Ücretsiz Pubg Mobile Lite Kodlarını Bugün Kullan [Ekim 2022]

PUBG Mobile Lite oyununda tüm arkadaşlarınızı gölgede bırakacak yeni karakterler, BC, kafesler, evcil hayvanlar ister misiniz?Onları harika becerilerin ve silahlarınla ​​yenmek mi istiyorsun? Yani PUBG Mobile Lite Redeem Codes 2022 tüm bunlarda size yardımcı olacak.

PUBG Mobile Lite ücretsiz kullanım kodu, sınırsız elmas, en sevdiğiniz karakter ve oyundaki daha birçok güzellik elde etmenize yardımcı olacaktır.


https://ay.link/tchgmx

Bu nedenle, PUBG Mobile lite oyuncuları, oyun kaynaklarını ücretsiz olarak satın almak için her zaman PUBG Mobile Lite itfa kodu üreteci hackini kullanmayı tercih eder.

PUBG Mobile lite, zorlu hayranlarına oyunlarını geliştirmek için bir kaynak listesi sunuyor. Ve onları oyun mağazasından satın alın.

Ancak, onların oyun içi para birimi olan Battle Coins veya BC'ye sahip olmanız gerekir. Ve BC'yi veya diğer oyun öğelerini satın almak için para harcamak pek çok oyuncu için ideal bir seçenek değildir.

Savaş Parası satın almak cep dostu değildir. Ancak, en iyi PUBG Mobile Lite resmi koduna sahibiz. Bu, mevcut tüm yöntemlere çok iyi bir alternatiftir.

İstediğiniz eşyaları ücretsiz olarak alırsınız. Şimdi en yeni PUBG Mobile Lite ödeme kodlarıyla kazanılan ücretsiz ödüllerle oyun deneyiminizi geliştirin.

Öyleyse neden zor kazandığınız parayı onları satın almak için harcıyorsunuz? Bunun yerine, PUBG Mobile Lite Kullanım Kodları Nedir? hakkında net bir fikir edinmek için makalemizi tamamen okuyun.

PUBG Mobile Lite kullanma kodu nasıl yapılır? PUBG Mobile Lite bc kullanım kodu nasıl kullanılır?

Bu yazıda, bu sayfada bugün için çok sayıda çalışan PUBG Redeem Codes sunuyoruz. Bu da size ücretsiz Royal pass, M821 görünümleri, kıyafetler ve hatta sınırsız BC gibi şeyler verecek.

PUBG Mobile Lite Kullanım Kodu nedir?

PUBG Mobile Lite Bugün Kodları Kullan bu makalede. PUBG Mobile Lite, basit bir ağa sahip herhangi bir cihazda kullanılabilen PUBG'nin başka bir hafif ve basit sürümüdür.

Oynanışı ve özellikleri PUBG mobile ile neredeyse aynı. Burada ayrıca oyununuzu düşmanlarınızın önünde güçlendirebilir ve gölgede bırakabilirsiniz.

Giysiler, silah görünümleri, kart ganimetleri ve karakterlerle oyun deneyiminizi ikiye katlayabilirsiniz.

Her şey paraya mal olsa da, bu eşyaları oyun içi mağazadan Battle Coins veya BC kullanarak satın alabilirsiniz. Ve bu savaş paralarını almak için onları paranızla satın almanız gerekecek.

Hangi çoğu oyuncu tarafından tercih edilmez. Çünkü birçoğu onları satın almaya gücü yetmiyor.

Bu nedenle, PUBGM Lite Redeem Code 2022 bugün, bu oyuncular için silah görünümleri, karakter görünümleri, evcil hayvanlar, kozmetikler, altın tepsiler, ganimet kutuları ve daha fazlasını ücretsiz olarak almak için en iyi seçenektir.

Ayrıca, onları almak için tek bir kuruş harcamanıza gerek kalmayacak. Pubg Mobile lite Redeem Code, oyunculara belirli ödüller ve diğer oyun içi öğeleri ücretsiz olarak almaları için olağanüstü bir fırsat sunan 12 basamaklı alfasayısal bir karakterdir.

