TikTok Videoları Nasıl İndirilir (Filigransız)

İster kendi videolarınızı ister diğer TikTokker'ların herkese açık gönderilerini indiriyor olun, bir TikTok videosu çekip o filigranı siz yaparken tıraş etmek mümkündür.

Muhtemelen bir milyar insan gibi TikTok'unuz var. Muhtemelen bağımlısın. Aşırı kullanılan memlerden şaşırtıcı orijinal içeriğe kadar gamı ​​​​çalışan hızlı tempolu, döngüsel içerik arasında geçiş yapmak zor. Öyle ki format, Reels on Instagram ve Facebook'tan Snapchat's Spotlight'a kadar diğer servisler tarafından çalındı .

Ya mükemmel videonuzu başka bir yerde paylaşmak isteyen bir TikTok içerik üreticisiyseniz? Ya da sonsuza kadar saklamak için favori bir videonuz olması gerekiyorsa ? (Biliyorsunuz, kendi kişisel kullanımınız için, kar amacı gütmeden, orijinal yapımcının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemek için, çünkü bu sizin açınızdan berbat bir hareket olur.) Bu videoyu nasıl indirirsiniz? Videoda TikTok logosu filigran ölü merkezi? İşte nasıl.

Filigranla TikTok Videolarını Yakalayın

Bu, bir TikTok videosunu indirmenin en kolay yoludur, çünkü bunu doğrudan TikTok uygulamasının içinden mobil cihazınızda anında yapabilirsiniz.

Videonun üzerine bir parmağınızı basılı tutun ve açılan menüde en üstteki Videoyu Kaydet'e dokunun. (Not: Bu, yalnızca içerik oluşturucu videoyu "Genel" olarak işaretlerse çalışır. Video "Gizli" olarak listelenmişse kaydetme seçeneğini görmezsiniz.) Video, telefonunuzun film rulosuna yerleştirilir ve şunu görürsünüz: videoyu oradan SMS, Facebook, WhatsApp veya diğer servislerle paylaşma seçenekleri.

TikTok iOS uygulamasında bir video indirme

Animasyonlu GIF olarak kullanmak için bir TikTok videosunun küçük bir parçasını istiyorsanız, bu da bir seçenektir; paylaş düğmesini tıklayın (sağa işaret eden ok) ve alttaki gri simgelere bakın. Biri, yukarıdaki gibi Videoyu kaydet , ancak biraz kaydırın ve GIF olarak paylaş seçeneğini göreceksiniz .

Tiktok.com üzerinden masaüstüne video kaydedemezsiniz(Yeni bir pencerede açılır), ancak doğrudan WhatsApp, Facebook, Twitter, Telegram, LinkedIn veya Pinterest hesabınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Başkalarının görmesini istiyorsanız, yapılacak doğru şey budur.

Bir videoyu masaüstünden kaydetmek istiyorsanız, her zaman videonun uzunluğunu koruyan ve hareket eden filigranla tamamlanmış bir video ekran görüntüsü alabilirsiniz.

İçerik oluşturucunun iyi tarafı, içerik oluşturucunun adıyla birlikte TikTok logo filigranının anında markalaşmaya eşit olmasıdır. Ancak herkes filigranı istemez. Özellikle ilk etapta sizin videonuzsa ve yineleme çabası olmadan erişimi en üst düzeye çıkarmak için videoyu diğer hizmetlerde yeniden yayınlamayı planlıyorsanız. Düzeltme ne?

Filigrandan Kurtulun

Halihazırda indirmiş olduğunuz videolarda filigranı kaldırmak için iMyFone MarkGo gibi video araçları(Yeni bir pencerede açılır)(Windows'ta 29,99 ABD doları veya macOS'ta 38,95 ABD doları), RemoveLogoNow(Yeni bir pencerede açılır)(Windows'ta 59,99 ABD doları), Video Silgisi(Yeni bir pencerede açılır)(iOS'ta ücretsiz veya profesyonel sürüm için 2,99 ABD doları) veya Apowersoft Çevrimiçi Video Filigran Kaldırıcı(Yeni bir pencerede açılır) (web'de) işi yapabilir. Ancak, video karelerine fazladan pikseller ekleyerek filigranı bulanıklaştırdıkları için sonuçlar özensiz görünebilir. Yukarıdakiler gibi yazılımlarınız için ödeme yaptığınızda bu harika bir şey değil, ancak yalnızca sınırlı bir süre için ihtiyacınız varsa çoğu ay daha ucuza geliyor.

Bu yöntem, özellikle arka plan hareketsizse, bazı videolar için uygun olabilir. Ancak, videoda çerçevenin merkezine yakın bir yerde otomatik olarak oluşturulan altyazıları veya yer paylaşımlı metinleri bozabilir.

