AGT KURYE KOMEDİSİ SÜRÜYOR: SÖZDE YETKİLİ HASRET HANIM SÖZLER VERİP ARAMA ZAHMETİNDE BİLE BULUNMUYOR

Gün geçmiyor ki AGT Kurye ile rezaletler devam etmesin.
AGT KURYE PİŞMANLIKTIR

Şikayet taleplerinize hiç bir şekilde geri dönülmüyor. Sorununuzla ile alakalı sizinle ilgilenen bir Allah'ın kulunu bulamıyorsunuz.

SÖZDE AGT YETKİLİSİ HASRET HANIM SÖZÜNDE DURMADI


Bir vatandaşın 9 Ocak 2023 tarihinde 08504807677 numaradan görüştüğü sözde yönetici olan Hasret hanım kendisine en geç 11 Ocak 2023 Çarşamba günü mutlaka kendisinin döneceğini belirtip telefonu kapatmasından sonra Cuma günü tekrar müşteri temsilcilerini arayan vatandaşa Hasret hanımın toplantıda olduğu 2 saat içerisinde geri dönüş sağlanacağı belirtildi fakat 1 hafta içinde bir geri dönüş bile sağlanmadı.

AGT KURYE SÖZDE YÖNETİCİSİ HASRET HANIM TARAFINDAN NE BİR ÖZÜR NE BİR KUSURA BAKMAYIN VAR


1 haftanın sonunda vatandaşın müşteri temsilcileri tarafından binbir zorlukla ulaştığı sözde yetkili Hasret hanım, kendisine neden sözünüzde durmadınız? sorusuna yanıt alamadı. Hiç bir mahçubiyet duymayan , özür dileme zahmetünde bile bulunmayan sözde yetkili Hasret hanım bir de üstüne üstlük vatandaşın kendisi hakkında şikayet kayıdı alınması talebine olumsuz yanıt vererek dalga geçer gibi şikayet kayıdı bile almamıştır.

AMAZON YETKİLERİ DE AGT KURYE TARAFINDAN GELEN ŞİKAYETLERDEN RAHATSIZ


AGT Kurye de kurumsallık adına bir şey olnadığı için derdini Amazon alışveriş sitesine bildiren vatandaş ordaki Amazon yetkilierinin de bu kurumdan gelen şikayetlerden bıktığını ve kısa zamanda AGT KURYE ile alakalı radikal kararlar alacağı belirtildi. Kurye ve kargo şikayetlerinden muzdarip olan vatandaşlar Amazon.com.tr alışveriş sitesinden üyeliklerini sonlandırıyorlar.
To Top