Elden Ring - Colosseum'daki En İyi PvP Yapıları

Bandai Namco ve FromSoftware, PvP savaşına odaklanan Colosseum güncellemesinin son sürümüyle birçok Elden Ring hayranını şaşırttı. En iyi Colosseum PvP yapıları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız kılavuzumuzu okuyun.

Elden Ring - Colosseum'daki En İyi PvP Yapıları

Gelecekte daha fazla Elden Ring PvE içeriği görmeyi umuyoruz , ancak bu büyük güncelleme Elden Ring hayranlarının  her yerde oyundan keyif almalarına yardımcı olacak en iyi PvP yapılarını aramasına neden olacak.

Bu yapılardan bazılarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız, ancak Elden Ring'deki PvP arenasının oldukça zorlayıcı olduğunu bilmelisiniz. Oyuncudan oyuncuya savaşa alışmak çok fazla pratik (ve birçok aksilik) gerektirir. Ancak, neredeyse tüm PvP yapıları PvE yapılarından çok farklıdır. En yeni yapılar genellikle belirli stratejiler ve donanım öğeleri tarafından yönlendirilirken, PvP yapıları biraz daha esnek olma eğilimindedir . Aşağıdaki açıklamaların birçoğu size kesinlikle hangi öğelere ihtiyacınız olduğunu ve temel yapım stratejisinin ne olması gerektiğini söyleyecektir. PvP'de boşlukları doldurmak, denemek veya genel olarak farklı durumlara uyum sağlamayı öğrenmek size kalmış.

PvP Colosseum için yapıların listesi :

kanama üzerine

Soğuk algınlığı ve donma için

Yakın Dövüşçü ve Menzilli Büyücü

"Ölüm" durum etkisinde

kötü büyücü

paladin

Ancak, tüm bunlara rağmen , yılın en iyi oyunlarından birine geri dönmeniz için size mükemmel bir bahane verecek bazı Elden Ring Colosseum PvP yapıları burada.


PvP kanama yapısı


Ana Ekipman: Beyaz Maske, Kan Nehirleri, İskender Parçası, Ejderha Cemaati Mührü, Millicent'in Protezi, Kan Lordunun Zaferi, Çürüyen Kanatlı Kılıç Amblemi.

Ana istatistikler: Çeviklik, Canlılık, Büyücülük, Dayanıklılık.

Büyüler/Beceriler: Swarm of Flies, Ey Alev!, Alev, Bana Güç Ver, Ejderhanın Nefesi.

Elden Ring'in ilk günlerinden beri kan nehirleri baskın güç oldu ve oyunun son güncellemesi katana'nın terör saltanatını kırmak için çok az şey yaptı.


Bu yapı olabildiğince basit.  Yapabildiğiniz kadar çok Blood Rivers darbesi indirin (özellikle güçlü bir Özel Saldırı ile), Kanama etkisinin oluşmasına izin verin ve sonunda hak ettiğiniz bir zaferin tadını çıkarabilirsiniz. Zaman zaman işler ters gittiğinde bir büyü kullanacaksınız (bir sinek sürüsü özellikle etkili bir caydırıcıdır), ancak işin çoğunu kılıç yapacaktır.


Bu yapı genellikle 1'e 1 dövüşlerde iyi olsa da, bazı oyuncular bunu takım müsabakalarında yine de çalıştırabilir. Her iki rakibin de aynı anda kanamasını sağlamaya çalışmak yerine her seferinde tek bir hedefe odaklanmanız yeterli.


Soğuk algınlığı ve donma için PvP yapısı


Birincil Ekipman: 2 İnce Soylu Kılıcı (Soğukla ​​Geliştirilmiş), Öfkeli Alev Mührü, Balkabağı Başlı Miğfer, Cuckoo Knight Zırhı, Erd Ağacının Lütfu, Büyük Sürahi Deposu, Baloncukta Kızıl Kıvırcık Kıvırma/

Ana istatistikler: Canlılık, Çeviklik, Zeka, İnanç.

form başlangıcı

formun sonu

Büyüler/Beceriler: Ölümcül Günah, Kutsanmış Hediye, Altın Söz.

