Tüm MultiVersus karakterleri, en iyi dövüşçüler ve daha fazlası

Tam Multiversus karakter listesi ve sızdırılmış karakterler...

MultiVersus karakterlerinin listesi istikrarlı bir şekilde büyüyor ve en iyi dövüşçü unvanı için yeni yarışmacılar getiriyor. Karakterler, farklı dövüş stillerine sahip benzersiz sınıflara ayrılır, bu nedenle sizin için doğru olanı bulmanız gerekir. MultiVersus ayrıca şimdiden yeni karakterler ekledi - LeBron James ve Demir Dev - ve daha fazlası var, önümüzdeki aylarda Warner Bros'un şemsiyesi altındaki çeşitli popüler franchise'lardan her türlü karakteri ekleme sözü verdi.

Artık MutiVersus açık beta herkese açık olduğuna göre, gelecekte kadroya katılması beklenen tüm eğlenceli sızıntılardan bahsetmiyorum bile, karakterler açısından öğrenilecek çok şey var. Aşağıda, tüm karakterlerin tam listesi, bunların kilidinin nasıl açılacağı, hangi karakterlerin en üst düzeyde olduğu ve gelecekte kimlerin savaşa katılabileceği dahil olmak üzere MultiVersus karakterleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda listeledik.

MultiVersus karakterlerinin çoğu hemen kullanılabilir olsa da, yaklaşan savaşlar için seçebilmeniz için bazılarının kilidinin açılması gerekir. Bunu, kilit açma koşullarını karşılayarak veya kibrit oynayarak, görevleri tamamlayarak veya seviye atlayarak kazanılan Altın Paraları harcayarak yaparsınız - bu oyun içi para biriminden yeterince biriktirdikten sonra, bu satın alımlar Koleksiyon menüsünden yapılır. asma kilitli karakteri seçip ardından ekranın altındaki Kilidi Aç düğmesine basın. 

Ayrıca karakterler için Gleamium veya Karakter Biletleri, genellikle ödeme duvarlarının arkasına kilitlenen özel MultiVersus para birimleri veya savaş geçişi ile ödeme yapabilirsiniz. MultiVersus karakterlerinin kilidini açmanın koşulu veya maliyeti aşağıdaki gibidir:

Arya Stark: 3000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Batman : 2000 Altın/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Bugs Bunny: 2000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Finn: 2000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Garnet: 1500 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Harley Quinn: Varsayılan olarak kilidi açık

Demir Dev: 3000 Altın Sikke/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Jake: Varsayılan olarak kilidi açık

LeBron James: 2000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Reindog: 2000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Shaggy: Varsayılan olarak kilidi açık

Steven Evren: 3000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Süpermen: 2000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Tazmanya Şeytanı (aka Taz): Varsayılan olarak kilidi açık

Tom ve Jerry: 3000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Velma: 2000 Altın Para/700 Gleamium/1 Karakter Bileti

Wonder Woman: Eğitimi Tamamlayın

MultiVersus şu anda, daha fazlası ile birlikte, yazma sırasında aşağıdaki oynanabilir karakterleri içerir.

Arya Stark - Taht Oyunları

Batman - DC

Bugs Bunny - Looney Tunes

Finn The Human - Macera Zamanı

Garnet - Steven Universe

Harley Quinn - DC

Demir Dev - Demir Dev

Köpek Jake - Macera Zamanı

LeBron James - Space Jam: Yeni Bir Miras

Reindog - MultiVersus

Shaggy - Scooby-Doo

Steven Evren - Steven Evren

Süpermen - DC

Tazmanya Şeytanı (aka Taz) - Looney Tunes

Tom ve Jerry - Tom ve Jerry

Velma - Scooby Doo

Harika Kadın - DC

Reklamcılık

Bu isimlerin çoğunu televizyon, film ve çizgi roman görünümlerinden tanıyacaksınız, ancak Reindog, özellikle MultiVersus için yapılmış tamamen orijinal bir yaratık oldukları için bir istisnadır.

Bazıları son haftalarda resmi olarak duyurulan MultiVersus için gelecekteki karakterlerle ilgili çok sayıda sızıntı ve veri madenciliği bilgisi var. Ayrıca, Paulie Walnuts'tan Pennywise'a, Teletubbies'ten bebek güneşine ve Goku'ya kadar herkesi öneren bir sürü yaygın, saçma spekülasyon var, çünkü o her zaman bir noktada bu tartışmalarda gündeme geliyor.

