ARJANTİN HIRVATİSTAN DÜNYA KUPASI YARI FİNAL MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Dünya Kupası’nda finale doğru adım adım ilerlerken turnuvada yalnızca 4 takım kaldı. Arjantin, Hırvatistan, Fas ve Fransa yarı bitiş maçlarında bitiş biletini alabilmek için sahada olacak. Peki, Arjantin Hırvatistan maçı ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda?

İspanya, Belçika, Portekiz, Brezilya, Almanya ve İngiltere gibi takımların turnuvaya veda ettiği Dünya Kupası’nda Fas şayet yarı finalde Fransa ile karşılaşacak. Kupadaki bir başka yarı bitiş şayet Arjantin ile Hırvatistan arasında oynanacak.

ARJANTİN HIRVATİSTAN YARI FİNAL MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

İki ekibin de finale yükselmek istediği karşılaşma 13 Aralık 2022 Salı günü oynanacak. TRT1 ekranlarından şifresiz ve canlı olarak izlenebilecek olan maç saat 22.00’de başlayacak. Bu karşılaşmada kaybeden doğrultu Fransa – Fas eşleşmesinde kaybeden doğrultu ile üçüncülük maçına çıkacak. Üçüncülük maçı 17 Aralık’ta bitiş maçı şayet 18 Aralık’ta futbolseverlerle biraraya gelicek. Arjantin, Hırvatistan, Fas ve Fransa dörtlüsünden kupayı hangi takımın kaldıracağı şayet bitiş maçının sonrasında meydana çıkacak.

To Top