Pubg Mobile Yeni Güncelleme 2.3 Yayın Tarihi, Hemen İndir, Yeni Özellikler, Daha Fazlası

Tencent ve Krafton Games'e göre, PUBG Mobile Update 2.3 Kasım ayında çıkıyor. Ve bu, Krafton oyunlarından büyük ve en ilginç güncelleme olacak.


Evpubg son güncellemeyi indir

Pubg Mobile Yeni Güncelleme 2.3 Yayın Tarihi, Hemen İndir, Yeni Özellikler, Daha Fazlası

Vay Oyuncu05 Kasım 20220

PUBG Mobil Son Güncelleme 2022

Tencent ve Krafton Games'e göre, PUBG Mobile Update 2.3 Kasım ayında çıkıyor. Ve bu, Krafton oyunlarından büyük ve en ilginç güncelleme olacak.

Pubg Mobile Yeni Güncelleme 2.3 Yayın Tarihi, Hemen İndir, Yeni Özellikler, Daha Fazlası

PUBG Mobile'ın en son güncellemeleri 2.3 ile PUBG Mobile, güncelleme 2.3'e bazı yeni özellikler, ayarlar, ifadeler, silahlar vb. ekler.

Bu yüzden bugünün makalesinde size PUBG Mobile Güncellemesi 2.3 Yayın Tarihi, PUBG Güncellemesi 2.3'teki Yeni Özellikler, Yeni Haritalar ve PUBG Mobile'ın En Son Sürümü Nasıl İndirilir / PUBG Güncellemesi 2.3 Nasıl İndirilir anlatacağım.

PUBG Yeni Güncelleme 2.3 Yayın Tarihi

Krafton'a göre PUBG Mobile Update 2.3, 14 Kasım'da resmi olarak yayınlanacak.

Cihazların çoğu güncellemeleri güncelleme yayınlanır yayınlanmaz alır, ancak bazı düşük kaliteli cihazlar güncellemeyi geç alır, bu nedenle 18 Kasım'a kadar tüm cihazlar güncelleme 2.3'ü 18 Kasım'dan önce aldı.

PUBG Yeni Güncelleme 2.3 Nasıl İndirilir

14 Kasım'dan sonra PUBG Mobile'ın en son sürümünü play store'dan indirebilirsiniz. Ayrıca 14 Kasım'dan sonra PUBG'nin son güncellemesini PUBG Mobile resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

PUBG Mobile Güncellemesi 2.3 Yeni Özellikler Listesi:

Massi ile işbirliği yapın.

Futbol Modu.

Tek Bir Yerde 4+ Airdrop.

Özel Parlama Tabancası.

Yeni Ayarlar.

Kalkanı koruyun.

Yeni Envanter.

Son Tema.

Güzel Oyun Sesi.

Massi Kasaları.

1). Massi ile işbirliği

PUBG Güncelleme 2.3, futbol severler için en iyi güncelleme olacak. Futbol oyununda Massi popüler bir oyuncudur. PUBG Güncelleme 2.3, PUBG oyuncusuna birçok ücretsiz ödül verecek olan PUBG ve Messi işbirliğiyle geliyor.

Ayrıca FIFA World Cup 2022 de geliyor, yani PUBG Güncelleme 2.3'ün teması onunla ilgili olacak. Bu ortak çalışma aynı zamanda Messi'nin kıyafetini ve duygularını vb. içeren özel bir Messi sandığı ile birlikte gelecek.

Bunun dışında oyununuzu daha keyifli hale getirmek için arkadaşlarınızla birlikte futbol oynayabileceğiniz ayrı bir futbol oyun modu da olacak.

2). Futbol Modu

Güncelleme 2.3'te Futbol Modu olarak adlandırılan yeni bir mod da eklenecek. Bu modda arkadaşlarınızla futbol oynayabileceksiniz.

Futbol modunda sadece futbol oynamakla kalmayacak, aynı zamanda arkadaşlarınızı ve takım arkadaşlarınızı futbol haline getirerek eğlendirebileceksiniz.

3). Tek Bir Yerde 4+ Airdrop

PUBG Güncelleme 2.3'te, farklı yerlerde aynı yerde 4 damla alırsınız. Tek bir oyuncu bu dört damlayı açabilir ve onun için ekstra ganimet alabilir.

4). Özel İşaret Fişeği

Flare Gun, PUBG'nin son sürümünde özel olarak yapılmıştır. PUBG Güncelleme 2.3'te Flare Gun'un rengi yeşil olarak değiştirildi.

Bu özel işaret fişeği tabancasının düşmesi, oldukça göz alıcı olan futbol şeklinde olacaktır. Bu özel işaret fişeği tabancasını mağazadan yüz jeton karşılığında satın alarak da kullanabilirsiniz.

5). Yeni Ayarlar

En önemli ayarın gökyüzünün rengini değiştirebilmeniz olduğu PUBG Güncelleme 2.3'e birçok yeni ayar da ekleniyor.

Bunun dışında oyun içerisinde oyuncunuzun selfiesini çekmek için chroma key uygulayabilir veya farklı görünümler alabilirsiniz.

6). Kalkanı Koru

Kalkan özelliği ayrıca PUBG Mobil Güncelleme 2.3'e eklendi. Bu kalkan yardımıyla kendinize bir siper oluşturabilir ve düşmanlarla savaşabilirsiniz.

Bu kafayı her yerde bulamayabilirsiniz ama düşüşte bu kafa olmazsa olmaz haline geldi. Dropu açan oyuncu ayrıca bir kalkan aldı.

Not: PUBG'nin yeni özellikleri ve çıkış tarihi de dahil olmak üzere yukarıdaki tüm ayrıntılar PUBG Beta Sürümüne göredir. PUBG Beta sürümü, PUBG Mobile'ın son bir miktarı değil.

To Top