Call of Duty: Modern Warfare 2 Görüntüsü Al Bagra Kalesi Haritasındaki Hayal Kırıklıklarını Gösteriyor

Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncuları, Çok Oyunculu modda Al Bagra Kalesi haritasıyla ilgili hayal kırıklıklarını gösteren bir resim oluşturur.


Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncuları, Al Bagra Kalesi haritasıyla ilgili hayal kırıklıklarını, pek bilimsel olmasa da komik bir sanat eseriyle görselleştirdiler. Yeni Call of Duty oyunu bir haftadan uzun süredir piyasada ve Modern Warfare 2 oyuncuları oyunun oynanışına alışmaya başladı. Artık yıllık bir eğlence olduğu için, oyuncular en çok yeni oyunla ilgili hayal kırıklıklarından yakınıyorlar. Al Bagra Kalesi, bu hayal kırıklıklarının sadece bir odak noktasıdır.

Al Bagra Kalesi, Call of Duty: Modern Warfare 2'de tanıtılan yepyeni bir harita . 6v6 dövüş için tasarlanmış bir Çok Oyunculu harita, yani geleneksel Call of Duty tarzında oynanıyor. Yani, elenen oyuncular daha sonra bir takım arkadaşının yakınında ortaya çıkma önceliği ile haritanın herhangi bir yerinde "güvenli" bir yerde doğarlar. Call of Duty oyuncuları zaten yakından tanıdık olduğundan, bu yumurtlama sistemi iyi dengelenmemiş haritalarda sorunlu olabilir.

Reddit'te paylaşılan görsel, Al Bagra Kalesi haritasının bir bölümünü mavi, geri kalanını yeşille renklendiriyor. Bunun anlamı, yeşil takımın haritanın geri kalanı üzerinde tam kontrole sahipken mavi takımın bu sınırlı alanda kapana kısılmış olmasıdır. Call of Duty: Modern Warfare 2'de yumurtlamanın çalışma şekli nedeniyle , mavi spawn oyuncuları agresif bir şekilde yeşil takımın savunma pozisyonlarına girmeye zorlanıyor. Bu genellikle onlar için kötü biter.

Al Bagra Kalesi'nin takım yumurtlamalarıyla ilgili sorun yaşamasının birçok nedeni var. Mavi takım için alandan çıkmak için çok az seçenek olabilir, yeşil takım için çok güçlü görüş hattı pozisyonları olabilir veya yumurtlama sistemi, haritanın karşı köşesindeki güvenli yumurtlamalara karşı takımın ortaya çıkmasına daha fazla öncelik verebilir. Sebep ne olursa olsun , haritanın düzenini değiştirmeden Infinity Ward tarafından ele alınabilmelidir .

Oyuncuların Al Bagra Kalesi'nin denge endişeleri hakkında çok sinir bozucu bulduklarının bir kısmı, haritaların oyuncuların yeni bir oyundan zevk almalarının çok önemli bir parçası olmasıdır. Bir harita kötü bir deneyime yol açarsa, oyuncular o haritayı olumsuzlukla ilişkilendirir. Sadece çok fazla harita olduğu için bu noktadan sonra oynanış önemli değil ve kaçınılmaz olarak tekrar ortaya çıkacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncularının Al Bagra Kalesi konusunda haksız olması da mümkün . Sorunları abartılı olabilir veya ortaya çıkışlarını anlamak biraz zaman alabilir. Call of Duty oyunlarına her zaman adil bir şans verilmez, ancak bu, Infinity Ward'ın gelecekteki değişikliklere dikkat etmeyeceği anlamına gelmez.

Call of Duty: Modern Warfare 2 artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S'de mevcut.

To Top