyi bir seçimdir.


Cinderace

Başlangıçta, Cinderace, Pokémon Unite seviye listemizde pek uygun bir yarışmacı gibi görünmeyecek. Ama oyuna başladığınızda, nasıl mükemmel hedefler yapacağınızı öğrenin ve seviye atlamaya başlayın, bu Pokémon tüm zamanların en iyi Unite arkadaşınız olabilir. 


Bununla birlikte, güçlü kuvvet, inanılmaz hareket kabiliyeti, uzun menzilli hasar saldırıları ve düşmanları üzerinde yanık etkisi yaratma yeteneği barındırıyor. Birlikte potansiyel, rakip takımın tüm sağlam figürlerini devirmenize yardımcı olacaktır!


Alolan Ninetales

Kısa bir süre önce, Alolan Ninetales, hareket Aurora Veil nihayet güncellenene kadar tipik bir CD seviyesi Pokémon'dan başka bir şey değildi. Artık Alolan, düşmanlarını yoldayken sersemletebilir, böylece takımın geri kalanının duruşlarını ne kadar vahşice işgal ettiğini görebilirler. 


Pokémon bunu bir esinti içinde yapacak, ancak gerçekten yapabileceği tek şeyin bu olduğuna karar verecek. Bu nedenle, düşmanlarınızı sersemlemiş haldeyken sefaletlerini izlemek mi yoksa bunun yerine gerçek goller atmaya çalışmak mı istediğinize karar verin.


Gardevoir

Bu Pokémon, son güncellemelerin merhametini de geliştirdi. Pokémon Unite maçlarının ilk aşamalarında Gardevoir'ı seviyelendirmek artık çok daha kolay. Ancak bu, ağır bir öğrenme eğrisinden kurtulduğunuz anlamına gelmez.  


Gardevoir'ı yönetmek hala biraz pratik gerektiriyor, ancak bu zorluğu aştığınızda, Pokémon, düşman gruplarını parçalamaya ve saflarında hasara neden olmaya yetecek kadar inanılmaz derecede güçlü menzilli saldırılar gerçekleştirecek. 


Ağlıyorlar

Canavar Cramorant'ın bir zamanlar Pokémon Unite seviye listesini yönettiği biliniyordu, ancak şimdi son güncellemeler nedeniyle kesinlikle düştü. Örneğin, ünlü Dive ve Air Slash çekiciliklerini gevşetti. Bununla birlikte, düşmüş güçlü artık hamle setinde olağanüstü bir güç barındırmıyor, ancak oyuncular yine de Whirlpool ve Surf hareket seçeneklerini kullanmak isteyebilir. Her ikisi de, başka bir şey değilse de, en azından düşmanları devre dışı bırakmak için iyidir.


Greninja

Pokémon Unite seviye listemizin bu yarışmacısı, Saldırgan kategorisi, yalnızca en eksiksiz hamle seti ile serbest bırakıldığında en iyisini kanıtlayacaktır. Yani Greninja'dan en fazla yapabileceğiniz şey, bir Pokémon Unite maçının sonraki aşamalarında.  


Espeon

Espeon, oyuncular iki mücevher hareketini aynı anda kullanırsa, Psyshock ve Psybean bir başyapıttır. Hareket, Espeon'un rakiplerini ustaca sersemletebilir ve sırasıyla önemli miktarda hasara neden olabilir. 


Bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için, yalnızca tam sağlığı kalan düşmanları hedef almayı deneyin ve mükemmel bir hedefle saldırın. Ayrıca, bu karakterin hareketlerinin çoğu onu ölümcül saldırılara karşı savunmasız hale getirdiğinden, Espeon'a her zaman iyi iyileştirici Pokémon eşlik etmesi önerilir.


Delphox

Delphox genel olarak etkili bir karakter değil, ancak nasıl çalıştığını çözebilmeniz durumunda kesinlikle dikkatinize değer. Çok özel hızlı şarj hareketi olan Unite Move gemide ve en büyük saldırılardan bazılarını çok uzak mesafelerden dağıtma kapasitesiyle Delphox, teknik ellerde süper güçlü bir birimdir. 


