Fortnite Fortnitemares 2022 – Başlangıç ​​Tarihi, Kozmetik ve Daha Fazlası

Fortnite'ın Fortnitemares etkinliği 2022'de başlayacak ve Cadılar Bayramı kutlamalarının başlamasına az kaldı. Yaklaşan etkinlik hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler burada!


Ürkütücü sezon yaklaşıyor, bu da Fortnitemares'in Fortnite'a geri döndüğü anlamına geliyor. Bilmeyenler için bu etkinliğin ne olduğunu ele alacağız.

Cadılar Bayramı, Fortnite etkinlikleri veya yeni kozmetik ürünleri hayranıysanız Fortnitemares, katılmanız için harika bir etkinlik olabilir.

Fortnitemares 2022 hakkında bildiğimiz her şey, ne zaman başlayacağı ve etkinlikten ne bekleneceği de dahil.

Fortnite – Fortnitemares nedir?

Fortnitemares, Cadılar Bayramı ve oyunda ürkütücü değişiklikler içeren sezonluk bir etkinliktir.

Fortnitemares, Fortnite sırasında katılmak için en heyecan verici etkinliklerden bazıları oldu ve Ada'ya gelen büyük değişikliklerle birlikte.

Midas'ın gölge versiyonunun yanı sıra Fırtına Kralı gibi patronlar da geldi. Ayrıca zombilerimiz oldu ve Ghostbusters gibi bazı ikonik Cadılar Bayramı kostümleri Fortnite'a katıldı.

Fortnitemares yıldan yıla değişiklik gösterse de Fortnitemares görevleriyle birlikte bazı ücretsiz kozmetiklerin yanı sıra Item Shop'a bazı eklemeler ve genel oynanışta değişiklikler olacağını varsayabiliriz.

Fortnitemares 2022, Fortnite İrfanıyla Nasıl Bir İlişki Kuracak?

Şu anda Fortnite irfanına nasıl bağlanacağından emin olmasak da, son sızıntılara dayanarak bazı varsayımlarda bulunabiliriz.

Örneğin, yakın zamanda paylaşılan Bölüm 3 Sezon 4 teaser'ı, Fortnite'daki Yedi'den biri olan Paradigm'in garip bir yapışkan maddeye battığını gösteriyor.

Ve Fortnite Bölüm 3 Sezon 3'ün son birkaç görevi için sızdırılan ses hatlarına göre, Yedi'nin tamamı ortadan kalkacak gibi görünüyor.

Fortnitemares'in etkinliğin bir parçası olarak kayıp Yedi'nin veya yapışkan maddenin kendisinin hikayesini ilerlettiğini görmek bizi şaşırtmaz.

Fortnitemares 2022, Fortnite'ta Ne Zaman Başlayacak?

Fortnitemares 2022, Ekim ayı başlarında Fortnite Battle Royale'de başlayacak.

Fortnitemares 2021, Dünyayı Kurtar için Eylül ayının ortasında başladı ve sonunda 5 Ekim'de Battle Royale'a geldi.

Fortnite Fortnitemares 2022'de Hangi Görünümler Geri Dönecek veya Çıkacak?

Fortnitemares'te Frankenstein's Monster, Hollowhead, Jack Gourdon ve daha fazlası gibi görünümlerin geri dönüşünü göreceğiz.

Bunların yanı sıra, Fortnitemares 2022'nin piyasaya sürülmesiyle yeni görünümler de gelecek. Fortnitemares sırasında diğer korku veya korkuya bitişik karakterlerin piyasaya sürülmesini bekleyin.

To Top