BEKLENEN DİZİ “CEZAİLER” GAİN’DE YAYINDA

Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı öyküsüyle henüz yayınlanmadan merak uyandıran yeni GAİN dizisi “Cezailer” izleyiciyle buluştu. Oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Esra Bezen Bilgin, Hayal Köseoğlu, Ushan Çakır, Şerif Erol, Onur Ünsal, Hakan Karsak, Cem Zeynel Kılıç ve Görkem Kasal’ın yer aldığı dizi trajikomik olay akışıyla ve ortaya attığı çarpıcı sorularla çok konuşulacak. 


 

 

Oyuncu kadrosu, çok katmanlı öyküsü ve Türkiye’de benzeri olmayan reji diliyle sezonun merakla beklenen dizilerinden “Cezailer”in ilk bölümü GAİN’de yayına girdi. Her biri derinlikli şekilde ele alınan karakterleri ve izleyiciyi adeta koğuşun içindeki “gerçekliğe” hapseden oyuncu performanslarıyla öne çıkan dizide Yiğit Özşener idealist psikiyatr Mert karakterine hayat verirken, Rıza Kocaoğlu klinik şefi Menderes rolüyle izleyici karşısına çıkıyor. Klinik psikiyatrı Gamze’yi Esra Bezen Bilgin, cezailerin her şeyiyle ilgilenen hemşire Simge’yi ise Hayal Köseoğlu oynuyor. Farklı psikiyatrik hastalıklara sahip sıra dışı karakterleri canlandıran Ushan Çakır, Şerif Erol, Onur Ünsal, Hakan Karsak, Cem Zeynel Kılıç ve Görkem Kasal da performanslarıyla izleyiciyi kendilerine hayran bırakıyor.

 

Trajikomik olaylar, akıl kurcalayan sorular ve “normallik” üzerine

Psikiyatr Mert Güngel, kendi isteğiyle bir deney uğruna akıl hastanesine girer. Ancak çevresindekilerin sadece hasta değil, aynı zamanda cezai ehliyeti olmayan birer suçlu olduğunu anladığı an buradaki varlığının gerçek sebebini de sorgulamaya başlar. Gerçekten deneyin uygulayıcısı mıdır yoksa diğerleri gibi akıl hastası bir suçlu mu? Çıktığı bu yolda kendi içinde sürekli mücadele verirken, olaylar trajikomik bir şekilde hiç beklenmedik noktalara varır. 
 

Sorgulanacak çok şey var!

Benzeri görülmemiş hikâyesiyle izleyiciyi adeta cezailer koğuşunda bir yolculuğa çıkaran yapım, normalliğin sınırlarını, alışageldiklerimizi ve gerçekliğimizi sorgulatan çarpıcı senaryosunun yanı sıra yenilikçi reji diliyle de izleyiciyi kıskıvrak yakalıyor. Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz’un oturduğu, senaryosunu Ayberk Çınar ve Murat Can Oğuz’un birlikte yazdığı Most Yapım imzalı “Cezailer” her perşembe yeni bölümüyle GAİN’de.

 

İlk bölümü izlemek için: https://www.gain.tv/v/7SpszeiG/cezailer-1-bolum

 

 

GAİN şimdi yıllık abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL (yıllık 166,80 TL) karşılığında tüm içerikleri avantajlı fiyatla izleme seçeneği sunuyor. Aylık olarak ise, kredi kartı ve banka kartı ile 21,90 TL’ye abonelik gerçekleştirilebiliyor. GAİN Orijinal yapımlarının ilk bölümlerine ve içeriklerin bir kısmına her zamanki gibi ücretsiz erişilebiliyor.
 

GAİN’i indirmek için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain

https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910

https://appgallery.huawei.com/app/C103593621

 

GAİN Akıllı TV uygulaması, Apple TV ve Android TV’yi destekleyen tüm televizyonlardan, ayrıca Samsung ve LG App Gallery’den “GAİN” aratılarak indirilebilir. 

 

GAİN Hakkında

Yeni nesil dijital içerik ve medya platformu GAİN, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izleyebileceğiniz özgün haber, dizi, film, program, belgesel gibi içerikleri abonelik tabanlı sunan bir yayın hizmetidir. GAİN, “kaliteli zaman, değerli içerik” mottosuyla özel içeriklere, farklı seslere, bambaşka renklere ve bağımsız hikâye formatlarına yer vererek “Şimdi ne izlesem?” sorusuna kaliteli alternatifler sunar.

 

GAİN’e iOS ve Android için geliştirilen uygulamalar ile tüm mobil aygıtlardan, ayrıca Smart TV’lerden ve web üzerinden erişim sağlanabilir. Ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunan platformda, özel içerikleri izlemek için abonelik gerekmektedir. 

To Top