Başlangıç ​​olarak, Pokémon'u seviyelendirirken çok dikkatli olmalısınız çünkü hızlı ve sürekli olanlardan bazılarının gerçekten parlaması gerekiyor. İkincisi, düşmandan etkilenmek için çok fazla baskı altında kalmamak gerekir. Bir şeye ne kadar çok bağlanırsanız, Delphox'u yönetmek o kadar zor olacaktır.


Venüsor

Petal Dance ve Giga Drain'in iniş kombinasyonu sayesinde Venusaur, Pokémon Unite seviye listemizde hoş bir saldırgan olarak selamlıyor. Ancak işin püf noktası, onu seviyeli tutmaktır, bu da onu otomatik olarak çoğu oyuncu için, özellikle de yeni başlayanlar için daha az geçerli bir karakter haline getirir. Buna hazırsanız, kontrol edilemez hale gelmeden önce Pokémon Unite oyununun başlarında Venusaur'u seviyelendirmeye başlamanızı öneririz.


Pokémon Unite Defenders Seviye Listesi 


Pokémon Unite katman listesinin Savunucuları, Saldırganların karşıtıdır. Gemide inanılmaz bir dayanıklılıkları var, ancak bir saldırı gerçekleştirmek için yeterli veya bazen hiç kapasiteleri yok. Savunucular, müttefik tarafı mümkün olduğunca çok sayıda gelen saldırıya karşı korumak ve aynı zamanda düşmanların ilerlemesine karşı direnmek için özel olarak inşa edilmiştir. İşte nasıl sıraladıkları: 


Katmanlar pokemonlar 

S Snorlax, Blastoise

A Mamoswine, Kabuk, Greedent, Slowbro

B Trevenant

C

snorlaks

İşte Pokémon seviye listelerimizin geri kalanına da hakim olan dostumuz geliyor. Snorlax, krallığın harika bir birimidir. Önceden düşünmeniz gereken bir miktar öğrenme eğrisi olsa da, mücadele tüm oyuncuların elde edeceği iki ana avantaja değer: Blok ve Esneme. 


Rakiplerinizi olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir şekilde geri püskürtmeyi dört gözle bekliyorsanız, her iki hamle de harika. Bununla birlikte, rolü nedeniyle Snorlax, tüm hareketlerini kullanırken güvende kalmasını sağlamak için Dayanıklılık için oldukça yüksek bir statüye sahiptir.


blastoise

Sadece 7. seviyeye nasıl hızla geçileceğini bilen oyuncular Blastoise'ı tercih etmelidir. Değilse, Blastoise'ın oldukça zayıf bir versiyonuyla, Seviye 7'den önce pek uygun görünmeyecek olan arasında sıkışıp kalmaya hazır olun. 


Bir kez orada, Blastoise'ın Hızlı Döndürme ve Sörfü göz önüne alındığında, tüm üzüntüler bir anda silinecek. Her iki hamle de, oyuncuları, her zamanki gibi kolay bir şekilde, kalabalığın sağlam bir şekilde ele geçirmesini sağlayacak.


Mamoswine

Çarpıcı düşmanlardan onları dondurmaya kadar, bu Pokémon Unite kahramanı, potansiyelini güçlü ve stratejik durum efektleri oluşturma etrafında döndürür. Rakip takımınızın gollerini bloke etmenin sizi muhtemelen heyecanlandıracağını biliyoruz ama Momoswine'ın göründüğü gibi çocuk oyuncağı olmadığını unutmayın. 


Tüm kullanıcılar için sunulan çok az hasar kapasitesi vardır ve sonuçta durum etkisi kapasitesini bir miktar doldurucu yapar. Bununla birlikte, kapasiteyi dengelemek için her zaman Mamoswine ile takım oluşturabilirsiniz, özellikle de iyi statü etkisi yaratma becerilerinden faydalanmayı göze alamıyorsanız. 


kabuk

Crustle, roller açısından çok yönlülükleri göz önüne alındığında, bize gerçekten zor anlar yaşatan Pokémonlardan biridir. Evet, Crustle, her iki alanda da üstün olan ancak dayanıklılıkta hafif bir avantaja sahip olan bir Muhafız artı Saldırgandır; ancak, sonunda Savunanlar listesindeki yerini kazanmak için. 


