Coca-Cola Telefonu Realme 10 Pro Olabilir, Resmi Fragmanı İpuçları

 Daha önce, bazı insanlar Coca-Cola telefonunun Realme 10 4G'nin özel bir baskısı olacağını iddia etti. Ancak, en son teaser'a dayanarak, iddianın doğru olmadığı görülüyor.

AÇIK RENKLİ KISIM
 • Coca-Cola telefonu yakında Hindistan pazarında ilk kez sahneye çıkacak.
 • Çeyreğin kendisinde piyasaya sürülmesine bahşiş veriyor.
 • Coca-Cola telefonunun görüntüsü zaten sızdırıldı.

 • Realme kısa süre önce Hindistan web sitesinde Coca-Cola telefonuyla dalga geçmeye başladı. Şimdi, Realme Başkan Yardımcısı - Madhav Sheth sosyal medya kanallarında başka bir teaser yayınladı. Bay Sheth tarafından yayınlanan teaser, Realme 10 Pro olan bir akıllı telefonun arka panelinde bir Coca-Cola kutusunun yansımasını sergiliyor. Bu, şirketin ünlü içecek şirketiyle işbirliği içinde Realme 10 Pro Coca-Cola Edition'ı piyasaya sürebileceğini ima ediyor.

  Hatırlamak gerekirse, yaklaşmakta olan Coca-Cola telefonunun tasarım sunumu yakın zamanda web'e sızdırıldı. Renderlere dayanarak, bazı insanlar yaklaşan Coca-Cola telefonunun Realme 10 4G'ninözel bir baskısı olacağını iddia etti. Ancak, en son teaser'a dayanarak, iddianın doğru olmadığı görülüyor. Madhav'ın tweetine bir göz atın,

  Farkında olmayanlar için, cihazın arka panelini sergileyen yaklaşan Coca-Cola telefonunun tasarım sunumu yakın zamanda sızdırıldı. Sızan render'a bağlı olarak, Coca-Cola telefonu kırmızı renk seçeneğiyle gelecek ve çift arka kamera kurulumuna sahip olacak. Realme 10 Pro özelliklerinin ve özelliklerinin hızlı bir özetini alalım.

  Realme 10 Pro, Full HD+ çözünürlüğe ve 680nits en yüksek parlaklığa sahip 120Hz yenileme hızı LCD ekran sunar. Ortalanmış bir zımba deliği çentiği içinde selfie atıcıya yer açan 6.72 inçlik bir paneldir. Ahize Qualcomm Snapdragon 695 işlemci ve Adreno 619 GPU ile güçlendirilmiştir. Akıllı telefon 8GB LPDDR4X RAM ve 128GB UFS 2.2 depolama alanına sahiptir. Ahize, Android 13 tabanlı Realme UI 4.0 ile önceden yüklenmiş olarak gelir.

  Realme 10 Pro, 108MP birincil atıcı ve 2MP portre lensi içeren çift arka kamera kurulumuna sahiptir. Akıllı telefon, görüntülü aramalar ve özçekimler için 16MP ön atıcı kullanıyor. Ahize 5000mAh pil ünitesi ile donatılmıştır. Type-C bağlantı noktası üzerinden 33W SuperVOOC şarjını destekler. Güvenlik cephesinde, yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı ile donatılmıştır.

  Realme 10 Pro, Nebula Blue, Hyperspace Gold ve Dark Matter renk seçeneklerinde perakende satış yapıyor. 163.7 × 74.2 × 8.1mm ölçülerinde ve 190 gram ağırlığındadır. Ahize stereo hoparlör kurulumu sunar ve 3,5 mm ses jakı bulunur. Realme 10 Pro, sırasıyla 18.999 Rs ve 19.999 Rs olarak fiyatlandırılan 6GB + 128GB ve 8GB + 128GB yapılandırma seçenekleriyle birlikte gelir.

  Yaklaşan Realme akıllı telefonun mikro sitesi Hindistan web sitesinde zaten yayına girdi. Markanın Coca-Cola telefonunun lansman tarihini kısa süre içinde açıklamasını bekleyebiliriz.


To Top