Steam Sonbahar İndirim Tarihleri ​​Açıklandı

En son Steam indirimi çok yakında başlayacak ve her zaman olduğu gibi PC kullanıcılarının incelemesi için AAA ve bağımsız oyunlar için bir dizi indirimle gelecek.

Steam Sonbahar İndirimi 2022 bu hafta başlayacak, bu nedenle oyuncular bir ton indirimli sürümle toplu cüzdanlarını bir kez daha boşaltmaya hazır olacaklar. Gabe Newell'in Steam vitrini , istemcinin oyun satın almanın ve oynamanın en popüler yolu haline gelmesiyle, PC oyunlarının başına gelen en büyük şeylerden biri. Türünün ilk örneği olmasının yanı sıra, oyun topluluğunda Steam'i bu kadar kitlesel yapan bir şey de, oyunları kısa bir süre için ucuz hale getiren, sürekli ve her şeyden önce sık sık gerçekleşen satış etkinlikleridir.

Yıllık Steam satışlarında her tür başlık indirimli olur. Geçen yıl Steam Sonbahar İndirimi 2021 , Cyberpunk 2077 , Deathloop , Valve'ın kendi Half-Life: Alyx , Horizon: Zero Dawn ve Red Dead Redemption 2 gibi oyunların fiyatlarının düşürülmesine tanık oldu. Ve bu, satışa çıkanların sadece küçük bir örneği. Steam'de yeni olanlar için bu etkinlikler PC oyuncuları için her zaman heyecan vericidir ve bir sonraki etkinlik çok yakındadır.

Steam YouTube kanalına yüklenen yeni bir videoda Sonbahar indiriminin tarihleri ​​belli oldu. 22 Kasım Salı günü saat 10:00'dan (PST) başlayarak 29 Kasım'a kadar bir dizi oyun indirime girecek. Temel olarak, bu, insanların sunulanları kontrol etmek için bir haftaları olacağı anlamına gelir. Bu tür şeylerde çoğu zaman olduğu gibi, fiyatlarının düşeceği tüm oyunları bilmenin bir yolu yoktur, ancak videoda Hitman 3 , Stray , V Rising ve Slime Rancher 2 gibi oyunlar ve bunlara ilişkin bağlantılar gösterilir. tanım. Hem yeni gelenler hem de kıdemli oyuncular, indirimde almak isteyecekleri en az bir veya iki oyunla karşılaşmamak için aynı şekilde zorlanacaklar.

Bunun da ötesinde, Sonbahar İndirimi aynı zamanda Steam Ödülü adaylarının açıklandığı zamandır ve kullanıcılar En İyi Film Müziği, En Yenilikçi Oyun ve hatta Berbat Olduğunuz En İyi Oyun gibi çeşitli kategorilerde favori oyunlarını aday göstermeye davet edilecektir. ödül. Bu, satın almak istemeyen veya beğenisine göre bir şey bulamayanlar için satış etkinliği sırasında başka bir şeyin olacağı anlamına gelir.

Epic Games Store gibi vitrinler ücretsiz video oyunları için daha iyi olsa da, Steam'in PC pazarı üzerindeki katıksız hakimiyeti inkar edilemez . Yaklaşık 20 yıldır endüstrinin önemli bir parçası olan bu platform, dijital oyunların henüz yükselmeye başladığı kritik bir noktaya gelmesi sayesinde, kullanıcıların sürümler için kolayca ödeme yapmasına ve sürümleri indirmesine olanak tanıyor.

To Top