PC'niz için En İyi Blok Önleyici Tarayıcı

En İyi Engelleme Önleyici Tarayıcı: İnternet kullanıcılarının güvenliği ile ilgili olarak, birçok site Hükümet tarafından engellenmiştir.

Ancak bazen engellenen siteyi açmanız gerekir. Bunu yapmak için , kullanılan sunucuyu değiştirmek için bir VPN'e ihtiyacınız var .

Bir VPN uygulaması eklemek istemiyorsanız endişelenmeyin. VPN özelliği ile oluşturulmuş Windows engelleme önleyici tarayıcıyı kullanabilirsiniz.

[Ücretsiz] Windows PC İçin En İyi Blok Önleyici Tarayıcı

Şu anda, gerçekten de VPN özelliklerine sahip birçok tarayıcı bulabilirsiniz. Ancak elbette tüm tarayıcılar kullanılmayacak değil mi?

Bu nedenle, aşağıdaki engelleme önleyici Windows tarayıcılarından bazıları deneyebileceğiniz öneriler olabilir.

1. opera

İnternet kullanıcıları için zaten Opera adlı bir web tarayıcı uygulaması tanıdık. Sık sık güncellenen efsane tarayıcıya Opera da dahil.

Bu tarayıcı, yerleşik VPN özelliklerinin yanı sıra bir reklam engelleyici ile birlikte gelir.

Sadece bu da değil, gezinmeyi daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiren birçok modern özellik var. Opera, kullanıcıların tarama geçmişini ve tarama alışkanlıklarını güvende tutabilir.

2.UR Tarayıcı

PC için önerilen engel kaldırma tarayıcılarından biri UR Tarayıcıdır. UR Tarayıcısının hala yeni bir uygulama olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak özelliklerinden şüphe etmeye gerek yok.

Bu UR Tarayıcısının üstün özelliği, VPN desteği ve her kullanıcının gizliliğini koruyan özelliklerdir.

Böylece internette çeşitli sitelerde gezinirken verileriniz güvende ve korumalı kalacaktır.

3. Epic Gizlilik Tarayıcısı

Adına bakılırsa, Epic Privacy Browser'ın bir siteyi ziyaret ederken gizliliğinizi koruyabilen bir web tarayıcı uygulaması olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz.

Bu uygulama, reklamları engelleyebilen yerleşik bir VPN özelliği ile donatılmıştır.

Ayrıca, ses ve video dosyalarını indirmenizi kolaylaştıran bir indirici özelliği de vardır.

Yani özel bir indirme sitesi kullanmaya gerek yoktur. Yani siteyi ziyaret etmekte özgür olmanın yanı sıra, istediğiniz dosyaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

4. Tor Tarayıcı

Tor Tarayıcı, çok platformlu ve pozitif internetten bağımsız bir web tarayıcı uygulamasıdır.

Bu tarayıcı, kullanıcılarının gizliliğini uygun şekilde korumak için araçlarla donatılmıştır. Bu nedenle, kişisel verilerinizin başkaları tarafından bilineceği konusunda endişelenmenize gerek yok.

Yalnızca engellenen sitelere erişmekle kalmaz, aynı zamanda “.onion” uzantısını kullanan sitelere erişmek için Tor Tarayıcı'yı da kullanabilirsiniz.

Bu uygulama ayrıca kullanıcılarının herhangi bir nedenle kısıtlanmış olan siteleri açmasına da olanak tanır.

5. BF Tarayıcı

Engellemeye karşı yetenekli bir tarayıcı arayanlarınız için BF Tarayıcı doğru seçim olabilir.

Bu tarayıcı, PC veya dizüstü cihazlarda çalışabilen yerleşik bir VPN özelliği sağlar.

Engelleme önleme özelliği ile çeşitli sitelerde kolayca gezinebilirsiniz. Sağlanan proxy'ler bile esnek ve hızlıdır.

Bu tarayıcının çalışma şekli diğer tarayıcılarla hemen hemen aynıdır, yalnızca proxy kaynağı farklıdır.

6. Martı Tarayıcı

Windows engelleme önleyici tarayıcı, ardından Puffin Tarayıcı gelir. Bu tarayıcı, Windows ve Android platformları için kullanılabilir.

Engellenen sitelere yüksek erişim hızı nedeniyle, Puffin Tarayıcı yaygın olarak kullanılmaktadır.