Bununla birlikte, bazı söylentiler diğerlerinden daha güvenilirdir ve bir karakter Warner Bros.'a ne kadar yakınsa, şansları o kadar artar. Daha da ilginci, Reddit kullanıcısı u/hugeleakgerçekten(yeni sekmede açılır)gelecekteki karakterlerle ilgili sızıntılar yayınladı - ve HLA'nın MultiVersus'un varlığını duyurulmadan önce sızdırdığı düşünülürse, bu konularda kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir kişidir. 

Aşağıda resmi olarak onaylanmış tüm karakterlerin yanı sıra sızdırılan veya söylentilerin arkasında bazı kanıtlar bulunanları listeledik. Kuşkusuz, sızıntıların varlığını kesin bir onay olarak almayın - bir karakter üretimde olsa bile, hak sorunları, iş yükleri ve değişen öncelikler, bunların asla bitmeyeceği veya görülemeyeceği anlamına gelir. 

Onaylandı/Yaklaşan:

Rick Sanchez - Rick ve Morty (1. Sezonun bir parçası olarak yayınlandı)

Morty Smith - Rick ve Morty ((Sezon 1'in bir parçası olarak yayınlandı)

Söylentili/Sızdırılmış/Veri Çıkarılmış


Animaniacs - Animaniacs

Ben 10 - Ben 10

Daenerys Targaryen - Taht Oyunları

Duck Dodgers/Daffy Duck - Looney Tunes

Fred Çakmaktaş - Çakmaktaşlar

Gandalf  - Yüzüklerin Efendisi/Hobbit

Gizmo - Gremlinler

Godzilla - Godzilla

Harry Potter - Harry Potter

Tazı - Taht Oyunları

Johnny Bravo - Johnny Bravo

Joker - DC/Batman

Çılgın Maks - Çılgın Maks

Marslı Marvin - Looney Tunes

Powerpuff Girls - Powerpuff Girls

Kuzgun - DC/Genç Titanlar

Samuray Jack - Samuray Jack

Scooby-Doo - Scooby-Doo

Akrep - Mortal Kombat

Ted Kement - Ted Kement

Batının Kötü Cadısı - Oz BüyücüsüMultiversus'taki en iyi karakterler muhtemelen önümüzdeki birkaç ay içinde değişecek - sonuçta oyun şu anda Beta'da - ancak bazı öne çıkanlar ve bahsetmeye değer olduğunu düşündüğümüz bazı erken kazananlar gördük. Bunları aşağıda ele alacağız:


Süpermen: Bunun mantıklı olmadığını söyleyemezsiniz. Supe'nin havadan kontrolü, çok yönlü hareketi ve olağanüstü etkili özel özellikleri, onu özellikle yeni başlayan oyuncular için harika bir seçenek haline getiriyor. Yan özel, özellikle iyi bir saldırıdır ve yeniden ortaya çıktıktan sonra etkili bir şekilde ışınlanmanıza ve güçlü bir saldırı başlatmanıza izin verir. 

Tom ve Jerry: Ölçeğin diğer ucunda, bu kaotik çiftin üstesinden gelmek inanılmaz derecede zordur, ancak bir kez yaptığınızda, birkaç eşiti olan bir güç merkezi takımıdırlar. Garip, öngörülemeyen hareket, menzilde iyi çalışıyor ve Jerry, pratik yapmadan da kontrol edilebilen ve yönlendirilebilen bir tür canlı mermi olduğundan, düşmanları habersiz yakalamakta gerçekten iyi. Bu ikisinin takım oyunları için MultiVersus 1v1'den çok daha iyi çalıştığını unutmayın .

Harley Quinn: Bird of Prey hızlı, sert vurucu, çeşitli hareket setleri ve bazı joker saldırılarla ve arkasındaki tuzakları düşürmesinden dolayı DC'den bir kez daha bahsediliyor. Kendini oldukça hızlı bir şekilde yeniden konumlandırabilir ve arkasında birçok oyuncunun hazır olmayacağı bir yıkım izi bırakabilir.

Taz (Tazmanya Şeytanı) : Looney Tunes'un kasırga canavarlığı son zamanlarda oldukça kötü bir üne kavuştu, ancak yamalar onu bir çentik düşürmeye ve onu daha az durdurulamaz hale getirmeye kararlı. Taz, rakiplerinin arasından savrulup onları yüksek hasar için kaos girdaplarına çekebilen ve onları inanılmaz uzağa fırlatabilen yakın mesafeli bir dövüşçüdür - ve önemli inekler bile muhtemelen onu daha az dehşete düşürmez.


