Call of Duty: Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare 2'nin yaklaşan genel betası için sistem gereksinimleri burada ve savaş alanına girmek için yüksek özellikli bir grafik kartına ihtiyacınız olmayacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2'nin yaklaşan genel betası için sistem gereksinimleri geldi ve oyun PC'nizi savaşta yorgun bırakmayacaklar. Aslında, yedi yıl önceki bir GPU kullanarak fütüristik FPS oyununu çalıştırabileceksiniz, böylece o süslü RTX 4000 grafik kartlarından birini geldiklerinde almanıza gerek kalmayacak .


Call of Duty: Modern Warfare 2 sistem gereksinimlerine göre, genel beta, 2015'te piyasaya sürülen giriş seviyesi bir GPU olan Nvidia GeForce GTX 960 ile çalışacak. Daha yüksek çözünürlüklerde fps'yi artırmak için şunu  kullanarak oynamak isteyeceksiniz: kullanabileceğiniz en iyi grafik kartı , ancak Infinity Ward'ın önerilen gereksinimleri bile bir GTX 1060'ı listeliyor.

CPU açısından, minimum özellikleri karşılamak için oyun bilgisayarınızı Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 5 1600X CPU ile donatmanız gerekir. Doğal olarak, geliştirici AMD Ryzen 7 1800X gibi biraz daha yeni bir şey kullanmanızı önerir, ancak son on yılda herhangi bir iyi çip muhtemelen hile yapacaktır.

Modern Warfare 2'nin oyun RAM talepleri, bugün piyasaya sürülen en iyi PC oyunlarının çoğuyla aynı çizgide olduklarından, aşırı değildir . Donanımınız 8 GB'den fazla sallanıyorsa, Call of Duty botlarınızı takmak sorun olmamalı, ancak 16 GB'a kadar olan şeyleri çarpmak deneyimi iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Call of Duty Steam indirme dosyaları, geleneksel olarak çok fazla depolama alanı kaplar, çünkü Warzone'un beğenileri, 85 GB'lık bir kuyruk gerektirir. Neyse ki, açık beta, oyun daha düşük bir 25 GB gerektirdiğinden, çok oyunculu muadili günahlarından kaçınıyor. Yine de donanımınızı oyun için en iyi SSD ile donatmanızı öneririz , ancak en azından sürücü içeriğinizle mecazi Tetris oynamak zorunda kalmayacaksınız.

Modern Warfare 2 Steam Deck'e mi geliyor?

Valve, Call of Duty: Modern Warfare 2 Steam Deck uyumluluğunu onaylamadı, ancak bu, kartlarda olmadığı anlamına gelmiyor. Hile önleme yöntemlerinin, ek hesap oturum açma sayfalarının ve diğer maskaralıkların son sürümü Desteklenmeyen hale getirme olasılığı olsa da, Infinite Warfare gibi öncekiler Doğrulanmış olarak işaretlenir.

To Top