Yani düzenli olarak Gun Skin için PUBG Lite Redeem Code veya en son PUBG Mobile Lite Redeem Codes arayan oyuncular.

Sitemizden ödül kodlarını kolayca toplayabilirler. Ayrıca, oyun içi şeyleri de ücretsiz olarak alıyorlar.

PUBG Mobile Lite ödül kullanım kodunu bugün için kullanmak, bu şeyleri ücretsiz olarak almak için seçmeli bir yöntemdir.

PUBG Mobile Lite Kullanım Kodları nasıl kullanılır?

Yukarıda bahsedilen ücretsiz PUBG Mobile Lite kullanım kodları en son kodlardır ve şu anda aktiftir. Bu kodları resmi PUBG ödeme sitesinde kullanın.

PUBG Mobile Lite ödeme sitesi, geliştiricinin resmi sitesidir. Burada I hesabınıza ve yukarıdaki listeden herhangi bir kullanım koduna ihtiyacınız var.

PUBG lite kullanım kodları, son kullanma tarihi içinde herkes tarafından kullanılabilir. Adımlara göz atın ve ödüllerinizi çevrimiçi olarak kullanın.

Siz de PUBG mobile lite kodlarını kullanmaya güvenenlerdenseniz ve ücretsiz kıyafetler, silah kaplamaları, ganimet kartları ve karakterler almak istiyorsanız.

Ardından Pubg Lite kodlarını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin.

PUBG Mobile Lite ödeme kodunu kullanmak için bağlantıya tıklayarak resmi PUBG ödeme web sitesini ziyaret edin.

Sayfa açıldıktan sonra PUBG lite kullanım kodunu yukarıdaki listeden kopyalayarak doldurun.

Ayrıca Pubg Mobile Lite Hesap Kimliğinize de ihtiyacınız olacak. Biliyorsanız kutuya yazın ve oyun uygulaması ayarlarından kimliği kopyalayın.

Bundan sonra, Captcha'yı doğrulamanız gerekecek.

Doğrulamadan sonra, sayfada görüntülenen Kullan düğmesini tıklayın.

Tıklandığında, girilen ayrıntıları kontrol edin. Hesabınızın ve girilen kodun olduğunu kontrol edin.

Ardından Tamam'a dokunun.

PUBG Mobile lite kodunu başarıyla kullandıktan sonra. Ödüller otomatik olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Elde edilen ödülleri oyunun posta bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Pubg Lite Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

İnternette her gün yeni kodlar sağlama sözü veren yüzlerce site ve kod üreticisi bulacaksınız.

Kod oluşturucular size otomatik olarak oluşturulmuş kodlar sağlayacaktır. Ancak bunların sahte olduğunu unutmayın.

Çünkü pubg mobile lite kullanım kodlarını manuel olarak oluşturamıyoruz. Bu kodları almanın tek yolu, resmi PUBG geliştiricilerinin bir dizi kod yayınlamasını beklemektir.

PUBG mobile lite geliştiricileri günlük olarak kod yayınlamazlar. Kodlar, yeni bir hedefe ulaştıklarında veya yeni bir başarıya ulaştıklarında yayınlanır.

Beğeniler, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube vb. sosyal medya kanallarında daha fazla sayıda takipçi veya abone elde ederse.

Oyun içi etkinlikler sırasında yeni PUBG lite kullanım kodları da yayınlanır. Bu nedenle, sahte kodlar kullanmak yerine, resmi siteler yeni bir dizi çalışma kodu yayınlayana kadar bekleyin.

En yeni PUBG Mobile Lite 2022 Redeem Codes'ı bugün almak için sayfamızı yer imlerine ekleyin veya başta Twitter olmak üzere resmi PUBG Mobile Lite sosyal medya sayfasını takip edin.

PUBG Mobile Lite Redemption Sayfası nedir?

