Apple Watch'unuza manuel olarak egzersiz nasıl eklenir

 Apple Watch, piyasadaki en iyi fitness takipçilerinin çoğu gibi, egzersizlerinizi kaydetmek için mükemmel bir araçtır. Ama spor salonunda başla'ya basmayı unutursanız ne olur? Tüm egzersizlerinizi tek bir yerde tutmak ve halkalarımı kapatmak söz konusu olduğunda benim kadar bağımlıysanız, Apple Watch'unuza manuel olarak nasıl egzersiz ekleyeceğinizi bilmek isteyeceksiniz

Bir spor salonu oturumu sırasında Apple Watch'unuzu tekrar takmayı mı unuttunuz? Veya en iyi çalışan saatinizde çalışan bir oturum kaydettiniz ve Apple Watch'unuzla senkronize etmek mi istiyorsunuz? Korkma. Apple'ın terli oturumunuzun hala hesaba katıldığından emin olmak için bir yedeği var. Apple Watch Series 8Apple Watch SE veya Apple Watch Ultra'nız olsun, aşağıdaki adımlar aynıdır.
Apple Watch'unuza manuel olarak egzersiz nasıl eklenir

Apple Watch'unuza manuel olarak bir egzersiz eklemek için iPhone'unuzun kullanışlı olması gerekir, çünkü ne yazık ki Watch'unuzun kendisinden bir egzersiz ekleyemezsiniz. İşte atılacak adımlar:

  • iPhone'unuzda Sağlık uygulamasını açın
  • Gözat sekmesine gidin
  • Aktiviteye dokunun
  • Antrenmanlar bölümüne gidin (veya egzersiz arayın)
  • Buradan, ekranın sağ üst köşesinde Veri Ekle'yiseçin

Manuel egzersizler Apple halkalarınıza katkıda bulunur mu?

Halkalarınızı kapatma konusunda benim kadar bağımlıysanız iyi haber: Manuel egzersizler Aktivite ve Hareket halkalarınıza dahil olacaktır. Yukarıda yazılan adımları izleyin ve halkaların güncellenmesi için birkaç dakika bekleyin.

Ne yazık ki, manuel egzersizler, saatteki hareket sensörüne dayandığından ve manuel antrenmanınızdan bu verilere sahip olmayacağınız için Stand halkasına katkıda bulunmaz.

Manuel bir antrenmanı nasıl silersiniz?


Manuel antrenmanınızı yanlış girdiyseniz, iPhone'unuzdaki Fitness uygulamasına gidin ve manuel antrenmanı egzersiz özetinden silin. Yüzüğünüzün ilerlemesinden kaldırmak istiyorsanız antrenmanı ve verileri sildiğinizden emin olun.

To Top