Samsung Galaxy S23 ailesi 1 Şubat'ta piyasaya sürülecek

Samsung'un Galaxy S23 serisi son zamanlarda çok fazla sızıntı yapıyor, bu da doğal olarak resmi açıklamanın hemen köşede olduğunu düşünmemize neden oluyor. Ve bugün bu tam olarak doğrulanmış gibi görünüyor.

Bir değil, genel olarak güvenilir iki bilgi kaynağına/sızdırıcıya göre, Galaxy S23 ailesinin tanıtımı 1 Şubat'ta yapılacak. Bu , geçen yılki S22 modellerinin tanıtımından sekiz gün önce ve hem Ice Universe hem de @OnLeaks tarih konusunda hemfikir. Bu elbette resmi bir doğrulama işlevi görmese de, doğruysa Samsung'un etkinlik için resmi davetleri önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde yayınlamasını bekliyoruz ve bu gerçekleştiğinde size haber vereceğiz.

Galaxy S23 kısa süre önce Geekbench'te görüldü . Tüm S23 cihazları, daha önce yalnızca Exynos modellerinin satıldığı pazarlarda yaşayan insanlar için dikkate değer bir değişiklik olan Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından desteklenecek. Aslında, geçmiş söylentiler ve sızıntılar doğruysa, Avrupa yonga setinin özel, biraz hız aşırtmalı bir sürümünü bile alabilir.

To Top