Instagram özel hesabı: Özel bir Instagram hesabı gönderilerini takip etme isteği olmadan nasıl görüntüleyebilirsiniz?

Instagram, bilinmeyen kullanıcıların yayınlarınızı, makaralarınızı ve hikayelerinizi yalnızca takipçilerin görüntülemesine izin veren özel bir hesap özelliğiyle birlikte gelir. Bu, hesabınızı bilinmeyen kişilerden ve meraklı gözlerden korur. Ancak, neyin içine girdiğinizi görmek için takip etme isteği olmadan özel hesap gönderilerini görüntülemek isterseniz ne olur? Bunun doğrudan bir yolu olmasa da, birkaç geçici çözüm kullanabilirsiniz. Bu makalede tartışacağımız şey tam olarak budur.


Gizli bir Instagram hesabına sahip olmak ne anlama geliyor?

Hesabınızı Instagram'da gizli olarak ayarlarsanız, yalnızca takipçileriniz içeriğinizi görebilir ve bunlarla etkileşim kurabilir. Popüler hashtagleri kullansanız bile gönderileriniz aramalarda çıkmayacaktır. Özel bir hesaba sahip olmak, içeriğinizi görmek isteyen herkesin sizi takip etmesi gerektiği anlamına da gelir. Özel bir Instagram hesabında takip et düğmesini görüyorsun, başka bir şey görmüyorsun. Gizlilik ayarları nedeniyle görünür içerik yok.

Özel Instagram hesap gönderilerini takip etme isteği olmadan nasıl görüntülenir?

Peki özel bir Instagram hesabına bağlı içerikleri takip etmeden görüntülemek mümkün mü? Evet öyle. Bunu yapmanın iki yolu vardır – 

Google görsel arama aracılığıyla

Özel bir hesaptan Instagram gönderilerini görüntülemek için Google'ı kullanabilirsiniz.

Gizli Instagram hesabının adını kopyalayıp Google'a yapıştırdıktan sonra bir görsel araması çalıştırın.

Özel hesap bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Başkasının hesabı aracılığıyla

Gizli bir Instagram hesabını ortak bir arkadaşınızın hesabı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Arkadaşınız, görüntülemek istediğiniz özel Instagram hesabını takip ediyorsa , o hesaba her zaman onun hesabından izin alarak erişebilirsiniz. Görmek istediğiniz belirli bir gönderi varsa, arkadaşınızdan bunun ekran görüntüsünü almasını ve size göndermesini isteyebilirsiniz.

Diğer platformlarda ara

Instagram kullanıcılarını Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi diğer platformlarda da arayabilirsiniz. Kişinin tam adına ihtiyacınız var. Aynı şirket Meta, FB ve IG'ye sahip olduğu için, Facebook arkadaşlarınızı Instagram'da bulabilirsiniz ve bunun tersi de geçerlidir.

4. Hesabın herkese açık hale gelmesini bekleyin

Yukarıdaki yöntemler işinize yaramadıysa Instagram hesabının herkese açık hale gelmesini bekleyin. Instagram gizli hesap gönderilerini, hikayelerini ve makaralarını takip etmeden izlemenin başka yolu yok.

Takip isteği ile özel Instagram hesabı gönderilerini nasıl görebilirim?

Takip isteği göndererek gizli bir Instagram hesabının içeriğini görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken – 

Kişiyi arama çubuğunda arayın

Hesaplarını bulduktan sonra 

takip et butonuna bas

Onlara bir istek gönder

Kabul etmelerini bekle

SSS

1. Özel Instagram profillerini görüntülemenin başka yolları nelerdir?

Bazı özel yazılımlar ve web siteleri, Instagram'a katılmadan özel Instagram profillerini görüntülemenize yardımcı olabilir. Bazıları aşağıda sıralanmıştır.


xMobi – Bu uygulama, anketler veya insan doğrulaması olmadan size özel Instagram hesaplarını gösterir. Kullanımı basittir. Bu uygulamayı kullanmak için Instagram'da oturum açmanız gerekmez. Sadece web sitesini ziyaret edin, görüntülemek istediğiniz özel Instagram hesabını girin ve başlayın.


uMobix – Bu uygulama, çocuklarını izlemek isteyen ebeveynler içindir. Bugün çocuklar, biri veya ikisi özel olan ve ebeveynlerinden gizlenen iki veya daha fazla Instagram hesabı oluşturuyor. Bu sorunludur ve çocukları avcılara karşı duyarlı hale getirir. Bu aracı kullanarak, özel olarak ayarlanmış olsalar bile çocuklarınızın profillerini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulama, ebeveynlerin çocukların telefonlarında oturanlara erişmelerini sağlar. Uygulamalara ve özelliklere erişimi engelleyebilirler. Yazılımı kullanarak Uygulamaları kısıtlayabilir veya engelleyebilir, veri depolamaya erişebilir ve cihazları engelleyebilirsiniz.