Biraz daha iyi bir seçenek, ücretsiz VideoProc Vlogger gibi video düzenleme yazılımıdır .(Yeni bir pencerede açılır), filigranı kendi logonuzla veya başka bir resimle, hatta animasyonlu bir GIF ile kaplar. Bu, videoya TikTok'a yüklendiğinde eklenmiş olabilecek bir GIF çıkartması eklemek gibidir.

Filigran Olmadan TikToks Alın

En iyi bahis, videoyu filigran olmadan ilk etapta ücretsiz olarak indirmektir. Bunun çalışması için, ayrı TikTok videolarının URL'sine ihtiyaç duyacağınız üçüncü taraf uygulamalara ve yardımcı web sitelerine ihtiyacınız var.

Müzikal Olarak Aşağı(Yeni bir pencerede açılır)iyi bir görünüme sahip (bazı reklam tuzaklarına rağmen tıklamanızı sağlamaya çalışan) ve kısa bir nasıl yapılır videosu olan yardımcı bir web sitesidir . Ancak bu sitelerin hepsi aynı şekilde çalışır. Hizmette listelenen bir TikTok videosu veya şarkı için bir bağlantı girin ve videonun başlığı dahil olmak üzere hızlı bir önizleme ve onu MP4 video veya bazen bir MP3 ses dosyası olarak yakalama seçenekleri alırsınız .

Diğer yardımcı web siteleri SaveTik'i içerir(Yeni bir pencerede açılır), SnapT'den(Yeni bir pencerede açılır), TokSaver(Yeni bir pencerede açılır), ve GGTik(Yeni bir pencerede açılır). İndirme yardımcı siteleri, mobil cihazlarda gayet iyi çalışma eğilimindedir ve hatta özel olarak işaretlenmiş TikTok videolarını bile işleyebilir.

Mobil uygulama yolunu tercih ederseniz , GGTik'te Android yandan yükleme için bir tane var, ayrıca SaveTok var(Yeni bir pencerede açılır)(iOS ve Android'de) ve RepostTik(Yeni bir pencerede açılır)(iOS), diğerleri arasında. Uygulamalar zaman zaman yasal sorunlarla karşılaşıyor ve kapanıyor veya özelliklerini kaybediyor gibi görünüyor, bu nedenle web siteleri tercih edilen yöntemdir. Yine de, bu tür sorunlara karşı bağışık olduklarından değil.

Bu görev için özel bir masaüstü yazılımı isteyen PC kullanıcıları 4K Tokkit'i düşünmelidir.(Yeni bir pencerede açılır), Windows, macOS ve Ubuntu Linux için 15 dolarlık bir program. Günlük sınırsız indirme için daha fazla ödeme yapabilir ve hatta hashtag'lere göre tüm partileri indirebilirsiniz. YouTube videolarını indirmek için favori aracımız olan 4K Video Downloader'ın yapımcılarından. Aslında, tam özellikli 4K Video İndirici, TikTok'tan video da alacak. Ancak filigranı çıkarmaz, en azından ücretsiz sürümde.

Mac'e özel kullanıcılar VideoDuke'a göz atabilir(Yeni bir pencerede açılır)(29,95 $), filigrandan kurtulmayı vaat ediyor, ancak yalnızca iki ücretsiz indirme sağlıyor. TikTok'u destekleyen ve sınırlı indirme/özelliklere sahip ücretsiz deneme sunan diğer indiriciler arasında SnapDownloader bulunur(Yeni bir pencerede açılır), DVDVideoSoft'un Ücretsiz TikTok İndiricisi(Yeni bir pencerede açılır), ve Qoob Klipleri(Yeni bir pencerede açılır).

Bir ipucu daha: Telif hakkıyla korunan seslere dikkat edin . Kendi videonuz olsa bile bir TikTok videosu indirirseniz ve bir başkasının fikri mülkiyeti olan ses içeriyorsa, ses kitaplığı sağlayan TikTok'ta sorun olup olmaması önemli değildir. Facebook gibi hizmetler , bu tür şeyler için yüklemeleri izleyen AI algoritmalarına sahiptir. En iyi ihtimalle, sesli olmayan bir video yüklemenize izin verirler; en kötü ihtimalle seni dışlarlar. TikTok'un kardeş uygulaması CapCut'u veya Inshot gibi diğer video düzenleyicileri kullanın(Yeni bir pencerede açılır)(iOS ve Android) veya Ekleme(Yeni bir pencerede açılır)(iOS ve Android) sesi çıkarmak ve daha ciddi düzenleme yapmak için. Hepsi iOS veya Android için kullanılabilir.


To Top