Pokémon, özellikle bire bir düelloya girdiğinde, bir ton hasar verirken, gelen agroyu çok etkili bir şekilde geri püskürtecek. Bununla birlikte, olumsuz tarafı, Crustle'ın son derece düşük hareketlilik gösterdiğinden, her zaman akıllı düşmanların insafına kalmıştır.


Gredent

Pokémon Unite seviye listemizdeki bu seçenek, daha önce diğerleri gibi ağır bir öğrenme eğrisi ile birlikte gelir, bu nedenle onu seçmeden önce durup düşünmenizi sağlar. Bununla birlikte, Greedent, karmaşık taşıma mekaniğine rağmen gerçekten de kadronun değerli bir parçası. Oyuncular ilk Greedent'in ustalaşma yolculuğunu geçerlerse ve ardından Berry Belly Flop, Stuff Cheeks ve Belch arasında bir denge bulurlarsa, listenin en iyi savunucularından biri olarak selamlanabilir.


yavaş kardeş

Slowbro, düşmanları en erken geri çekilmeye zorlayabilecek oldukça güçlü Telekinezi ve Surf hareketine sahip olsa da, Pokémon'da hala eksik bir şeyler var. Slowbro, çok yavaş hızı nedeniyle hala çoğu oyuncunun kalbinde favorinin yerini alamayacak. Oyuncular, bu birimin tadını çıkarmak için güçlü müttefiklerin onu gruplandırmasını sağlarken, Slowbro'ya sürekli göz kulak olmak zorunda kalacaklar. 


Trevenant

Tartışmadaki Pokémon tamamen hasar almakla ilgilidir ve hepsi bu. Bize göre bu çok cüretkar ve nihayetinde tüm ekibi iyi bir şekilde koruyacak olsa da, Trevenant için gerçekten başka bir şey yok. 


Olsa bile, Trevenant gelen agroyu özümsemekle o kadar meşgul ki, genellikle kendi başına dışarı atmaktan yoksundur. Yani oyuncular ya Trevenant yoğun bir şekilde yeniden doğarken diğer Pokémon'larını terk etme riskini almak zorunda kalacaklar ya da tam tersi.   


Pokémon Unite Speedsters Katman Listesi 


Adından da anlaşılacağı gibi, bu Pokémon Unite katmanlı liste birimleri, ekstra bir avantaj olarak hücumun yanı sıra harika bir hareketlilik sunar. Kısacası, bir speedster seçerken ekibiniz için bazı hızlı saldırı makineleri alacaksınız. 


Mümkün olduğu kadar çok hedefi devirmek için birden fazla saldırı yaparak rakibin duruşlarına koşup tekrar geri dönmekten gurur duyarlar. Speedster'lar yolda vurulabilir, ancak karşılığında önemli bir hasar alana kadar sorun yok. 


Ayrıca, gemideki muazzam hız, bunun çok sık olmasına izin vermez; bu yüzden üzülme. Her neyse, işte en iyiden en kötüye nasıl sıralanacağınız: 


Katmanlar pokemonlar 

S

A Talonflame, Absol 

B Gengar, Zeraora

C

pençe alevi

Bu Pokémon Unite seviye listesinin birimleri, oyunun hava alanından en iyi şekilde yararlanmak için Fly ve Brave Bird gibi özel hareketler taşır. Talonflame sizi uçarken ve aynı zamanda düşmanlara yeterli hasar verirken, oyuncuların birkaç saniye içinde uzun bir mesafe kat etmesine izin verilecek. 


Daha ne? Karakter, çok stratejik ve zekice zamanlanmış Aerial Ace ile kendini kolayca koruyabilir ve iyileştirebilir.


mutlak

Sucker Punch ve Psycho Cut gibi harika hareketlerle, kritik iniş vuruşlarının kralı Absol, bir anda oldukça önemli miktarda hasar verir. Ancak savunma kapasitesi yavaştır ve Absol'u korumak kendiniz için bir tehdit haline gelmeden önce hedeflerinizi olabildiğince erken köşeye sıkıştırmanızı öneririz. 


Gengar

Pokémon Unite Defenders seviye listemizden Blastoise'ı hatırlıyor musunuz? Gengar the Speedster aşağı yukarı aynıdır; bu nedenle her ne pahasına olursa olsun Seviye 7'ye itilmelidir, böylece iyi olduğu konuda performans göstermeye başlar. Seviye 7 sonunda Gengar için Hex'i açacak ve bize inanın, bu oyunda ihtiyacınız olan bir öğedir. 


