Samsung Galaxy S22 serisi artık One UI 4.1.1 güncellemesini alıyor

Samsung, Galaxy S22 , Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için One UI 4.1.1 güncellemesini yayınlamaya başladı . Şu anda yalnızca ABD'de Verizon, Comcast ve Xfinity Mobile'ın ağlarına kilitlenmiş birimler için kullanılıyor, ancak yakında diğer bölgelere de yayılacak.


Güncelleme, donanım yazılımı sürümü S90xUSQU2AVHB ile birlikte gelir ve henüz almadıysanız, manuel olarak kontrol etmek için telefonunuzun Ayarlar > Yazılım güncelleme menüsüne gidebilirsiniz.

One UI 4.1.1 güncellemesi Android 12 tabanlıdır ve Android 13'ü S22 üçlüsüne getirmez. Bu, One UI 5 ile gerçekleşecek. Ayrıca, yeni yapıyla birlikte Eylül 2022 Android güvenlik düzeltme ekini de alamıyorsunuz. Ancak, One UI 4.1.1 ile elde ettiğiniz şey, Özel Paylaşım ve Akıllı Görünüm'deki iyileştirmelerdir.

Özel Paylaşım artık dosya adlarını özel paylaşım yoluyla paylaşıldıktan sonra düzenlemenize olanak tanır. Smart View ise artık günlük kullanım tarzınıza uyan gelişmiş Multi View özelliği ile geliyor. Tam Ekran ve Resim içinde Resim dahil olmak üzere birden çok seçeneği gösterir.

To Top