GTA'da Çevrimiçi Para Kazanmanın Yolları

GTA Online'da para kazanmak, stoklanacak en önemli şeydir. Oyuncular para açısından pek bir şey yapamazlar.

Bu nedenle gerçek dünyada olduğu gibi çok az çabayla para kazanmanın yeni yollarını arıyorlar. O zaman önce duymak istediklerinizi söyleyelim; GTA Online'da para kazanmanın her yöntemi o kadar zor değil.

GTA Online'daki para birimi sayesinde oyuncular, diğer öğelerin yanı sıra en hızlı GTA 5 arabalarını, hızlı bisikletleri ve bazı iyi silahları satın alabilirler. Bu yüzden GTA Online'da nasıl para kazanılacağına dair bir rehber hazırladık.

GTA'da İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Soygun

GTA Online'da para kazanmanın en kolay yolu kesinlikle soygundur. Birden fazla soygun imkanı sunan oyunda arkadaşlarınızla bu soygunlara katılabilirsiniz. Soygunların kurulumu biraz maliyetli olabilir, ancak soygunu tamamladığınızda harcadığınızdan çok daha fazlasını kazanacaksınız.

Örneğin, GTA Online'daki en popüler soygun,  Pacific Standard  soygunudur. Bu soygunun yaklaşık 100.000$ kurulum maliyeti var. Ancak soygunu düzgün bir şekilde tamamladığınızda 500.000$, 1.000.000  veya  1.250.000$ kazanabilirsiniz  .

Bunun gibi daha birçok soygun modeli var. Biraz maliyetli olacak ama tamamladığınızda cebinizi doldurmuş olacaksınız.

Special & Vehicle Cargo Görevi

Bu görev için oyunda CEO olmanız ve bir ofis ve depo sahibi olmanız gerekiyor. Bunlara sahipseniz,  GTA Online'da kolayca para kazanabilirsiniz. Özel Kargo sayesinde oyuncular saatte 300.000 ile 500.000 dolar arasında kazanabiliyor.

Bu görevde çalıntı araçları deponuzda saklamanız gerekiyor. O zaman onu nakite çevirmek için satmalısın.

Motosiklet Kulübü

GTA Online'da Motorcycle Club diye bir görev var. Oyuncular bu görevde başka oyuncuları işe alabilir ve MC başkanı  olarak kendi motosiklet kulüplerini oluşturabilirler  . Bunu yapmak için oyuncuların önce Maze Bank Reclosures web sitesinden bir kulüp binası satın almaları gerekir. Ardından, her türlü yasa dışı ürünü tedarik etmek ve iyi para kazanmak için MC'yi kullanabilirler. Böylece GTA Online'da yeni bir gelir elde etmiş olacaksınız.

GTA Online Haftalık Güncelleme

Rockstar, her hafta GTA Online haftalık güncellemesini yayınlar. Bu, çoğu yeni oyunun keyfini çıkarabileceği belirli oynatma listeleri ve bazı oyun içi para birimi kazançları elde etmenizi sağlar.

GTA Online'ın haftalık güncellemesi her yedi günde bir değişir. Örneğin, 'bir gece kulübünde depo yönetimi ile nasıl zengin olunur?' Bazı etkinlikler, katılmanız için çeşitli farklı işletmelere sahip olmanızı gerektirecektir. 

Ancak Rockstar'ın sizi neyin teşvik ettiğine dikkat etmelisiniz. Çifte ödüllü etkinliklere mümkün olduğunca çok zaman ayırmalısınız. Bazen, belirli etkinlikler için toplu oyun içi paralar bile sunulabilir. GTA Online dünyasında olup bitenlere biraz dikkat ederseniz hızlı ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

VIP Çalışması

GTA Online'da uzun saatler geçirmekten keyif alıyorsanız VIP çalışma da para kazanmak için en iyi seçeneklerden biri olabilir. VIP veya CEO olarak kayıt yaptırırsanız etkileşim menüsünden VIP çalışmalara ulaşabilirsiniz. Özel ve Araç Kargo görevinden farklı olarak, oyuncular VIP oturumlarına yalnızca davetli oturumlar aracılığıyla katılabilir.

Deneme Süreleri

Denemeler, ücretsiz modun bir parçası olarak GTA Online'da mevcuttur. Buradaki amacınız kısa yarışlara katılarak hem para hem de itibar kazanmaktır. Deneme Sürelerini bulmak, GTA Online'da para kazanmak için diğer işlere kıyasla oldukça kolaydır.  Bunlardan bazılarını kazandığınızda 500.000$'a kadar kazanabilirsiniz.