Her oyunun ödül kodlarının kullanılabileceği resmi bir sayfası vardır. Benzer şekilde, PUBG Mobile Lite ödeme sayfası, PUBG Mobile Lite için resmi ödeme merkezidir.

Resmi olduğu için sayfayı kullanırken endişelenmenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken, tarafımızdan sağlanan yukarıdaki listeden hesap kimliği ve kullanım kodu gibi talep edilen bilgileri ödeme sayfasına girmek.

PUBG Mobile Lite resmi web sitesi https://www.pubgmlite.com/

PUBGM Lite Resmi Ödeme Sayfası https://www.pubgmlite.com/redeem/

PUBG Mobil Lite | Minimum Gereksinimler

İndirme boyutu: 575MB

İşletim sistemi: Android 4.1

RAM: 1 GB (önerilen: 2 GB)

İşlemci: Qualcomm işlemci

Oyun stiline gelince, PUBG Mobile Lite'da 60 oyuncu, rakipleri yenmek ve oyunu kazanmak için bir adada yarışıyor. Free Fire ise 50 oyuncuya kadar destekliyor.

Ekim 2022 için PUBG Mobile Lite Kodlarını Kullan

Artık herkes bu PUBG Lite Kullanım Kodlarının oyun içi avantajlarınızı elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini biliyor. Artık herkes onları kullanmaya ve ödülleri kendileri için almaya hazır.

PUBG Mobile Lite kullanım kodu listeleri aşağıda belirtilmiştir. Mevcut kodlardan herhangi birini kullanın ve sınırsız ödül kazanın.

Ancak, her kodun bir son kullanma tarihi ve sınırlı bir sayısı vardır. onları alabilecek oyuncular.

Bu nedenle, süresi dolmadan önce elinize geçer geçmez bunları kullanmanız daha iyi olur.

Öğe adı Kodu Kullan

motorlu taşıt derisi QZ8SJBCVY5

350 kübik JM8PV8DBMX

Altın rengi ile ekmek 65E4WBF5VQ

M416 cilt EAEHR162AH

yara izi L cilt POD6T33HN3

efsanevi kıyafet KKRKUQS4YC

AKM cilt H0CQSYNTKE

UMP Silah Kaplaması 2983UOIGIF

araba derisi AHXLEQ77NY

paraşüt derisi 3NJRV3Y4RW

Suikastçı geçmişi ve suikastçı kıyafeti D1USWZZ2QK

1300 bedava gümüş parçası 79JUZPPMTR

sırt çantası cilt 7WLV8XUP8B

Giydirmek 2H6X29P65J

Ücretsiz İfadeler 6PTUUR612T

PUBG Mobile Lite İndirim Kodları Bugün [2022]

İşte bugün 2022 için PUBG Mobile Lite Redeem Codes'un en son listesi:

GODZILLAKONG

GODZILLAVSKONG

Ekim PUBGMOBILE

CANAVAR TESPİTİ

TITANSLASTSTAND

Bu, Bugünün En Son PUBG Mobile Lite Kodlarını Kullan 2022.

Pubg Mobile Lite Yeni Kodları Kullan [2022]

DRPIKACHUPUBGM

SOLOKINGPUBGM

MRKHANPUBGM

QADEERPUBGM

KALFANPUBGM

DUCKYPUBGM

Sıkça Soru Sor?

PUBG Mobile lite kullanma kodu nedir? En son?

Bunlar, ücretsiz oyun içi para birimi, yani BC ve hatta ücretsiz oyun içi kaynaklar sağlamamıza yardımcı olanlardır. Bu kodları satın almak için herhangi bir para harcamanıza gerek kalmayacak. En son kodlarla düzenli olarak güncellenmek için sayfamızı favorilerinize ekleyebilirsiniz.

PUBG lite kullanım kodunu nasıl kullanabilirim?

PUBG kodlarını resmi PUBG Redemption Center'da kullanabilirsiniz .

Pubg Mobile lite 2022 kodlarını kendimiz üretebilir miyiz?

To Top