Call Of Duty Mobile: 1v1 Nasıl Kurulur

Call of Duty Mobile'da 1'e 1 düello ayarlamak, oyuncular temel bilgileri öğrendikten sonra sorunsuz bir süreçtir.


Call of Duty Mobile ilk olarak 2018'de piyasaya sürüldü ve mobil cihazlarda en iyi battle royale oyunlarından biri olmak için son birkaç yılda popülaritesini artırdı. COD mobile , mobil cihazlarda oynanabilirliğine rağmen etkileyici oyun mekaniğine sahip olduğu için Call of Duty serisinin hayranları için olmazsa olmaz bir

Call of Duty mobil oyuncuları için Team Deathmatch, Domination & Hardpoint'ten Free For All & Kill Confirmed'e kadar birçok oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz. Tipik olarak, varsayılan bir COD oyununda bulunan oyun modları, Call of Duty mobilde oynanabilir . Ancak, diğer oyuncularla bire bir mücadele veya özel düello arayan oyuncular için 1v1 maçlar bu tür oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Bunu akılda tutarak, Call of Duty mobil oyuncuları nasıl 1v1 düello ayarlayabilir?

Call Of Duty Mobile'da 1v1 Düello Nasıl Kurulur

Veteran Call of Duty mobil oyuncuları , bir zamanlar oyunda var olan Duel oyun modunu hatırlayacak. Düello, oyuncuların heyecan verici bir deneyim için açık bir haritada düşmanlarına 1v1 hesaplaşmasına meydan okumalarına izin verdi. Ne yazık ki bazı nedenlerden dolayı Duel, COD mobile'dan kaldırıldı . Ne olursa olsun, bu COD Mobile'da 1v1 düello kurmanın mümkün olmadığı anlamına gelmez. 1v1 maçları hala COD mobile'da bir özelliktir ; ancak oyuncular buna yalnızca özel modda erişebilir. 1v1 maç ayarlamak için oyuncuların şu adımları izlemesi gerekir:

COD Mobile'ı mobil cihazınızda açın .

Oyunun ana menüsünün sağ tarafında bulunan Çok Oyunculu seçeneğini seçin.

Ekranın sağ üst köşesinde bulunan “≡” simgesine tıklayın.

1v1 sürecine başlamak için özel seçeneği seçin .

Mod değişikliğini seçin ve gerekli oyun modu için 1v1 Düello seçeneğini seçin.

Bu işlemleri ayarladıktan sonra özel maç yapmak istediğiniz oyuncuları isimlerinin yanında bulunan artı işaretine tıklayarak davet edin.

Diğer oyuncu davetinizi kabul ettikten sonra, maçlarınızı tercihinize göre özelleştirebilirsiniz.

Son olarak, oyuna başlamak için “Başlat” simgesini seçin.

COD Mobile'ın Battle Royale modu tartışmasız oyundaki en popüler mod olmasına rağmen , oyuncularla 1v1 maçlar eşit derecede heyecan verici olabilir ve yeni oyuncuların becerilerini geliştirmeleri ve oyun stratejilerini mükemmelleştirmeleri için mükemmel bir fırsattır. AI ile pratik yapmak, Call of Duty Mobile maçları için iyi antrenman yapmak için sağlam bir stratejidir ; ancak, diğer oyuncularla özel düellolar kurmak şüphesiz daha iyi bir deneyimdir.

Call of Duty Mobile , Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir.

To Top