Hazine Avı [Hazine Avı]

Hazine avı, GTA Online'da büyük paralar kazanmanın en kazançlı ve eğlenceli yollarından biridir. Oyuncular çevrimiçi bir oturuma katılıp serbest modda birkaç dakika oynadıklarında, sistem otomatik olarak  hazinenin saklandığı belirli bir konumun resmini içeren bir e-posta gönderir.

Oyuncunun görevi haritada işaretli alanlara gidip bir not bulmaktır.  Oyuncunun notaya daha yakın mı yoksa daha uzak mı olduğunu belirtmek için oyunda bir zil olacaktır . Oyuncu yaklaştıkça zil sesi yükselir. Bu GTA Online görevini başarıyla tamamladıktan sonra, oyuncu  250.000 $ kazanmış olacak  .

Oyuncu, daha fazla para kazanmak için Maude liderliğindeki başka bir hazine avına katılabilir  . Maude ile oyuncu,   görevini tamamladığında fazladan 250.000$ kazanmış olacak.

Maude'un Ödül Avları

Bu arayışta  Maude  , bulmanız için size bazı iletişim bilgileri verecek. Siz de ölü ya da diri onları geri almakla görevlendirileceksiniz. Elbette hedefleri canlı olarak getirirseniz alacağınız ödül daha değerli olacaktır.

Maude için toplam 5 golün var.  Her canlı hedef için  10.000 $ ve  öldürülenler için  5.000 $'lık bir teklifle  toplam 50.000$  ödül alırsınız.

Son ödülü aldıktan sonra, Maude sizi bir taş balta ile ödüllendirecek. Bu taş balta ile 25 öldürmeyi başardığınızda, ek olarak 250.000$  ödül alacaksınız  . Bu, yalnızca bu görevle bile toplam ödülünüzün  565.000$ olacağı anlamına gelir  .

kumarhane

Lady Luck'un seninle olduğuna gerçekten inanıyor musun? Daha sonra Lucky Wheel'i döndürmek için kumarhaneye gidebilirsiniz. Bunu dilerseniz her gün yapabilirsiniz ve şans yanınızdayken nakit para, chip, araba ve daha fazlasını kazanma şansı yakalarsınız.

GTA Online ayrıca toplam  6 Casino hikaye görevine sahiptir  . Oyuncular bu görevi sadece para kazanmak için değil, aynı zamanda çok eğlenceli buldukları için de yapmaktadırlar. Bu 6 görevin ilk beşi  50,00$ değerindedir  . Son görevi tamamladığınızda 100.000$ kazanmış olacaksınız  .

İş satın al

GTA Online'da işletmeler ile para kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntemde bankanızda bir miktar paranızın olması gerekmektedir. İster Cayo Perico'yu tamamlamak için saatler harcamış olun ister High-End Apartmanı'ndaki soygunlardan bu adımı atlamış olun, önceden biraz nakit paranız olmalıdır. En azından yukarıdaki yöntemlerle biraz tasarruf edebilirsiniz.

Şimdi gelelim asıl konuya; GTA Online'da birkaç farklı işletme var. Bu işletmelerin çoğu size pasif gelir sağlar. Bu şekilde, siz soygunları veya diğer görevleri tamamlarken onları arka planda çalıştırabilirsiniz.

Öncelikle hangi işletmeleri satın almanız gerektiğine bir göz atalım. Burada sırayı kaçırmamak (mümkün olduğunca) çok önemlidir.

Ofis

sığınak

Kokain Hapishanesi

Metamfetamin Laboratuvarı

Sahte Para Fabrikası

Gece kulübü

Peki buradan nasıl para kazanılır? Bu aşamadaki amacınız, her yeni işletmeniz için (araç yükleri ve özel yükler hariç) Ekipman ve Personel Yükseltmeleri satın almak olacaktır. 

Çünkü bu süreç onlar için malzeme alırken kar elde etmenizi sağlayacaktır. O zaman, çalışanlarınız arka planda çalışırken daha fazla para kazanmak için müşteri işlerini tamamlarken Terrorbyte satın almayı ve tüm işlerinizi uzaktan yönetmeyi düşünebilirsiniz.

To Top