Vivo Y22 Teknik Özellikleri ve Önizleme Görüntüsü Resmi Lansmandan Önce Sızdı

Bildirildiğine göre, Vivo, dağıtıma hazır başka bir bütçe akıllı telefon olan Vivo Y21t'nin devamı niteliğinde. Yaklaşan bütçe dostu orta sınıf  Y22, yakın zamanda piyasaya sürülen Y22s el cihazına benziyor. Cihaz birkaç gün önce Geekbench web sitesinde göründü ve şimdi söylenti değirmeni önemli özelliklerini ortaya çıkardı.


Geekbench listesi, Vivo Y22'nin çekirdekte MediaTek'in Helio G85 yonga setine sahip olduğunu doğruluyor. 12nm üretim teknolojisine, maksimum 2.0 GHz saat hızına ve görsel performans için Mali-G52 GPU'ya dayanan bir Sekiz çekirdekli yonga seti. Çoklu görev için, 64 GB depolama ile makul bir ortalama 4 GB RAM sunacak.

Ayrıca, sağlam bir bilgi kaynağı olan Paras Guglani, bu Orta seviye telefonun önden görünümünün HD+ çözünürlüklü bir LCD ekran ve Vivo'nun ikonik V-çentikli tam teşekküllü 6,5 inç ekran olduğunu iddia ediyor. Ekran yenileme hızı veya koruması hakkında henüz bir bilgi yok. 

Sızdırılan resme bir göz atınca bir şey netleşiyor; Y22 ve Y22'leri sadece bakarak ayırt edemezsiniz - her iki telefon da birbirinin aynası ve aynasıdır. Sol alt tarafta iki lensli, düz kenarlı, buzlu mat dış yüzeyli ve Vivo markalı parlak bir kamera modülü bulacaksınız.

Sızıntılara göre, en yeni Vivo bütçe cep telefonundaki arka kamera delikleri 50MP alfa ve 2MP beta sensörleri kullanacak. Ön görüş kamerası 8MP genişliğindedir. Ne yazık ki 50MP kadar gösterişli bir sayı ile bile sadece 1080p + 30FPS videolar kaydedebiliyorsunuz.

Vivo Y22'nin tüm paketi, güç sağlamak için 5000 mAh pile kadar bağlanır. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sanal RAM geliştirme gibi avantajlarla en son standart Android 12 işletim sistemi desteğine sahip olacak. Şirket, bu telefonu Starlight Blue ve Green renklerinde giydirecek.

To Top