Poco M5 ve M5'ler; Sızıntılarla Açıklanan Fiyatlar, Depolama Seçenekleri ve Tasarım Modelleri

Poco, bütçe kataloğu Poco M5s ve M5'e iki yeni ekleme planlıyor . Yaklaşan canlı etkinlikte yakışıklı ilk çıkışını yapacak. M-ailesi telefonlar, cep dostu bir maliyetle en üst düzey özellikleriyle her zaman parlar ve gelen telefonlar geleneği devam ettirecektir.İşte tüm Poco hayranları için heyecan verici haberler. Söylenti değirmeni, Xiaomi Poco M5 ikilisi hakkında fiyatlandırma ayrıntılarını ortaya çıkardı ve raporlar ayrıca depolama yapılandırmalarını ve dijital tasarım modellerini de ortaya koyuyor. İşte bildirilen sızıntıların bir özeti. 

M5 tasarımı beklediğinizle hemen hemen aynı (M4'ü andırıyor). Bu arada, M5'lerin yeni sızdırılan görüntüleri, yeniden markalanmış bir Redmi Note 10S olduğu hakkındaki söylentileri doğruluyor. Tasarımlar, kamera ünitesinin etrafındaki siyah vurgu ve içindeki Poco markası dışında kökten benzer. Bakalım bu telefonların içinde neler var.

Söylentiler herhangi bir ağırlık taşıyorsa, M5'lerin dahili özellikleri Redmi Note 10S ile aynı olmalıdır. 6.43 inç AMOLED ekran, FHD+ çözünürlük, delikli 13 MP selfie kamerası ve IP54 derecesi. Arkada üçlü kamera kurulumu.

Kaputun altında, Helio G96 12nm yonga setini bekleyebilirsiniz. Ten renkleri arasında Siyah, Mavi ve Beyaz bulunur. Xiaomi telefon fiyat etiketleri söz konusu olduğunda, temel 4/64GB M5s seçeneği yaklaşık 50.000 PKR ve 4/128GB kombinasyonu yaklaşık 54.500 PKR'ye mal olacak.

M5 medya afişleri, MediaTek'in Helio G99'unun motoru ve ekranda 90Hz yenileme hızı olduğunu zaten onayladı. Bildirildiğine göre M5, 6.58” LCD'de FHD+ çözünürlüğe sahip. Telefon, 33W şarj desteğine sahip 5000mAh bir hücreye sahip.

Arka tarafta üçlü kamera düzeni göreceksiniz. Bu cihazın iki olası çeşidi vardır, 4/64GB'lık bir model muhtemelen ~PKR 41.500 ve 4/128GB ~PKR 45.700 olarak fiyatlandırılmıştır. Telefon Siyah, Sarı ve Yeşil renk tonlarında gelecek.

To Top