Geri Tepme Yok Yapılandırma Dosyası Pubg Mobile Güncelleme 2.2 İndir

Geri Tepme Yok Yapılandırma Dosyası Pubg Mobile Güncelleme 2.2 İndir


Yapılandırma Dosyası Pubg Mobile Güncellemesi 2.2 İndir

PUBG Güncelleme 2.2 Geri Tepme Dosyası Yok

PUBG mobil güncelleme 2.2'nin bu geri tepmesiz yapılandırma dosyası, tüm Android Sürümlerinde, tüm iOS Sürümlerinde ve tüm işletim sistemlerinde çalışır.

Hepinizin bildiği gibi PUBG mobil güncellemesi 2.2, 12 Eylül'de resmi olarak yayınlandı. Birçok PUBG Oyuncusu, oyunlarını daha ilginç hale getirmek için geri tepme dosyası kullanmaz.

O yüzden bugünkü yazımda sizlere PUBG Update 2.2 No Recoil File nasıl kullanılır ve indirilir onu anlatacağım . Bu web sitesi aracılığıyla No Recoil Config File Update 2.2'yi kolayca indirebilirsiniz.

DOSYAYI AL

2.2 Güncellemesinin Özelliği

PUBG mobil güncellemesi 2.2, PUBG topluluğu tarihindeki en büyük ve en ilginç güncelleme olarak kabul edildi . Çünkü bu güncellemede PUBG tarafından oyunu daha keyifli hale getiren birçok yeni özellik eklendi.


Bu güncellemede eklenen özelliklerden önce hiçbir yerde bu özelliklerin duyurusu yoktu, yani birçok PUBG oyuncusunda bu güncelleme, PUBG tarihinde sürpriz bir güncelleme olarak adlandırılıyor. 2.2 güncellemesindeki birkaç yeni özellik listesinin altında.


Yeni Harita: Bu güncellemenin en iyi özelliği oyuna yeni bir haritanın eklenmesi ve bu haritanın adının NUSA MAP olmasıdır. Bu haritanın özelliği olan bu harita, NS2000 gibi birçok yeni silaha eklendi. Bu yeni silahlar PUBG oyuncularının favorisi haline geldi.


Erangel'de Değişiklik: 2.2 Güncellemesi eski sürümü biraz değiştirdi. Örneğin, güncellenen versiyonda bazı binaların bazı konumları ve konstrüksiyonları değiştirildi.


Güncellenen eranlge'deki en iyi özellik, eklenen çok güzel bir hava efektine sahip olmasıdır.


Püskürtme Sırasında Denge: Çoğu tabancanın püskürtme dengesi, PUBG mobile son güncelleme 2.2'de iyileştirildi. Bunun dışında Aug, Mk12 ve çoğunlukla keskin nişancı silahlarına verilen hasar da artırıldı.


Yakın mesafeden her oyuncunun favori silahı olan UZI ve UMP45'in hasarı da artırıldı.


Sıfır Geri Tepme Dosyası Nedir?

Pek çok PUBG oyuncusu, düşük seviye cihazlara sahiptir, oyuncu bir düşmana veya bir kadroya püskürttüğünde, hedefleri dikey veya yatay hareket eder. Bu nedenle oyuncu, düşmana veya kadroya düzgün bir şekilde vuramaz.


Sıfır geri tepme yapılandırma dosyası kullanırsanız, püskürtme sırasında hedefiniz tamamen hareket etmeyecek, böylece herhangi bir düşmanı veya profesyonel bir mangayı kolayca öldürebilirsiniz. Ayrıca rütbelerinizi ve KD'nizi eksi almaktan da kurtarabilirsiniz.


2.2 Güncellemesi Geri Tepme Yok Dosya İndirme

Şimdi asıl konumuz olan PUBG Güncelleme 2.2 Geri Tepmesiz Yapılandırma Dosyasına geçelim. Bu yapılandırma dosyasının boyutu çok küçüktür, ancak kullanımı biraz karmaşıktır.


Bu no recoil dosyasını indirip kullanmak istiyorsanız aşağıdaki indirme ve kullanım yöntemini dikkatlice okuyunuz.


PUBG mobil Güncelleme 2.2'nin geri tepme dosyasını indirmek için Dosya Al düğmesini tıklayın:


Güncelleme 2.2 Geri Tepmesiz Dosya nasıl kullanılır?

Adım.1) Öncelikle No Recoil File kullanmak istediğiniz cihazlarınızın Dosya Yöneticisine gidiniz.


Adım.2) Dosya yöneticisine gidin ve Android Klasörünü açın ve ardından Veri Klasörünü açın.


Adım.3) com.tencent.ig klasörünü açın ve UE4Game'i açın.


Adım.4) Her şeyden önce, uygulamanın iznine izin verildiğinden emin olun veya izin vermediyseniz, önce cihaz ayarlarınızdan uygulamanın iznine izin verin. Şimdi uygulamanın istenen iznine izin verirseniz, bu yapılandırma dolgusu cihazınızda çalışmaz.


Adım.5) Kayıtlı Klasörü açın ve Kopyalanan Dosyayı yapıştırın.


Adım.6) Tebrikler, oyununuzda No recoil file kullanabilirsiniz.


Bu Geri Tepmesiz Yapılandırma Dosyasının Özellikleri.

Bu dosyayı indirmek ücretsizdir.

Bu dosyanın kullanımı kolaydır.

Bu yapılandırma dosyası için kaydolmanıza veya kaydolmanıza gerek yoktur.

Bu dosya yardımı ile de 90FPS alacaksınız.

Geri Tepmesiz Dosyanın Avantajları

Bu geri tepmesiz yapılandırma dosyasının ana avantajları, bu sıfır geri tepme dosyasının yardımıyla spreyinizi daha da geliştirebilmenizdir.


Ayrıca bu dosya yardımı ile rütbenizi ve KD'nizi eksi almaktan kurtarabilirsiniz.


Geri Tepmesiz Dosyanın Dezavantajları

Bu yapılandırma dosyasının avantajlarının yanı sıra bazı dezavantajları da vardır. Bu yapılandırma dosyasını kullanıyor olabilirsiniz, PUBG hesabınız kalıcı olarak banlanacaktır.


PUBG Hüküm ve Koşullarına göre herhangi bir yapılandırma veya hack dosyası kullanmak yasa dışı olduğundan, PUBG hesabınızda herhangi bir hack dosyası kullanırsanız, hesabınız PUBG ekibi tarafından kalıcı olarak yasaklanabilir.Tavsiye: Hesabınızda çok fazla UC ve en iyi envanter varsa PUBG hesabınızda No Recoil File kullanmamanızı tavsiye ederim. Bu No Recoil Config Dosyasını sahte kimliğinizde kullanabilirsiniz. Bu dosyayı yeni PUBG ID'niz olarak kullanabilir ve arkadaşınızın rütbe atlamasına yardımcı olabilirsiniz.

To Top