Hex'in kilidinin açılmasından itibaren, oyuncular artık Unite haritasının tamamını kontrol edebilecekleri için her şey çok daha iyi görünecek. Ayrıca Gengar'ın harika iyileştirme mekanizmasını kullanarak diğer eşlerin daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olabilirsiniz.


Sıfır

Sadece Gengar'ın sahip olduğu gibi Hex değil, Zeroara'nın güç hareketleri söz konusu olduğunda tam bir seçim havuzu var. Ancak dezavantajı, havuzdan gelen hemen hemen her zevkin beklendiği kadar tatlı olmamasıdır. Her birinin, daha önce tartıştığımız herhangi bir hareketten nispeten uzun bir bekleme süresi vardır. 


Bir Speedster olmasına rağmen, Zeraora'nın cansız bekleme süresi, oyuncuları bir hedefi vurmayı kaçırdıklarında her zaman saldırılara karşı savunmasız tutacaktır. Bu, nihayetinde savaşlardan daha sık kaçmak zorunda kalacakları anlamına gelir. Bu nedenle, yalnızca böyle bir kaosla yüzleşmeye hazırsanız seçin.


Pokémon Unite Destekleyenler Katman Listesi 


Saldırı, dayanıklılık ve hatta hız açısından pek yeterli olmasa da, İyileştirici potansiyelleri göz önüne alındığında, Destekçiler herhangi bir video oyununun ekibinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Pokémon Unite, oyuncuların da Destekçilere ihtiyaç duyacağı yerlerde farklı değildir, böylece hayati takım arkadaşlarının hiçbiri biraz erken ayrılmaz. 


Pokémon Unite seviye listemizin mükemmel bir Supporter birimi, yoğun durumlarda nasıl saldırılacağı hakkında biraz bilgi sahibi olurken, takım arkadaşlarını iyileştirme potansiyeline sahip olacaktır. Destekleyenler genellikle bu amaç için durum etkilerini dağıtırlar. İşte bu oyunun Destek Pokémon'larının sıralaması: 


Katmanlar pokemonlar 

S Eldegoss, Hoapa

A Wigglytuff, Blissey

B Bay Mim

C

Dokunmak 

Hoopa, işverenine benzersiz bir destek sağlar, bunun başlıca nedeni bir harita gezginidir. Hoopa onboard ile oyuncular Pokémon Unite haritasını herkesten çok daha hızlı geçebilir.


Hyperspace Hole ve Ring Unbound gibi hareketler, Hoopa tarafından sağlanan harika avantajlardır; bunlar, yalnızca düşman gruplarına iyi hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda müttefik ekip için etkili warp noktaları oluşturur. Bu noktalar olağan görünebilir, ancak ekibinizin zor bir durumdan kaçması gerektiğinde çok yardımcı olurlar. 


eldegoss

Supporters Pokémon Unite seviye listemizin bu birimi, sağlam kalkanları nasıl toplayacağını ve müttefiklerini nasıl iyileştireceğini bilir. Mükemmel Destekçi seçimi, değil mi? Bir zamanlar güçlü olan Eldegoss, yeni güncellemelerden gerçekten çok etkilenen şanssız Pokémon'lardan biri olduğu için henüz heyecanlanmayın. 


Pokémon Unite oyuncuları, bir zamanlar olduğu gibi Eldegoss'tan pek bir şey çekemeyecekler; ancak yine de en iyisi olmasa da iyi bir destekçi olmaya değer. 


mutluluk

Düşmanlarını etkisiz hale getirmek için inanılmaz yetenekler, yeterli iyileştirme desteği ve hasar vermek için müthiş bir kapasite ile Blissey, birinin alabileceği en büyük destek müttefikidir. Ayrıca, debuff'ları verme ve absorbe etme açısından da iyi bir performans sergiliyor, bu nedenle bu açıdan da iyi hizmet aldığınızı bilirsiniz. 


