Tekken 8 Teaser, Bandai Namco Tarafından EVO 2022'de Tanıtıldı

Tekken 8, EVO 2022'de uğursuz bir "Hazır Olun" ile dalga geçiyor.


Ekip, bu yılki EVO'da Tekken Dünya Turu 2023 ve 2022 Küresel Finalleri için yeni bir fragmanın yanı sıra Tekken 7'ye gelen ücretsiz güncellemeye de bir göz attı, ancak bu Tekken'in sunduğu tek yeni şey değildi. . Son derece kısa bir teaser'da BNE, franchise'da yeni bir oyunun gelişine de işaret etti.

Fragman, Kazuya'nın babasını bir uçurumdan atarak gönderdiği sonun yer aldığı orijinal ara sahneden ikonik ara sahneyi içeriyordu . Klip daha sonra tamamen yeni bir modelde eski bir Kazuya'yı göstermek için aniden kesildi ve Tekken 8'in kartlarda olabileceğini düşündürdü.

Söylentiler, BNE'nin franchise içinde bir yeniden yapım veya bir devam filmi üzerinde çalışabileceğine dair internette tur atıyor. Bu kısa teaser devam edecek fazla bir şey olmasa da, Tekken 8'in yolda olma ihtimali yüksek.

Tekken, oyun endüstrisindeki en ikonik markalardan biridir ve oyun alanındaki en değerli eski markalardan biridir. Son zamanlarda büyük bir eğilim, bir veya iki yeniden yapılanma ile nostaljinin değerinden yararlanan eski franchise yayıncıları olmuştur.

Capcom gibi yayıncılar, Resident Evil serileri gibi geçmişlerinden ikonik oyunları yeniden yaratmanın muazzam potansiyelini sergilediler. Bu hamleler, franchise içindeki ilgiyi canlandırdığı ve sadece yeniden yapılanmaların değil, aynı zamanda serideki gelecekteki oyunların satışlarının artmasına yardımcı olduğu için Capcom için büyük ölçüde iyi sonuç verdi.

Bu yüzden Bandai Namco Entertainment'ın neden bir veya iki remake ile kuyuya geri dönmemeyi seçtiği en çok merak ediliyor. Bir sonraki Tekken oyununun ne zaman çıkacağı belli değil, ancak önümüzdeki birkaç ay içinde muhtemelen daha fazlasını duyacağız.

To Top