Hoverwatch – Bu çevrimiçi yazılım, özel profilleri, Instagram hikayelerini, beğenileri ve doğrudan mesajları anonim olarak görüntülemenizi sağlar. Ayrıca konum videosu ve konum izleyici olarak da kullanılır. Bu ödüllü Instagram profil görüntüleyici, özel Instagram profillerini gözetlemeyi kolaylaştırır. 


eyeZy – Bu uygulamayı kullanarak özel Instagram profillerini görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulama ekonomiktir, bu nedenle herkes onu bir kişinin Instagram profilini birden fazla cihazdan izlemek veya izlemek için kullanabilir. Uygulamanın ayrıca bir demosu vardır, böylece neler yapabileceğinin bir tanıtımını alabilirsiniz.


MSpy – Bu, kurulumu çok kolay, anonim olarak çalışan, 7/24 müşteri desteği sunan ve verilerinizi güvende tutarken metin videolarına ve resimlere erişmenizi sağlayan bir Instagram izleyicisidir. Bu uygulamayı kullanarak, özel Instagram hesaplarını görüntüleyebilir, telefon görüşmelerini izleyebilir ve takip edebilir, mevcut veya silinmiş doğrudan mesajları, kişi listesini ve kişinin izlediği video ve resimleri okuyabilirsiniz. Bu uygulama hem IOS hem de Android ile çalışır ve izlediğiniz kişinin mobil cihazında tehlikeli bir şey olduğuna dair bir uyarı verir.


PrivateInsta – Bu uygulama iOS, Windows ve Android ile uyumludur ve mükemmel bir üne sahiptir. Özel verileri görmek için profilinizde oturum açmanız gerekmez. Bu uygulama size önce doldurmanız gereken bir anket sunar. Anket tamamlandıktan sonra, görüntülemek istediğiniz Instagram kullanıcı adını girdikten sonra sayfayı gönderin.


IGLookup – Tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek, Instagram kullanıcı adını alana girmek ve bilgileri göndermek. Spy Now'a tıklayarak başlayın. Bu, özel Instagram hesaplarını görüntülemek için popüler ve iyi bilinen bir uygulamadır.


InstaDP- Bu uygulama, özel Instagram hesaplarını görüntülemek için insan doğrulaması gerektirmez. Kullanıcı adı profilini girin ve erişim elde etmek için indir'i tıklayın. Orada kişinin Instagram'ının DP'sini göreceksiniz. 


InstaLooker – Bu, indirme gerektirmeyen web tabanlı bir hizmettir. Aynı zamanda tam bir anonimlik sunar. Web sitesini ziyaret ettikten sonra "Şimdi Casusluk Yap"a tıklayın, özel IG profili görünümünün kullanıcı adını girin ve "görüntüleyiciyi başlat"a tıklayın. Bu uygulama çok basit, güvenli ve güvenlidir ve sonuç verir.


InstaRipper – Android ve iO'lar. Bu uygulama her ikisini de destekler. Gizli Instagram profilinin kullanıcı adını girin ve gizli profile bir bağlantı sağlayın. Bu aracın kullanımı çok kolaydır ve Instagram hesaplarına sahiplerinin bilgisi olmadan erişebilirsiniz.


Insta-downloader – İndirmek istediğiniz fotoğrafın veya videonun URL'sini kopyalayın, metin kutusuna yapıştırın ve indirin. Bu uygulama, bir hesap görüntüleyiciden çok bir indiricidir. Bu web sitesine girerseniz Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmez.


Özel Instagram Görüntüleyici - Bu araç, özel bir Instagram hesabına girmek için web'e bağlıdır. Web sitesini ziyaret edin, Instagram kullanıcı adını girin ve istediğiniz profili bulmak için ara'ya tıklayın. Bu yöntem anonimdir, dolayısıyla adımlarınız gizlenecektir.


2. Instagram hesabınızı nasıl özel yapabilirsiniz?


Profilinizi ziyaret etmek için sağ alttaki profil resminizdeki profil simgesine tıklayın.

Sağ üstteki üç çizgi simgesine dokunun

ayarlara tıklayın

Gizlilik'e tıklayın

Profilinizi gizli yapmak için Gizli Hesabın yanındaki mavi kaydırıcıyı tıklayın

To Top