ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 37. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE! ÇAĞRI BEY ÖLECEK Mİ? ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM TRT 1 İLE İZLE

Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm ile izle ekranlarının sevilen devir dizisi son bölüm izle ekranı ile araştırılmaya başladı. Verdiği aranın sonrasında yeni bölümü ile ekranlara gelen tarihi yapımda bu hafta Yınal'ın mektubu Alparslan'ı şaşkınlığa uğratır. Diziyi kaçıranlar yahut yineleme izlemek isteyenler için yeni bölüm izle linki paylaşıldı. Barış Arduç ve Kayra Zabcı'nın başrollerini paylaştığı devir yapımı dikkatle takip ediliyor.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM İZLE! 

Alparslan, Yınal'ın bu sözlerine inanarak ona Vaspurakan'ı teslim mi edecek, yoksa kaleyi vermemek için karşı mı koyacak? Yınal, Tuğrul'un buyruğunu yerine getirip Vaspurakan'ı Alparslan'dan nasıl alacak? İşleri zorlaştırarak mı, yoksa barış içerisinde mi? Tuğrul'un bu mücadeleye tepkisi ne olacak? Seferiye ayaklanma ile ilgili gerçeği Alparslan'a ifade etmek arzu etmektedir, Arslan Yusuf şayet bunu kendine yapamayacağını sert bir dille anlatır.

https://www.trtizle.com/diziler/alparslan-buyuk-selcuklu/alparslan-buyuk-selcuklu-37-bolum-11295923

Seferiye, ihtilalin iç yüzünü anlatıp Arslan Yusuf'u yayma edecek mi? Bağdat'ta Alparslan'dan büyük vuruş yiyen Besasiri tüm öfkesi ve hıncıyla Selçuklu topraklarına girmiştir. Besasiri, Alparslan'dan hem öcünü almak üstelik onu tuzağa çekebilmek için uğraşacak ve Çağrı'nın karşısına dikilerek Çağrı'yı paramparça edecektir. Besasiri bu yaptığıyla, istediği gibi Alparslan'ı üzerine çekebilecek mi? Bu halde Çağrı yaşamda mı kalacak, yoksa son nefesini mi verecek?

To Top