Pubg Mobile için En Son 2.3 Geri Tepme Yok Yapılandırma Dosyası || %100 Çalışma-Yasak Yok

Hepinizin bildiği gibi, Nihayet PUBG Mobile 2.3 güncellemesi 14 Kasım'da yayınlanacak. Ve umarım hepiniz PUBG Mobil Güncelleme 2.3'ü dört gözle bekliyorsunuzdur.Pubg Mobile için En Son 2.3 Geri Tepme Yok Yapılandırma Dosyası || %100 Çalışma-Yasak Yok


Pubg Mobile için En Son 2.3 No Recoil Config Dosyası


PUBG için 2.3 No Recoil Dosyası Güncellemesi


Merhaba arkadaşlar. Umarım hepiniz iyisinizdir ve arkadaşlarınızın, ailenizin ve çocuklarınızın hayatından keyif alıyorsunuzdur.


Hepinizin bildiği gibi, Nihayet PUBG Mobile 2.3 güncellemesi 14 Kasım'da yayınlanacak. Ve umarım hepiniz PUBG Mobil Güncelleme 2.3'ü dört gözle bekliyorsunuzdur.

Düşük kaliteli cihazlara sahip birçok PUBG oyuncusu, oyunlarını daha ilginç hale getirmek için oyunda geri tepme yapılandırma dosyası kullanmaz. Bugünkü yazımda güncelleme 2.3 no recoil config dosyasından bahsediyorum .

PUBG 2.3'ün son güncellemesinde, PUBG'den oyunda birçok değişiklik yapıldı. FIFA World Cup 2022 güncellemesi nedeniyle 2.3, futbol oyunuyla ilgili bazı ekstra özelliklere sahip olacak.

PUBG'nin bu son sürümünün yanı sıra, Massi ile PUBG Mobile resmi işbirliği de en son güncelleme 2.3'te geliyor.

Massi ile yapılan işbirliği sayesinde, bu son güncelleme aynı zamanda oyunculara pek çok ücretsiz ödül verecek özel bir Messi kasası getirecek.

Ayrıca, PUBG Mobile'ın son sürümünde, PUBG Mobile oyuna bazı yeni silahlar ve temel ayarlar ekler. Yeni eklenen silahlar önceki silahlara göre daha güçlü.

Ayrıca bu güncellemede klasik moda yeni bir mod daha eklenecek ve bu mod futbol severler için en iyi mod olacak. 2.3 güncellemesi yeni özelliklerini okumak istiyorsanız bir önceki yazımı okumalısınız.

Şimdi asıl konumuza geçelim, güncelleme 2.3 no recoil config dosyasını nasıl indirip kullanabiliriz.

Bu yazımda sizlere 2.3 güncellemesi için geri tepmesiz dosya vereceğim. Ayrıca oyununuzu daha keyifli hale getirmek için bu no recoil config dosyasını oyununuzda nasıl kullanabileceğinizi anlatacağım.

Gerçek bilgisayar korsanlığıyla ilgileniyorsanız, yaklaşık 10'dan fazla bilgisayar korsanlığı tekniğini okuyun . Şimdi asıl konumuz olan PUBG update 2.3 no recoil config dosyasına geçelim.

PUBG update 2.3 no recoil config dosyasını indirme ve uygulama yöntemi çok kolaydır. Size güncelleme 2.3 no recoil dosyasını doğru bir şekilde kullanmak için izlemeniz gereken bazı kolay adımları anlatacağım.

2.3 güncellemesi için geri tepmesiz dosya indirmek için aşağıdaki Şimdi Dosyayı Al düğmesine tıklayın.

ŞİMDİ DOSYA AL

Bu geri tepmesiz yapılandırma dosyasını indirdikten sonra, dosya yöneticisine gidin ve indirilen dosyayı açın ve ayıklayın. İndirdiğiniz dosyayı çıkarttığınızda karşınıza yeni bir obb dosyası çıkacak, aslında bu mew obb dosyası oyun içerisinde kullanacağımız no recoil config dosyamızdır.


Plants vs Zombies 2(PvZ2)'yi nasıl hackleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız pvz2'yi nasıl hackleyeceğinizi okumalısınız . Şimdi bir sonraki adımımıza geçelim, bu geri tepmesiz dosyanın oyuna nasıl uygulanacağı.

En Son No Recoil Dosyası Nasıl Yapılır?


Aşağıdaki birkaç adımı takip ederek en son no recoil dosyanızı oyununuzda düzgün bir şekilde kullanabileceksiniz.


Dosyayı cihazınıza indirin.

İndirilen dosyayı ayıklayın.

Çıkarma dosyasını kopyalayın.

Cihazınızda dosya yöneticisini açın.

Android klasörünü açın.

obb klasörünü açın.

com.tencent.ig klasörünü açın.

Eski obb dosyasını silin.

Kopyalanan obb dosyasını yapıştırın / Eski obb dosyasını kopyalanan yeni obb dosyasıyla değiştirin.

Tebrikler! Artık oyununuzu en yeni geri tepmesiz dosya ile oynayabilirsiniz.

Umarım yukarıdaki adımları izleyerek bu geri tepmesiz eğeyi doğru şekilde kullanabilirsiniz. Eski bir PUBG oyuncusuysanız, PUBG'nin çok sıkı bir güvenlik sistemine sahip olduğunu bileceksiniz, bu nedenle artık PUBG hesabınız için yeni yapılandırma dosyaları kaydedilmiyor.


Not: Bu geri tepmesiz dosyayı şimdi yukarıda verilen dosya al düğmesine tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca bu dosyada şifre yok, sadece dosyayı indirmeniz, çıkartmanız ve kullanmanız gerekiyor.

Yasağa Karşı mı?


Çoğunuz bir PUBG güncellemesi yayınlanır yayınlanmaz PUBG güvenlik sistemi veya PUBG Ban-Pan sisteminin de güncellendiğini biliyor olabilirsiniz. Ancak bu geri tepmesiz yapılandırma dosyasını kullandığınızda hesabınız güvende olur çünkü bu geri tepmesiz yapılandırma dosyası tamamen yasaklama karşıtıdır.


Dikkat: Bu dosyayı doğru kullanırsanız, bu dosyayı kullanmak hesabınızı yasaklamaz. Bu dosyayı kullanırken 6x ve 4x'i akm, groza veya namlu üzerinde kullanmayınız. Normal bir oyunda geri tepme kontrolünü zorlaştıran herhangi bir silahla eğe kullanırken animeye vurmayın.
To Top