Call Of Duty: Modern Warfare 2 2022 - En İyi Silahlar

Bu kılavuzda, Modern Warfare 2 2022'deki en iyi silahların bir listesini bulacaksınız. En iyi silahları bilmek, mükemmel teçhizatı hızlıca bir araya getirmenize ve bazı kolay öldürmeler elde etmenize olanak sağlayacaktır .


Call Of Duty: Modern Warfare 2 2022 - En İyi Silahlar

Modern Warfare 2'deki en iyi silahları mı arıyorsunuz? Modern Warfare 2 2022'nin beta sürümü ikinci hafta sonuna girmek üzere ve meta şimdiden belli oldu.  Bununla birlikte, en iyi silahları bulmak için umutsuz bir girişimde ekipman menüsünde tökezlemenize gerek yok, çünkü her şeyi sizin için belirledik!

Modern Warfare 2 2022'deki en iyi silahlar

Modern Warfare 2 2022 beta sürümünde saldırı tüfeklerinden keskin nişancı tüfeklerine kadar her şey mevcut ve dağınıklığı ortadan kaldırmanıza ve grubun en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. 2022'nin en iyi MW 2 varilleri listemize bir göz atın:

Seviye S: LACHMANN-SUB , M4 , FSS HURRICANE

Katman A: FTAC "RECON" , EXPEDIT-12 , SIGNAL-50 , LACHMANN-556 , KASTOV-74U

B-tier: TAQ-56 , LOCKWOOD-2 , 556 ICAR , Rapp H , M16

C-tier: LM-S , LACHMANN-762 , FENEC-45 , MG38 "SAKIN"

Aşağıda bu silahların her birini parçalara ayıracağız ve mevcut derecelerini açıklayacağız.

LACHMANN-SUB (MP5) Makineli tabanca

Oyunda LACHMANN-SUB olarak adlandırılabilir, ancak bu silahın büyük olasılıkla tanıyacağınız farklı bir adı var. LACHMANN-SUB , Modern Warfare 2'den bir MP5'tir ve olağanüstü olması şaşırtıcı değildir. Doğruluktan ödün vermeden yüksek hareket hızı ve inanılmaz derecede hızlı öldürme süreleri sunarak LACHMANN-SUB'u şu anda Modern Warfare 2'deki en iyi silah haline getiriyor.

İlk beta hafta sonu boyunca, LACHMANN-SUB, Handikap avantajını donatmanızı ve ardından LACHMANN -556'yı yükseltmenizi gerektiren garip bir aksaklık nedeniyle kilitlendi.

M4 saldırı tüfeği

Bu masal dünya kadar eskidir. Bir grup asker, her biri M4 ile donanmış bir 6v6 ölüm maçında koşar. Klasik. Modern Warfare 2 hızı hiç değiştirmiyor: M4 şu anda beta sürümündeki en iyi saldırı tüfeği olarak kabul ediliyor. Hızlı, güçlü ve doğru.

Modern Warfare 2'nin son derece hızlı öldürme süreleri sayesinde, neredeyse tüm M4'leri yıldırım hızıyla alt edebilirsiniz. Güvenilirdir ve donanımınızda bir yeri hak eder.

FSS HURRICANE Hafif makineli tüfek

Az önce size M4'ün harika bir silah olduğunu söyledik, o halde SMG'ye uyarlanmış M4'ü denemeye ne dersiniz? Bu FSS KADRANI ve hem adı hem de ruhuyla bir kasırgadır. 50 mermilik bir şarjörle HURRICANE, herhangi bir rakibi delip geçecek bir mermi selini serbest bırakabilir. Aynı zamanda şaşırtıcı derecede isabetlidir, böylece orta mesafedeki düşmanlarla endişelenmeden savaşabilirsiniz.

FTAC "RECON" yarı otomatik bir savaş tüfeğidir, yani yukarıda listelenen M4 ve hafif makineli tüfeklerden daha yavaştır, ancak yine de iyi hasar verir .  Orta menzilli dövüşlerde savaşıyorsanız ve isabetli ve hasarlı bir mesafeden vurabilecek bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman FTAC "RECON" sizin için bir silahtır.  Modern Warfare 2'de öldürme süresinin düşük olması, başka bir öldürme yapmadan önce yalnızca bir veya iki atış yapmanız gerektiği anlamına gelir.

EXPEDIT-12 Av Tüfeği

EXPEDIT-12, Mdoern Warfare 2 beta sürümünde bulunan tek av tüfeğidir ve gücü, yolundaki düşmanı durdurmak için fazlasıyla yeterlidir. Ancak, bu güçlü makineyi donanımınıza eklemeden önce göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bir konu var. Modern Warfare 2 2022'de önceki COD oyunlarından birkaç fark var ve bunlardan bazıları oynanışı büyük ölçüde etkiliyor. Bunlar oyun sesinde yapılan, ayak seslerini yükselten ve çok hızlı öldürme süreleri sağlayan değişikliklerdir.