Başka bir oldukça basit silah tabanlı yakın dövüş yapısı. Bu yapı, soğukla ​​güçlendirilen Noble'ın İnce Bıçaklarının gücüne dayanan Frostbite'tan tam olarak yararlanmak için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, rakibinizin genellikle kontrol edilemeyen donma hasarı alması için iki kılıçla mümkün olduğunca çok darbe indirmelisiniz.


Bu yapıyı güçlendirmenin birkaç yolu vardır (hayati önem taşıyan kılıçların yanı sıra), ancak temel fikir, çok fazla hareketlilik veya hayatta kalma yeteneğinden ödün vermeden don biriktirme potansiyelinizi artırmaktır.  Rivers of Blood yaklaşımına benzer şekilde, her seferinde tek bir düşmana odaklanmalısınız, ancak soğuk etkiler birden fazla hedef arasında atlamayı biraz daha kolaylaştırsa da şansınızı zorlamayın.


Sadece iki Fines of Noble bulmanın inanılmaz derecede zor olduğunun farkında olun . Belirli senaryolarda bu kılıçlardan birinin düştüğünü görme şansınız yaklaşık %1'dir, bu nedenle iki tane almak biraz zaman ve şans gerektirecektir. Ancak, bu iki kılıcı diğer hızlı kılıçlarla değiştirebilirsiniz, ancak bu silahı alabilirseniz soyluların ince kılıcı daha etkilidir. Soylu'nun İnce Kılıcı'nı alacak kadar şanslı olan herhangi bir oyuncu, bu yapıyı birkaç farklı şekilde denemeli ve ondan çok şey almalıdır.


PvP derlemesi Yakın Dövüş ve Menzilli Büyücü


Ana ekipman: Clayman's Magic Harpoon, Carian Royal Scepter, Magic Misericord, Seal of Furious Flame, Warrior Mage's Pointed Hat, Malania's Armor, Malania's Glove, Crimson Bubble Tear, Magic Cracked Tear.

Anahtar istatistikler: Zeka, Canlılık, Bilgelik.

Büyüler/Beceriler: Quick Brilliant Stone Shard, Comet, Arcane Brilliant Blade, Caria Cutter, War Ashes: Brilliant Stone Mermileri, War Ashes: Tracker's Walk .

İyi bir yakın dövüş/sihir yapısı, PvP durumlarında etkisiz olabilir, ancak bu yapı dengelenmeye oldukça yakındır.


Çoğunlukla, bu yapıyı kullanırken Brilliant Rock Mermilerine ve diğer menzilli büyü yeteneklerine güveneceksiniz.  Hasarınızın çoğu bu büyülerden gelecek ve onları düşmanı uzakta tutmak için kullanacaksınız. Bu yapının geri kalanı, kendinizi hala içinde bulduğunuz yakın dövüş karşılaşmalarında hayatta kalmanız için yeterli yakın dövüş saldırısı/kaçınma seçeneği sunmak üzere tasarlanmıştır.


Bu yapı 1'e 1 dövüşlerde harika olsa da, menzilli saldırılarınıza gerçekten odaklanabileceğiniz ve yakın dövüşte kaosun çoğuna başka birinin neden olmasına izin verebileceğiniz takım savaşlarında gerçekten parlıyor.

PvP inşası "Ölüm"

Ana Ekipman: Eclipse Shol, Death Prince's Staff, Seal of the Golden Order, Grave School'un Güçlü Tılsımı.

Anahtar istatistikler: Bilgelik, İnanç, Canlılık, Zeka.

Büyüler/Beceriler: Mist of Fii, Deadly Lightning, Revenge of the Ancient Dead.

İyi haber şu ki , Ölüm yeteneği , enfeksiyon çubuğu dolduğunda hedefi sonunda öldürecek . Kötü haber şu ki, bu metreyi doldurmak oldukça uzun zaman alıyor ve birçok dövüşü tek başına bu etkiden kazanmayı beklemek her zaman pratik olmuyor.

