Genshin Impact sızıntısı, sürüm 3.1'de gelen çeşitli olayları listeler

En son Genshin Impact sızıntısı, bu ay anime RPG'nin sürüm 3.1 güncellemesinde gelecek olan oyun içi etkinliklerden birkaçına göz atmamızı sağlıyor.


Yeni bir Genshin Impact sızıntısı, HoYoverse'ın sürüm 3.1 güncellemesiyle RPG'ye eklemeyi planladığı birkaç önemli olayı gösteriyor . Görünüşe göre oyuncular, iki yeni patronun ve zaten alay konusu olan Sumeru çöl haritası genişletmesinin yanı sıra dört yeni etkinliği sabırsızlıkla bekleyebilirler . Şimdilik, etkinlikler Kupaların Şarkısı, Rüzgar Kovalayan, Yıldız Arayıcı'nın Yolculuğu ve Hyakunin Ikki gibi görünüyor.

Sızıntı aslında Ruri adlı bir YouTuber'dan gelen kısa bir video klip . İçinde, sürüm 3.1 için oyun içi Etkinliklere Genel Bakış sayfasını aşağı kaydırırlar. İsimlerin dışında görseller de olayların neler getireceğine dair ipuçları veriyor.

Örneğin, Kupa Şarkısı, yıllık Fener Ayini için görünene benzer bir Şenlik Ateşi ölçere sahip olduğu için grubun en büyük etkinliğidir . Şenlik Ateşi sayaçları genellikle etkinliğin ilerleme kaydetmek ve ödüller kazanmak için tamamlanması gereken birkaç küçük zorluk veya mini oyundan oluştuğunu gösterir. Ayrıca, etkinliğin plan çizgisinde kayda değer karakterlerin görüneceğini gösteren bir Etkinlik Hikayesi sekmesi de var. Önceki 3.1 sızıntıları doğruysa , Venti ve Eula'nın ikisi de ortaya çıkmalı.

Wind Chaser'ın açıklaması, gizemli yeni bir Etki Alanından bahseder, böylece bir tür savaş meydan okuması olabilir. Yine de, 'rüzgar avcısı', planörlerin bir tür parkurda kullanılacağını ima eder. Öte yandan, Star-Seeker's Sojourn, açık hava macerasından bahsetmesi nedeniyle Sumeru'da keşiflere odaklanacağı izlenimini veriyor.

Son olarak, Hyakunin Ikki, oyunculara savaş zorluklarını tamamlamak için farklı karakter eşleştirmeleri kullanmalarını sağlayan geri dönen bir etkinliktir, bu yüzden uzun zamandır hayranlar bunu hatırlayacaktır.

To Top