GARANTİPAY’LE ÖDEME NASIL YAPILIR

GarantiPay; BonusFlaş taşınabilir aplikasyon kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan süratli ve güvenilir olarak tamamlamalarını gerçekleştiren bir ödeme aracıdır. Sanal POS Çözümleri ile GarantiPay ile kart bilgisi vermeden güvenilir ödeme temin edebilirsiniz GarantiPay Garanti BBVA müşterileri GarantiPay ile kart bilgisi vermeden kolaylıkla prosedür yapabilir. GarantiPay ile Ödeme Nasıl Yapılır?

BonusFlaş taşınabilir aplikasyon kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan süratli ve güvenilir olarak tamamlamalarını gerçekleştiren bir ödeme aracıdır. Alışveriş yaptığınız firmanın taşınabilir uygulamasından prosedür yapıyorsanız; alış veriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin. Ödeme prosedürü için GarantiPay'i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme gerçekleştireceğiniz kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile prosedürü onaylayın. Onayınız ardından direkt olarak açılan firma taşınabilir uygulamasında prosedür sonucunuzu görüntülemeden programlamayı kapatmayın.

Alışveriş yaptığınız firmanın internet sitesinden prosedür yapıyorsanız; alış veriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin. Telefon numaranızı yahut TCKN'nizi girip, telefonunuza BonusFlaş'tan gelen bildirimi açın. Bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme aşamasında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz. Alışverişiniz sırasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan evvela Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş'a giriş yapmanız gereklidir. POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye işyerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize mükafat kazandırmak ve taksit yapmak,bu sayede cironuzu çoğaltmak için derhal müracaat edin, sizi arayalım! Taksit seçenekleri kullanıcı yönünden seçilebiliyor. GarantiPay seçimi yapıldığında kendi kendine açılan BonusFlaş’tan ödeme yapılmak dilenen kart seçimi yapılıyor.


To Top