Blissey'in dezavantajı söz konusu olduğunda, Pokémon'un işverenleri onu diğer müttefiklerle birlikte tutmalıdır. Blissey'i takım boyunca korumak, kıt savunma becerileri göz önüne alındığında, ikisini de daha uzun süre canlı tutacaktır. 


wigglytuff

Wigglytuff'a bağlı kalan oyuncular, düşmanlarını Sersemletmenin yanı sıra onları derin uykuya sokarak, rakiplerin saflarını mümkün olduğunca hareketsiz hale getirebilirler. Bu, Wigglypuff'ın takım arkadaşlarının yolunu temizleyeceği (işin çoğunu bitireceği) anlamına gelir, böylece karşılığında saldırıya uğramadan işi verimli bir şekilde bitirebilirler. 


Bay Mim

Son olarak, rakibini hiç olmadığı kadar ayıracak ve onları tam bir kafa karışıklığı içinde bırakacak olan duvar inşa ustası geliyor. Yarattığı duvar aynı zamanda ölümcül düşmanları geri itmeye yardımcı olacak ve böylece müttefik takımı bir bütün olarak koruyacaktır.


Her neyse, Pokémon Unite listemizdeki en düşük noktayı kazanan Bay Mime'ın tek dezavantajı, öğrenme eğrisidir. Bazen sinir bozucu olsa da, gemideki büyük destek potansiyeli göz önüne alındığında, karakter gerçekten buna değer. 


Sarmak  

Sizin için ortaya koymak istediğimiz Pokémon Unite seviye listesi bu kadar. Ekibimiz, hiyerarşiyi sizin için kullanışlı hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı, bunun için her bir birimin oyun içi rolüne göre beş farklı kategoriye ayırdık.


Ekibin en iyi Pokémon'lara iyi bir vurgu yaptığından oldukça emin olsak da, kişisel tercihinizi göz önünde bulundurarak öncelik vermeniz gereken birkaç birim olacak. Belki çoğunluğun görüşünün aksine bunlar sizin için harika olabilir (yukarıdaki sıralama yalnızca halkın görüşüne dayanmaktadır). 


Sonuç olarak, seviye ne olursa olsun, S veya C, kalbinizle gitmeyi ve en sevdiğiniz arkadaşlarınızı denemeyi unutmayın; kesinlikle bunu hak ediyorlar. Pokémon Unite'da iyi şanslar! 


Pokémon Unite Tier List Kriterleri 

Burada eXputer'da okuyucularımıza sunduğumuz her en son hiyerarşi için ekibimiz, içeriği nihayet yayınlamadan önce bol miktarda araştırma toplamak için tonlarca veriden geçer. Pokémon Unite seviye listemiz farklı değil, burada güvenilirlikten emin olabilirsiniz. 


Açıkçası, Pokémon Unite alemini ve mevcut metayı kendimiz deneyimlemeden tüm karakter kadrosunu sıralamak mümkün değildi. Bu nedenle ekibimizin cep telefonları bir hafta boyunca oyuna ev sahipliği yaptı. 


Sonunda en kesin Pokémon Unite katman listesini ortaya çıkarmak için çeşitli takım kompozisyonları teste tabi tutuldu ve her tür stratejiyle senkronize edildi. Bununla birlikte, yalnızca deneyimimiz işi tamamlamayacaktı, bu yüzden oyun topluluğunda dolaşan popüler görüşleri teşvik etmeye karar verdik. 


Ekibimiz en iyi Pokémon oyuncularıyla işbirliği yaparak tek bir rüya gibi sorunsuz bir şekilde hangi seçeneklere hükmetmeyi tercih ettiklerini öğrendi. Pokémon Unite seviye listemizi olabildiğince doğru ve adil hale getirene kadar yüksek rütbeli oyuncular da radarımızın altında kaldı. 


Yine de, bir veya iki sıralamamızla aynı fikirde olmayabilecek topluluğun başına buyrukları tamamen destekliyoruz. Popüler görüşe uymasa da, birinin bağırsaklarının söylediğine uymak her zaman mükemmel bir şeydir. 


Bunu söyledikten sonra, işe alan oyuncuların yetkinliği de çok önemlidir çünkü bir uzman ortalama bir Pokémon'dan bile neredeyse S-tier tarzı bir performans elde edebilir. Buna karşılık, çaylaklar sadece en iyi seçimlere güvenmek zorunda kalacaklar (olağanüstü derecede akıllı olmadıkları sürece!).

To Top