RECEP İVEDİK 7 SİNEMA FİLMİ ÇIKTI MI? NE ZAMAN YAYINLANACAK? RECEP İVEDİK 7 SİNEMAYA GELECEK Mİ? NASIL VE NEREDEN, HANGİ PLATFORMDAN İZLENECEK?

Recep İvedik 7 sinema filminin yayınlanması film serisinin takipçileri yönünden heyecanla bekleniyordu. Başrolünde Şahan Gökbakar'ın bulunduğu film serisinin yeni filmi Recep İvedik 7'nin ne vakit ve saat kaçta yayınlanacağı sorgulanırken film izleyicisi ile buluştu.Recep İvedik 7, Disney Plus platformu üzerinden yayınlandı. İşte Recep İvedik 7 ile ilgili detaylar... İşte Recep İvedik 7 filmine dair merak edilen detaylar haberimizde... 

RECEP İVEDİK 7 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Şehir hayatından ve parasal koşullardan uzaklaşmak talip Recep, yakın dostu Nurullah ile babaannesinden miras artan köy evine gitmeye karar verir. Bu sırada köye ve dolay ormanlara zarar verecek bir projenin olduğunu öğrenir. Recep, köylüler ile iş birliği yaparak bu projeye karşı gelmeyi hedefler.

RECEP İVEDİK 7 NE ZAMAN ÇIKACAK VE NASIL İZLENİR?

Recep İvedik 7'nin vizyon tarihi 9 Aralık 2022 olarak tespit edildi ve Disney+ platformu üzerinden yayınlandı. Film, ak perdede gösterilmeyecek, bunun yerine Disney Plus'ta yayınlanacak.

RECEP İVEDİK 7 FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Şahan Gökbakar’ın başrolü çektiği filmde, Gökbakar’a: Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor. Peki Recep İvedik 7 sinemalarda çıkacak mı? İlk olarak 2008 senesinde yayınlanan Recep İvedik, Şahan Gökbakar önderliğinde 6 seri durumunda hazırlandı ve sinemaseverlerle buluştu. Yayınladığı bütün serilerde büyük bir başarı elde eden Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7'nin çekimlerine başladığını duyurmuştu. Son olarak 2019 senesinde izleyici karşısına çıkan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7'nin tanıtım filmini de geçenlerde yayınladı. Yayınlanan tanıtım filmi başka serilerde olduğu gibi alaka çekmeyi başarırken, sinemaseverler detaylar üstünde soruşturma yapmaya başladı. Gülmeyi özleyen ve Recep İvedik hayranı olanlar, ne vakit yayınlanacağını ve en muhimi sinemada yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Bir devir yaşanan beyazperde ile ilgili sorunların sonrasında vizyonda çok çok film yer almamaya başladı. Akabinde Türkiye'de yayına başlayan dijital platformlar, sinemaya gidişi azalttı.


RECEP İVEDİK 7 NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Recep İvedik 9 Aralık Cuma günü (bugün), eş vakitli Almanya, İsviçre ve Avusturya'dahi dijital platformda gösterime girecek. Komedyen yeni filmi ile dijital platformlara bugün bakımından geldi. İlk 6 filmin tamamı gişe rekorları kırarken, serinin yeni filmi internet üzerinden yayımlanacak. Bu bağlamda, sinemalara gelecek mi sorusu cevap arıyor. Şahan Gökbakar yaptığı açıklamalarda, olacak ve sinemalara ne vakit çıkacak sorusuna net bir cevap verdi. Kırsalda geçen yapım, ünlü beyazperde karakterinin daha dahi derinliklerini izleyicilerle buluşturacak.

RECEP İVEDİK 7 NEREDEN İZLENİR? 

Recep İvedik 7, Disney Plus platformu üzerinden yayınlanacak.

To Top