Android Galerisinden Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır?

Bu yazımızda Android Galeriden Silinenleri Nasıl Geri Getireceğinizi öğreneceksiniz . Favori fotoğraflarınız yanlışlıkla favori fotoğraflarınızdan silindiyse arkadaşlarınız veya çocuklarınız tarafından silindiyse ve silinen fotoğrafları kurtarmak istiyorsanız bu makale tam size göre.


Arkadaşlar, Hepinizin bildiği gibi günümüzde cep telefonları insan hayatının önemli bir parçası haline geldi. Cep telefonlarımızda iyi veya kötü hafıza yakalarız. Arkadaşlarınızın veya çocuklarınızın fotoğraflarını kaydettiyseniz ve tüm bu fotoğraflar veya videolar sizin hatanız veya başka bir hata nedeniyle silindiyse, kesinlikle çok üzüleceksiniz.

Fotoğraflarınız yanlışlıkla silinirse endişelenmenize gerek yok. Silinen fotoğrafları kolayca kurtarabileceğiniz bir yöntem göstereceğim.

Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır

Adım-1 USB Hata Ayıklama Seçeneğini Açın

Silinen fotoğrafları kurtarma yöntemine başlamadan önce, android telefonlarınızın veya diğer herhangi bir cihazınızın ayarlarına gidin ve USB hata ayıklama seçeneğini açın. USB hata ayıklama seçeneğini açmazsanız silinen fotoğraflarınız kurtarılmayacaktır.

USB hata ayıklama seçeneği nasıl açılır?

İlk olarak, cihaz ayarlarınıza gidin ve geliştirici seçeneğine tıklayın. Cihazınızda geliştirici seçeneği görünmüyorsa, Telefonlar Hakkında seçeneğine gidin ve Yapı Numarasına üç ila dört kez tıklayın, ardından geliştirici seçeneği otomatik olarak oluşturulacaktır.

Geliştirici seçeneğine tıklayın ve biraz yukarı kaydırın, ardından USB hata ayıklama seçeneğine tıklayın ve açın.

Adım-2 Dr.Fone'u İndirin

Ardından PC veya dizüstü bilgisayarınıza Dr.Fone adlı yazılımı indirip yüklemeniz gerekir. Dr.fone, cep telefonlarınızdaki veya diğer cihazlarınızdaki fotoğrafları kurtarmanıza izin veren bir bilgisayar yazılımıdır. Dr. fone sadece silinen fotoğraflarınızı kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda mobil şifrenizin kilidini de açabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıklayarak dr fone indirebilirsiniz

Dr.dll dosyasını indirmek için buraya tıklayın. fone

Adım-3 Cihazı USB ile Bağlayın

dr'yi açarak cihazınızı USB üzerinden bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayın. telefon sisteminizde ve telefonunuzdan verileri kurtar'ı tıklayın. Her şeyi bir kerede kurtarabilir veya manuel bir seçenek belirleyerek verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Biraz bekledikten sonra telefonunuzdan silinen fotoğraflarınızı göreceksiniz. İstediğiniz herhangi bir fotoğrafı seçip kurtarabilir veya tümünü seç seçeneğine tıklayarak tüm fotoğrafları kurtarabilirsiniz.

To Top