World War 3, Açık Beta sürümüyle şimdi ücretsiz!

The 4 Winds Entertainment ve The Farm 51'ın çok oyunculu askeri nişancı oyunu World War 3'nin Açık Beta sürümü ücretsiz modele geçiş yaptı.


 

 

The 4 Winds Entertainment (T4W) olarak, ilk büyük çaplı oyunumuz World War 3'nin Açık Beta sürümünün şu an itibarıyla Türkiye'de ücretsiz olarak erişime açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Steam üzerinden ücretsiz modele geçiş yaparak oyun severle buluşan Word War 3 Açık Beta sürümü, geliştirici ekip için büyük bir dönüm noktasını temsil ediyor. 
 

Türkiyeli oyun severlerimiz için özel olarak hazırladığımız, World War 3 Kreatif Direktörü Kamil Bilczyński ve The 4 Winds Entertainment Ürün Pazarlama Müdürü Uğur Ülger'in özel mesajını izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=omtuyqU1YRQ&ab_channel=WorldWar3

 

Lansman trailer'ı için: https://www.youtube.com/watch?v=42AZBrdHiEc

 

Ayrıca, yerel içerik üreticilerimizin WW3 oynanış videoları için:

Equal: https://www.twitch.tv/equalofficiall

Pozitive: https://www.twitch.tv/p0zitive

Emrahjinn: https://www.twitch.tv/emrahjin?sr=a

 

WW3 Türkiye resmi kanalları için:

Resmi Web Sayfası: https://worldwar3.com/tr

Twitter: https://twitter.com/ww3thegametr

Instagram: https://instagram.com/ww3thegametr

Facebook: https://facebook.com/ww3thegametr

 

 

World War 3 Küresel çapta meydana gelen modern bir savaşı arka planına alan ve çevrimiçi çok oyunculu olarak o ynanan bir taktiksel FPS oyunudur. Oyunculara Varşova, Berlin ve Moskova gibi gerçek dünya şehirlerinde girecekleri heyecanlı taktiksel çarpışmalarda ekip ar kadaşlarıyla birlik olarak düşmanlarını alt etme fırsatı tanır. 
 

The Farm 51; Get Even, World War 3, Chernobyl VR Project ve Chernobylite gibi projeleriyle biliniyor. 2005 yılında üç deneyimli oyun geliştiricisinin (Kamil Bilczyński, Robert Siejka ve Wojtek Pazdur) kurduğu şirket, zamanla 100'den fazla yetenekli çalışana sahip oldu ve büyümeye devam ederek PC, konsollar ve mobil cihazlar için oyunlar üretmeye devam ediyor. Daha fazla bilgi için resmi web sitesi: https://www.thefarm51.com/eng/

To Top