Samsung bütçe dostu telefonlar

Samsung, her zamankinden daha fazla bütçe dostu telefonlar sunmaya devam ediyor. İşte en son çıkardıklarının detayları.

 


Samsung, bugün küresel olarak kullanıcıların her bütçeye uygun bir telefon veya tablet bulması için çok çeşitli seçenekler sunuyor. Son olarak, Galaxy A71 5G ve Galaxy A51 5G akıllı telefonlarını piyasaya sürdü.

 

Galaxy A71 5G, 6.7 inç bir Super AMOLED ekran ve 6,000 mAh bir batarya ile geliyor. Aynı zamanda, dört arka kamerasıyla birlikte gelen 64 megapiksel kamera sensörü, 32 megapiksel ön kamera sensörü ve 10 megapiksel ultra geniş açılı kamera sensörü ile donatılmış. Ayrıca, ses kalitesini optimize etmek için kulaklık çıkışına sahip bir 3.5mm jak ve bir Dolby Atmos ses sistemi de mevcut.

 

Galaxy A51 5G ise 5.5 inç bir Super AMOLED ekran ve 4,500 mAh bir batarya ile geliyor. Aynı zamanda, üç arka kamerasıyla birlikte gelen 48 megapiksel kamera sensörü, 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera sensörü ve 5 megapiksel derinlik algılama kamera sensörü ile donatılmış. Ayrıca, bu modelde de bir 3.5mm jak ve Dolby Atmos ses sistemi mevcut.

 

Her iki telefon da Samsung'un Exynos 980 işlemcisini içeriyor. Ayrıca, her iki telefon da 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip. Ayrıca, microSD kart ile 256GB'a kadar ekstra depolama alanı da eklenebilir.

 

Samsung, bu telefonlarının çok yönlülüğünün yanı sıra, kullanıcıların daha kaliteli bir ekran ve bir daha fazla özellik ve özellikler sunmasının da önemli olduğunu vurguladı.

 

Samsung'un bu bütçe dostu telefonları, kullanıcıların çeşitli seçenekleri arasında seçim yapabildikleri anlamına geliyor. Aynı zamanda, bu telefonların her bütçeye uygun olması, kullanıcıların kaliteli bir cihaz alabilecekleri anlamına da geliyor. Bu, Samsung'un küresel çapta rekabetçi ve kaliteli ürünler sunmaya devam etmesi için önemli bir adım.

To Top