Haritada gezinmek yerine kampa öncelik veren bir oyun tarzına katkıda bulundular.  EXPEDIT-12'nin kısa menzilinden yararlanan, ulaşılması zor bir kamp yeri bulabilirseniz, bu mükemmel bir silah olacaktır. Ancak, düşmanlara daha uzun bir görüş açısı sunan daha geniş alanlarda, uzaktan hasar vermek için daha fazla menzile sahip bir şeye ihtiyacınız olacak. 

Signal-50 Keskin Nişancı Tüfeği

Singal 50, Modern Warfare 2'den Barratt 50-Cal , yani Warzone 2 çıktığında çok popüler olacak.Çok oyunculu modlarda , düşmanları tek vuruşta öldüren güçlü bir hasar verir.  Bununla birlikte, SIGNAL-50 uzun menzilde en etkili olduğu için, keskin nişancı güvenilir bir SMG veya saldırı tüfeği kadar çok yönlü değildir.

Elbette hızlı nişan alabilirsiniz ancak hızlı bir LACHMANN-SUB ile düşmanları yok etmek daha hızlı ve daha etkili bir yöntemdir. S.SIGNAL-50, haritanın her yerinde öldürme elde etmek için güvenebileceğiniz sağlam bir ikincil silahtır, ancak ana silahınız olarak daha hızlı bir silah seçmelisiniz.

LACHMANN-556 Saldırı tüfeği

LACHMANN-556, çok daha iyi olan LACHMANN-SUB'un (MP5) eşdeğeridir, ancak yine de güçlü bir saldırı tüfeğidir. Ancak, bu zor bir silahtır, çünkü yeni bir sınıf oluşturmanız, EXPIDENT-12 pompalı tüfekle kendinizi donatmanız ve ardından FORA avantajını kullanmanız gerekecek.  Ve LACHMANN-556'yı ikinci silah yuvasına koymalısın.

Kabul etmek gerekir ki, bir saldırı tüfeği için M4'ün hemen orada ve en baştan kullanılabilir olması çok fazla iş. Bununla birlikte, LACHMANN-556, artan menzil ve isabet karşılığında bazı küçük hasarlardan fedakarlık ettiği için yine de denemeye değer.  İlk yuvanızda bir M4 silahı kullanıyorsanız ve güvenilir bir ikincil silaha ihtiyacınız varsa, LACHMANN-556 harika bir seçimdir.

KASTOV-74U Taarruz tüfeği

Kastov-74U, bir saldırı tüfeğinin gücüne ve bir hafif makineli tüfeğin yüksek hızına sahip çok yönlü bir silahtır. Geri tepme ile uzaktan başa çıkmak zordur, ancak koşarken ve ateş ederken düşmanı yıldırım hızında öldürebilecek bir silah istiyorsanız, Kastov-74U harika bir seçimdir. Bununla birlikte, M4'ün karşılaştırılabilir gücü ve doğruluğu vardır, gelişmiş bir atış hızı ve çok daha iyi geri tepme kontrolü sunar, bu nedenle çoğu durumda klasik M4'ü seçmenizi öneririz.

TAQ-56 saldırı tüfeği

TAQ-56, Modern Warfare 2 beta'da açabileceğiniz en son saldırı tüfeğidir ve bu aşamada çabaya değecek gibi görünmüyor.  Çok fazla hasar verebilen müthiş bir silah olmasına rağmen , bunu M4 veya LACHMANN-556'dan daha yavaş ateş hızı ve daha az kontrol ile yapar.

Bu, TAQ-56'nın hızın kral olduğu mevcut metada kendi başına kalamayacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, Modern Warfare 2 başladığında gösteriyi çalmaya hazır olduğundan ve oynayacak daha fazla modüle sahip olduğundan TAQ-56 kesinlikle görülmeye değer .

LOCKWOOD-2 Piyade Tüfeği

LOCKWOOD-2, listemizdeki ilk piyade tüfeğidir, bu nedenle doğal bir karşılaştırma, en üstteki Signal-50'dir. Signal 50 gibi , LOCKWOOD 2 de şu anki metaya bağlı değil, bu da onu siperden ateş etmeniz gerektiğinde güçlü bir ikincil silah, ancak Modern Warfare 2'nin hızlı çok oyunculu modu için zayıf bir birincil silah yapıyor.

LOCKWOOD-2, Signal-50 ile aynı atış hızına sahiptir, ancak çok daha az hasar, menzil ve isabetle, ancak eksileri daha iyi kontrol ve hareket kabiliyeti ile dengelenir , ancak yavaş tempo, geri tepmenin her iki Lockwood için de nadiren bir sorun olması gerektiği anlamına gelir. veya Sinyal . Bunu akılda tutarak, tek vuruşta öldürmelerde çok daha tutarlı olduğu için Lockwood-2 kullanmak yerine Signal-50'ye bağlı kalmanızı öneririz .

556 "Icarus" hafif makineli tüfek

Hız, güç ve artırılmış mermi menzili arayanlar için bir LMG'ye geçmeye ve 556 Icarus'u denemeye değer.  Kesinlikle Modern Warfare 2'deki en iyi silahlardan biri değil, ancak betada mevcut olan en iyi LMG'dir. Bununla birlikte, büyük güçle birlikte büyük geri tepme gelir , bu nedenle 556 IKAR, gücü belli bir mesafeden sürdürebilirken, bu atışların inmesi zor olacaktır.