Erişim hızı, erişim hızını artırabilen çevrimiçi bulut özelliğinden üretilir.

Hatta kullanıcılarına göre bu tarayıcı, normal bir tarayıcının on katına varan erişim hızlarıyla internette gezinebiliyor.

7. Cesur Tarayıcı

Belki de uzun süredir internet kullanıcıları için Brave Browser adı hala oldukça yabancı geliyor. Ancak, bu tek web tarayıcı uygulamasının kullanıcı sayısı oldukça fazladır.

Bunun nedeni, engellenen sitelere erişmek için VPN özelliğine sahip olmasıdır.

Sadece bu da değil, Brave Browser, çeşitli sitelerde gezinirken kişisel verilerinizin başkaları tarafından bilinmesine de izin vermeyecektir.

Böylece, kişisel verilerinizi gizlemek için anonim modu kullanabilirsiniz.

8. UC Tarayıcı

Akıllı telefonlarda yaygın olarak kullanılmasının yanı sıra, UC Tarayıcısının PC'lerde de genellikle ana tarayıcı seçeneği olduğu ortaya çıktı.

Bu tarayıcı, engellenen sitelere kolayca erişme ve reklamları engelleme özelliğine sahiptir.

Şimdiye kadar yaygın olarak kullanılan web tarayıcı uygulamaları arasında UC Browser da yer alıyordu.

Büyük dosyalar indirmek istiyorsanız bu tarayıcıyı tercih edebilirsiniz. Çünkü sunulan hız da normal bir tarayıcıdan daha hızlı.

9. Turbo VPN Tarayıcı

Turbo VPN gerçekten de favori VPN uygulamalarından biridir. Artık Turbo VPN Browser'daki VPN özelliği ile birlikte bir web tarayıcı paketi edinebilirsiniz.

Bu tarayıcı, engellenen çeşitli sitelere kolayca erişmenizi sağlar.

Bildiğiniz gibi, bazen bir VPN kullanmak internet hızını yavaşlatabilir.

Ancak, belirli sitelere erişirken bağlantıların takılması sorununun üstesinden gelebilen Turbo VPN Tarayıcısından farklıdır.

10. Azka Tarayıcı

Belki de Azka Browser adlı bir web tarayıcı uygulaması, Android akıllı telefon kullanıcılarının zaten aşina olduğu bir uygulamadır.

Azka Browser'ın ünü bile Google Playstore'da çok sayıda indirme ile kanıtlanmıştır.

Artık Azka Browser'ın PC sürümünü bulabilirsiniz. Mobil sürümünden daha aşağı olmayan bu tarayıcı, çeşitli kısıtlı sitelerde gezinme konusunda da uzmandır.

Ayrıca anonim özelliği mevcut olduğu için kişisel verilerinizin dağılacağından korkmanıza gerek yok.

11. Aloha Tarayıcı Işığı

Aloha Browser Light, yüksek hızda ücretsiz VPN özellikleri sağlayan pozitif bir internet karşıtı web tarayıcı uygulamasıdır.

Birçok kişi, herhangi bir siteyi ziyaret etmeyi kolaylaştıran istikrarlı yüksek hız sağlama yeteneği nedeniyle bu tarayıcı uygulamasını seçiyor.

Aloha Browser Light ile internette gezinmek çok keyifli olacak. Ayrıca gizlilik sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Güvenlik sistemleri için Aloha, yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

12. VPN ile Mozilla ve Chrome

Mozilla Firefox veya Google Chrome tarayıcılarında rahatsanız, aslında engellenen sitelere erişmeye devam edebilirsiniz.

İşin püf noktası, tıpkı bir indirici uzantısı veya başka bir şey gibi, bir VPN uzantısını üçüncü taraf olarak indirmektir.

Endişelenmeyin, çünkü bu VPN'nin Mozilla ve Chrome'daki performansı, yerleşik bir VPN'e sahip bir web tarayıcı uygulamasındakiyle aynıdır.

Böylece, kişisel verilerinizin dağılması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, çünkü bu VPN aracılığıyla erişim aynı zamanda anonim modu kullanır.

Çözüm

Hala bulabileceğiniz bir engelleme önleyici Windows tarayıcısı olabilir. Ancak, yukarıdaki uygulamalardan bazıları önerilen tarayıcılardır.

Engellenen siteleri ziyaret edebilmenin yanı sıra, kişisel verilerinizin güvende kalacağı garanti edilmektedir.

To Top