Instagram, yeniden yayınlama özelliğini test ettiğini doğruladı

Instagram'a, kullanıcıların başkalarının gönderilerini veya Makaralarını yeniden göndermelerini sağlayan yeni bir özellik geliyor olabilir. Twitter'a bir ekran görüntüsü gönderen sosyal medya analisti Matt Navarra tarafından fark edildi. “Reposts” adlı bir mew profil sekmesi gösterdi. Instagram daha sonra TechCrunch'a yaptığı bir açıklamada özelliği test ettiğini doğruladı .Yayınları, Mağazalarda nasıl yeniden paylaşabileceğinize benzer şekilde, Feed'de yeniden paylaşma yeteneğini keşfediyoruz, böylece insanlar kendileriyle rezonansa girenleri paylaşabilir ve böylece orijinal içerik oluşturucular çalışmaları için kredilendirilir[…] Bunu yakında bir testle test etmeyi planlıyoruz. az sayıda insan.

Şu anda, insanların gönderileri yeniden yayınlamalarının veya paylaşmalarının en yaygın yolu, onları 24 saat içinde sona erecek bir hikayeye eklemektir. Bu yeni "Yeniden Yayınla" özelliği, yeniden yayınlanmış bir makara veya gönderiyi hikayeler yerine kullanıcının takipçilerinin ana beslemelerine göndererek çalışır. Hem Twitter hem de TikTok'un her birinin kendi benzer özelliği vardır.

Yayınlanan ekran görüntüleri, yeniden yayınlama özelliğinin “arkadaşlarınızın beğenebileceği bir gönderiyi bir beslemede veya hikayede yeniden paylaşarak önermek” olduğunu ortaya koyuyor. Yeniden Gönder özelliği, bir gönderinin veya makaranın paylaşım menüsünde olacak ve takipçiler, yeniden paylaşılan içeriğe, göndericiye bir mesaj ile yanıt verebilecek. Bu arada, gönderiler sekmesi, bir kullanıcının profilinde, takipçilerin görebileceği şekilde gösterilecektir. Kullanıcılar ayrıca paylaşmadan önce bir gönderiye düşünce ekleyebilir.

Son zamanlarda Instagram, Makaralar ve video içeriği ile büyük bir ilerleme kaydetti ve bundan kısa bir süre önce, mağaza özelliğini zorladı - sosyal uygulamanın orijinal vizyonunu, sosyal uygulamanın fotoğraf paylaşımı için bir yer vizyonunu, diğer kullanıcılarla rekabet etme çabalarında arka plana koyuyordu. kısa video platformu TikTok'un yoğun popülaritesi.

To Top