Bununla birlikte, bu yapı, bu güçlü etkiyi olabildiğince pratik hale getirir. Eclipse Inn, Ölüm saldırısı devam ederken zor işlerin çoğunu yapıyor , ancak Fii'nin Sisi ve Ölümcül Yıldırım paha biçilemez varlıklar . Bu temel yeteneklere ek olarak, kendi savunmanızı ve değerli ekstra vuruşlar yapma yeteneğinizi güçlendirirken, düşmanın beka kabiliyetini/kaçışını sınırlamanıza izin verecek her şeyi kullanabilirsiniz.

Ölüm efektinin her zaman ateşlenmesini sağlamak zordur, ancak bu yapıdaki en büyük engellerden biri nasıl kullanılacağını öğrenmek olsa da, nasıl çalışması gerektiğine dair bir fikir edinmek için bu stratejiyi mümkün olan en kısa sürede uygulamaya başlamak en iyisidir. . Çalışmak.

PvP inşa Kötü büyücü

Ana ekipman: Gecenin ve Alevin Kılıcı, Altın Düzenin Mührü, Ölüm Prensinin Asası, Sihirli Akrep Muskası, Mezar Okulu Güçlü Tılsımı, Ritüel Kılıcı Tılsımı.

Temel Özellikler: Bilgelik, İnanç, Canlılık.

Büyüler/Beceriler: Altın Söz, Ey Alev!, Alev, Bana Güç Ver, İntikam Çağrısı, Kadim Ölülerin İntikamı, Patlayıcı Ölüm Alevi, Enchanted Lands, Rickard's Malice

Bazen, dövüşleri kazanmak için bazı ucuz "tek seferlik" numaralara dayanmayan saf sihirli bir PvP yapısı bulmak zordur. Ancak, bu büyücü yapısı oldukça iyi bir seçenektir.

Bu yapının kalbi aslında Kadim Ölülerin İntikamı yeteneğidir . Büyü izlemeye dayalı büyüler şu anda bozuk. Revenge of the Ancient Dead, inanılmaz mesafelerdeki düşmanları otomatik olarak takip eder ve PvP senaryolarının büyük çoğunluğunda bundan kaçınmak oldukça zordur.  Çoğu dövüşte, bu yetenekle başlayacaksınız ve kazanana kadar onu spamlamayı bırakmayacaksınız. Bu, arenanın nispeten küçük boyutu göz önüne alındığında, özellikle Kolezyum durumlarında can sıkıcıdır.

Düşmanın size ulaşmayı başardığı durumlarda, kendinize biraz zaman ve mesafe kazandırmak için Gece ve Alev Kılıcınıza ve diğer kısa menzilli caydırıcılarınıza güvenebilirsiniz. Bu yapının temel stratejilerinin birçoğu PvE durumlarında da iyi çalışır, bu nedenle arenaya çıkmadan önce bu yapıyı dünyada kullanarak pratik yapmak gayet iyi.

PvP inşa Paladin

Ana ekipman: Ordovis'in İki Elle Kılıcı, Seal of the Claw, Shard of Alexander, Mark of Godfrey, Canvas Talisman of the Pack, Decaying Winged Sword Amblemi.

Ana özellikler: Güç, İnanç, Canlılık.

Büyüler/Beceriler: Altın Söz, Ey Alev, Alev, Bana Güç Ver, Pota Şövalyesi Özellik: Kuyruk, Pota Şövalyesi Özellik: Boynuzlar, Pota Şövalyesi Özellik: Nefes, Ordovis Vorteks

PvP savaşına neredeyse paladin benzeri bir yaklaşım benimseyen bir başka harika yapı, şimdiye kadar gördüğümüz en ilgi çekici Kuvvet tabanlı yapılardan biridir.

Çoğu güce dayalı PvP yapısı gibi, bu yapı da yakın mesafeden inanılmaz miktarda hasar vermek ve sürdürmek için ağır saldırılar ve büyük zırh kullanma kapasitesinden daha fazlasını sunar. Ancak, bu yapıyı bu kadar özel yapan gerçekten büyülerdir.  Crucible Knight Özelliği: Nefes, yakın mesafeden size saldıracak kadar çaresiz herkesi cezalandıran inanılmaz derecede güçlü bir yetenektir ve Ordovis'in Kasırgası, aynı zamanda etkili bir caydırıcı olan inanılmaz etki alanı hasarı sunar. 

To Top