Kontrolünü artıracak modüllerin kilidini açmak için namluyu yükseltirken ateşli geri tepmesine katlanmak istemiyorsanız, yukarıda listelenen diğer silahlardan birini seçmenizi öneririz.

Rapp H Hafif makineli tüfek

Rapp H, yüksek güç ve inanılmaz derecede güçlü geri tepme ile 556 IKAR ile aynı rolü yerine getiriyor . Ancak Rapp H'nin isabet oranı ve hareket kabiliyeti daha zayıf olduğundan Modern Warfare 2'nin inanılmaz hızlı katliamına ayak uyduramıyor.Modern Warfare 2 beta'daki oyunun adı hızdır ve Rapp H kazandı' t Daha popüler saldırı tüfekleri ve hafif makineli tüfekler ile rekabet edemezsiniz.

M16 saldırı tüfeği

556 IKAR'ı kullanmayı seçenlerin çoğu, muhtemelen M16'nın kilidini açmak için bunu yapacaktır, ancak uğraşmaya değmez.  M16, çok zayıf ve kontrol edilmesi zor olan üç turlu patlamalar ateşler; bu, patlamanın son atışıyla kafayı vurmadığınız sürece bir düşmanı öldüremeyeceğiniz anlamına gelir. M16'nın ilk atışında öldürmeyi başaramazsanız, başka bir şansınız olacağından şüpheliyiz, çünkü mevcut M4 ve MP5 meta, daha tepki verme şansınız bile bulamadan sizi hızla boğacak.

LM-S Piyade Tüfeği

LM-S, nişancı tüfeklerinin en zayıfıdır.  Başlıca avantajı daha hızlı ateş hızıdır, ancak FTAC tarafından sunulan yarı otomatik güçle eşleşmez ve Lockwood veya Signal 50 gibi tek vuruşta öldürme yapamaz.

Şaşırtıcı bir şekilde, LM -S ayrıca LOCKWOOD-2 ile karşılaştırıldığında daha düşük geri tepme kontrolü, hareket kabiliyeti, yol tutuşu ve doğruluğa sahiptir . Bu, LM-S'yi partinin en kötüsü yapar ve mevcut durumunda bundan kaçınılmalıdır.

LACHMANN-762 Muharebe tüfeği

LACHMANN 762, FTAC RECON gibi güçlü bir savaş tüfeğidir, ancak birkaç önemli dezavantajı vardır. FTAC'ye kıyasla daha düşük geri tepme kontrolü, hareketlilik, kullanım ve hasara sahiptir, tek faydaları biraz daha uzun menzil, daha yüksek ateş hızı ve daha büyük bir şarjördür .

Ateş hızı ve menzil iyileştirmeleri minimum olduğundan, dikkate alınması gereken temel fark şarjördür.  Temel model LACHMANN-762, FTAC tarafından sunulan 10 yuvarlak dergiye kıyasla 20 yuvarlak bir dergiye sahiptir. Bununla birlikte, FTAC genellikle daha güçlüdür ve kontrol edilmesi çok daha kolaydır, yani FTAC'ın daha az mermisi olabilir, ancak daha kararlı ve doğrudur.

FENEK-45 hafif makineli tüfek

FENEK-45, sınıfındaki diğer silahlara göre sönük kalan bir diğer silahtır . LACHMANN-SUB (MP5) ile karşılaştırıldığında daha düşük hasar, menzil, isabetlilik, geri tepme kontrolü ve hareket kabiliyeti ile FENEK-45'in mevcut metada yeri yoktur.  Ayrıca 25. seviyede oldukça geç açılıyor, bu yüzden muhtemelen bu düşük kaliteli silaha erişmeden çok önce LACHMANN SUB'a alışacaksınız.

FSS HURRICANE, özellikle geri tepme kontrolü ve hareketlilik açısından bu performans düşüşlerinin çoğuna sahip olsa da, onu FENEC-45'ten daha iyi yapan önemli bir ödünleşim sunuyor. Bu, Fenech dergisinden 30 tur daha iyi performans gösteren 50 turluk bir dergidir.

MG38 "SAKIN" Hafif makineli tüfek

MG38 SAKIN çok güçlü bir silah gibi gelmiyor. Bunu ifade etmenin başka bir yolu yok. Güçlü geri tepme ve yüksek ateş hızı - sizi bekleyen şey bu.  Güçlüdür ve birkaç atış yapabilirseniz düşmanları kolaylıkla alt edebilir, ancak onları öldürmek zor bir iştir. Bu sadece bir beta, yani bir sonraki beta hafta sonu veya tam lansmandan önce işler büyük ölçüde değişebilir, ancak MG38 SAKIN, mevcut metada kullanılmaya değmez. Şimdilik M4 veya LACHMANN-SUB'a bağlı kalın. Pişman olmayacaksın. 

To Top