Apple iPhone 15, Arka Taraf Eğimli Köşeleri ve Kenarları Olan Titanyum Kasaya Sahip Olacak

Apple Inc. henüz piyasaya sürülmemiş iPhone 15 serisinin tasarımını yeniden düşünüyor olabilir. iPhone 14 serisinin tanıtılmasının hemen ardından , birbirini izleyen seri hakkındaki spekülasyonlar hız kazanıyor. Arada bir 15 serisi detaylar açılıyor.  


Birkaç dakika önce, web'de yaklaşan iPhone'larda büyük bir tasarım yenilemesi olduğunu iddia eden yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Sızıntı doğrudan tecrübeli bilgin ShrimpApplePro'dan geldiğinden, kulağa kendinden emin ve inandırıcı geliyor.

Tipster, görüntüleri paylaşırken, yeni iPhone 15 serisinin tutması biraz daha rahat bir çerçeve için dik açılı, avuç içi işaret eden, keskin kenarlardan vazgeçeceğini ekliyor. Ve Cupertino holdingi, kenarlarda hafifçe eğim vererek (yuvarlayarak) bunu başarmayı planlıyor.

Ayarlamalar, bir tasarım değişikliği olarak kabul edilecek kadar görünür görünüyor. Twitter'daki bir dizi iddia arasında, tipster eski bir gönderide yeni iPhone modelini 2013'ün iPhone 5c'si ile karşılaştırıyor - oldukça ucuz bir yapıya sahip plastik sırtlı bir tasarım. Ancak bu söylentiler olduğu gibi kabul edilmek için çok erken. 

ShrimpApplePro ve daha pek çok tahminci, yaklaşan iPhone 15 serisi arasında titanyum yapıyı onayladı. Açıklama belirsiz, bu yüzden bunun tüm seri için mi yoksa tek bir telefon için mi geçerli olduğu belli değil.

Dedikodu değirmeni, titanyum kasanın yalnızca Ultra model iPhone 15'e özel olacağını iddia ediyor. Titanyum zırhtan yararlanma beklentisiyle Apple Inc., telefona ekstra dayanıklılık, daha hafif ağırlık ve çizilmeye karşı dayanıklılık katacak. Ve bunların hepsi doğru çıkarsa, titanyumun yüksek maliyeti nedeniyle Ultra'nın fiyatı yükselebilir.

To Top