MultiVersus karakterlerinin her biri, üç yönlü sınıftan biriyle birlikte beş hareket kümesi sınıfından birinde bulunur. Yön sınıfları daha az önemlidir, çünkü hareketlerinin Yatay veya Dikey savaşa mı yoksa ikisinin bir Hibritine mi daha uygun olduğunu bir bakışta onaylarlar. Ancak, hareket seti sınıfları dövüş stillerini aşağıdaki gibi etkileyecektir:


suikastçı sınıfı

Arya Stark - Hibrit (Uzman)

Finn İnsan - Yatay

Harley Quinn - Dikey

Suikastçılar, genellikle silahlarla yakın mesafeden yüksek miktarda hasar vermekle ilgilidir. Sürekli olarak rakiplerinizden daha fazla hasar vererek onları yenerek teslim olabilirsiniz.


Bruiser sınıfı

Batman - Dikey

Garnet - Yatay

Köpek Jake - Melez

Shaggy - Hibrit (Önerilen)

Tazmanya Canavarı aka Taz - Yatay

LeBron James - Hibrit

Bruisers, anlaşılması çoğu kişiden daha kolay olan bir dizi hareketle genel olarak çok yönlüdür. Yine de onları hafife almayın, çünkü yine de öne çıkmalarına yardımcı olacak bazı benzersiz yetenekleri olacaktır.


büyücü sınıfı

Bugs Bunny - Hibrit

Tom ve Jerry - Melez

Büyücüler, genellikle silah veya başka numaralar kullanarak uzaktan hasar verme konusunda uzmanlaşmıştır. Bu yetenek, yakın dövüş menzilinin dışında kalarak rakiplerinize sahnenin diğer tarafından saldırmanıza olanak tanır.


Destek sınıfı

Reindog - Yatay

Steven Universe - Yatay (Uzman)

Velma - Yatay

Adından da anlaşılacağı gibi, Destekler, kooperatif ekibinizdeki diğer oyuncuya yardım etme yeteneklerine sahiptir. Bu, onları (ve kendinizi) hasardan korumayı, kenardan düşmelerini önlemek için bir ip kullanmayı veya bir yedek rolde iyileşme sağlamayı içerebilir. Bu konuda iyiyseniz, size bolca MultiVersus Tost verilmesini bekleyin .


Tank sınıfı

Demir Dev - Hibrit

Süpermen - Hibrit

Wonder Woman - Yatay (Önerilir)

Reklamcılık

Tankların sağlam bir zemini vardır, bu da geri tepmeleri daha zor ve alandan vurmaları daha zor olduğu anlamına gelir. Saldırı ve savunma hareketlerinin bir karışımı var, yani hasar vermeye devam ederken takımınızı korumaya yardımcı olabilirsiniz.


Oyun tarzınızın belirli bir hareket setine nasıl uyduğuna bağlı olarak MultiVersus listesinden seçiminizi yapmalı ve saldırılarınıza yaklaşırken yönelimlerini göz önünde bulundurmalısınız. Ana 2'ye 2 işbirliği modunda, birbirini tamamlayan iki sınıf seçmek yardımcı olur, böylece her bir yeteneğinden en fazla faydayı elde edersiniz. Shaggy ve Wonder Woman'ın, daha kolay kavranmaları nedeniyle başlamak için Önerilen MultiVersus karakterleri olduğunu, Arya Stark ve Steven Universe ise daha yetenekli hale geldiklerinde oyuncular için Uzman seçimleri olarak kabul edildiğini unutmayın.


Diğer MultiVersus karakterlerinden farklı olarak Reindog, oyun için özel olarak yapılmış tamamen yeni bir yaratım olarak öne çıkıyor. Biyografisine göre, Reindog, büyük boyutlu felaket tetiklendiğinde Hiç'in kurbanı olan Zanifeer kraliyet ailesinin bir Koruyucusudur. Zanifeer'den hayatta kalan tek kişi olan Reindog, giydiği güç mücevherinin korumaya yemin ettiği aileyi geri getirmenin bir yolunu bulmasına yardımcı olabileceğini umuyor. Şu anda bu bilgi çok anlamlı değil, ancak oyunun hikayesinin daha fazlasının piyasaya sürüldüğünde ortaya çıkmasını bekleyebiliriz, bu da işleri daha tutarlı bir şekilde birbirine bağlamaya yardımcı olacaktır.

To Top