Android'de PUBG Mobile'ın Beta Sürümü nasıl indirilir?

Merhaba arkadaşlar. Umarım hepiniz iyisinizdir ve arkadaşlarınız, aileniz ve çocuklarınızla hayatın tadını çıkarıyorsunuzdur.Bugünkü yazımda sizlere PUBG Mobile Beta Sürümü Nasıl İndirilir onu anlatacağım . Bu yazımızda ayrıca  Pubg Mobile beta sürümünün ne olduğunu öğreneceksiniz .

Pubg Mobile Beta, PUBG'nin beta sürümüdür. Pubg Mobile Beta sürümünde PUBG Mobile'ın tüm yeni özelliklerine hızlıca erişebiliyoruz. Pubg mobile'ın normal sürümünde gelen herhangi bir güncelleme veya herhangi bir yeni özellik, Pubg Beta Sürümünde zaten mevcuttur.

Ne zaman yeni bir başarı veya yeni bir harita/yeni mod gelmesi gerekiyorsa, PUBG normal sürümünden önce Pubg Beta Sürümünde gelir.

Pubg beta sürümü yayınlanmıştır, böylece pubg yeni güncellemelerindeki herhangi bir aksaklık veya hata giderilebilir. pubg beta sürümü, yeni bir güncellemenin veya yeni bir özelliğin son sürümünden önce herhangi bir yeni özelliği veya yeni güncellemeyi test etmek için tasarlanmıştır.

Pubg beta sürümünde her zaman tüm sunucularda yüksek ping olmuştur. Oyunda, ping'iniz 200ms'nin üzerinde. Pubg beta sürümünde çok fazla oyuncu yok, bu yüzden eşleştirme daha uzun sürüyor ve maç başladığında ping atıyor.

Pubg beta sürümünde, beta sürümünde verilen herhangi bir güncelleme sadece test amaçlı olduğu için çok fazla hata ile karşılaşıyorsunuz. Ayrıca pubg beta sürümünde hiç kimse royal pass alamaz veya herhangi bir sandık açamaz.

Pubg Beta Sürümü nasıl indirilir

Chrome'da veya başka bir tarayıcıda "Pubg Beta Version Uptodown" araması yapın.

İlk bağlantıyı açın.

İlk bağlantıya tıkladıktan sonra, bu arayüzü yeni bir sekmede göreceksiniz.

En son sürümü tıklayın.

En son sürüme tıkladıktan sonra karşınıza bir indirme seçeneği çıkacaktır.

İndir düğmesine tıklayın.

İndirmeyi tamamladıktan sonra, yükle düğmesine tıklayın.

Her şey bitti, artık oyunu Pubg Beta Versiyonunda oynayabilirsiniz.

To Top