Need for Speed ​​Unbound Gameplay Fragmanı Çıktı, Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyun, oyun içi bir karakter olarak A$AP Rocky'yi içerecek.


Need for Speed ​​Unbound resmi olarak açıklandı ve hayranlar serideki en yeni simcade yarış oyununa ilk kez baktılar. Yeni oyun, fotogerçekçi grafiklerle birlikte anime sanat stillerini birleştiriyor gibi göründüğü için serideki son birkaç oyundan oldukça farklı.

Bu yeni görsel karışım, hayran kitlesinden olumlu bir tepki almış gibi görünüyor, çünkü topluluktaki pek çok kişi bunun, buharını kaybetmeye başlayan bir franchise için yeni bir nefes olduğunu düşünüyor. Oyun 2 Aralık 2022'de çıkıyor ve oyuncuların yarışabilecekleri, toplayabilecekleri ve sürüşlerini yükseltebilecekleri ve sıralamalarda yükselebilecekleri Lakeshore şehrini içeriyor.

Oyun yalnızca mevcut nesil konsollarda (PS5, Xbox Series X/S) ve PC'de çıkıyor ve seride ilk kez 60 FPS'de 4K çözünürlük sunacak.

Need for Speed ​​Yeni Nesil Konsollarda ve PC'de 2 Aralık 2022'de Çıkıyor

Oyun sadece hip-hop ikonu A$AP Rocky'nin müziğini içermiyor, aynı zamanda oyunda karşınıza çıkacak biri gibi görünüyor.

Criterion Games Kreatif Direktörü Kieran Crimmins, “ Need for Speed ​​Unbound tamamen kendini ifade etme, risk alma ve sadece kendin olarak statükoyu bozma – yarış tarzın, benzersiz araba yapımları, moda, müzik ve çok daha fazlası aracılığıyla” dedi. . “Oyuncuların kendilerini oyunda temsil edildiğini gördükleri gerçekten otantik bir evren yaratmak için ilham aldık.”

Oyunun ana odak noktalarından biri, kişiselleştirmeye ek bir vurgu gibi görünüyor - oyuncuların özel lisanslı teçhizat dahil yüzlerce kozmetik ürün arasından seçim yapmalarına izin vermek. Oyun, oyun içi lider olarak A$AP Rocky'yi içeren Takeover Scene adlı tekrar oynanabilir bir "hassas sürüş modu" içerecek ve şehrin bir bölümünü ele geçirmek için topluluğu bir araya getirecek.

To Top