Disney Plus izlenecek filmler ve diziler listesi

Disney Plus, Disney’in çevrimiçi abonelik hizmetidir. Yayınlanan filmler arasında yüzlerce Macera, Bilim Kurgu, Animasyon, Gerilim, Aksiyon, Komedi, Dram ve Çocuk filmleri bulunmaktadır.Son olarak, Disney Plus, 2021 yılında onlarca yeni film yayınladı. Bu filmler arasında, Marvel ve Star Wars takipçileri için iki yeni film de var. Ayrıca, Pixar, National Geographic, Disney animasyonları ve diğerleri de dahil, yeni filmlerin birçoğu da bulunmaktadır.

Disney'in, 2021 yılında yayınladığı en yeni filmler arasında iki Marvel filmi bulunmaktadır. Bunlardan biri, “The Falcon and The Winter Soldier”, diğeri ise “Loki”tur. İki film de, Marvel Cinematic Universe'un (MCU) ikonik kahramanlarının devam hikayesini anlatmaktadır. “The Falcon and The Winter Soldier”, ünlü kahramanlarının, Steve Rogers'ın süper gücünün kalıntılarının nasıl kullanılacağını konu almaktadır. “Loki” ise, Marvel Sinematik Evreninin en sevilen kötü adamlarından Loki'nin devam hikayesini anlatmaktadır.

 

Star Wars takipçileri için de iki yeni Disney Plus filmi bulunmaktadır. Bunlardan birisi, “The Bad Batch”, diğeri ise, “The Acolyte”tur. “The Bad Batch”, “Star Wars: The Clone Wars” dizisinden tanınan klon askerlerinin devam hikayesini anlatmaktadır. “The Acolyte” ise, Star Wars evreninin önceki dönemlerinde geçen karanlık bir macerayı izleyicilere sunmaktadır.

Pixar’ın, “Luca” isimli animasyonlu bir film de Disney Plus’a yayınlanmıştır. Bu filmin konusu, iki arkadaşın muhteşem bir yolculuğunun hikayesidir. Luca ve arkadaşı, İtalya’nın Liguriya kıyısındaki muhteşem sahillere seyahat edip, fantastik bir şekilde okyanusun altında bir dünyaya girmelerini konu almaktadır.

National Geographic’in, “Earth Moods” isimli belgeseli de Disney Plus’a yayınlanmıştır. Bu belgesel, dünyanın her köşesindeki güzellikleri ve doğanın harikalarını göstermektedir. Belgeselde, birbirinden farklı doğal ortamların muhteşem atmosferi ve hareketleri sergilenmektedir.

Disney Plus’a, 2021 yılında yayınlanan diğer filmler arasında, “Cruella”, “Raya and The Last Dragon”, “Secret Society of Second Born Royals”, “Flora and Ulysses”, “The One and Only Ivan”, “Phineas and Ferb The Movie: Candace Against The Universe” ve “Safety” gibi filmler de bulunmaktadır.

Disney Plus, 2021 yılında çok sayıda muhteşem filmler yayınlamıştır. Marvel ve Star Wars takipçileri için iki yeni film, Pixar’ın yeni animasyonu ve National Geographic’in belgeseli, çocuklar için en yeni filmler arasında yer almaktadır. Bu gibi filmlerin yanı sıra, Disney, çevrimiçi arşivini artırarak, izleyicilerin çok daha fazla içerik seçeneği sunmaya devam etmektedir.

To Top