COD Mobile – 41 CODM Kodu Kullanma

CODM Redeem Kodu, COD Call of Duty Redeem kodları burada. Heyecan verici ödülleri kapmak için COD Mobile kullanım kodunu alın. PUBG Mobile , Battleground Mobile India ve Free Fire ile birlikte Call of Duty mobile , gençler arasında en beğenilen ve en çok oynanan oyunlardan biridir. Oyun, 2. Dünya Savaşı olay örgüsünde oluşturulmuş ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir. CODM Redeem kodları size oyunda premium olan şeyleri kazandırabilir.

CODM Kodu Kullan

Oyunun geliştiricileri, oyunu ara sıra yeni özellikler ve ödüllerle yükseltiyor. Son zamanlarda içerik oluşturucular, oyunu Call of Duty – Blacks Ops Cold War adlı yeni bir güncellemeyle yükseltti . Her ay, oyunun kendisinde heyecan verici ödüller için kullanılabilecek Yeni COD Mobil kullanım kodları yetkililer tarafından kullanıma sunuluyor.

Oyun Infinity Ward tarafından geliştirildi ve bu oyun 2. Dünya Savaşı'na dayanıyor, bu nedenle oyunda birleşik silah ve piyade görülebiliyor. Oyun, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra bir hit oldu ve Infinity Ward her ay yeni değişiklikler yapıyor. Call of Duty Redeem kodu, COD Mobile redeem kodu ve CODM redeem kodu gibi birçok isimle aranan itfa kodlarını yetkililer yayınlamaya devam ediyor.

COD Mobil Kodu Kullan

Infinity Ward, dünyanın en büyük oyun serilerinden biridir ve birçok oyunun sahibidir. Call of Duty, serinin en çok indirilen ve oynanan oyunlarından biridir. Kullanıcıların oyunla ilgisini ve ilgisini canlı tutmak için ödüllerle birlikte yeni özellikler ve görünüm eklemeye devam ediyorlar.

20 Eylül 2022 tarihli Call of Duty kullanım kodunu arıyor olmalısınız ve biz sadece size bunları sağlamak için buradayız. Bu CODM kurtarma kodlarını kullanarak silahlarınızı, silah kaplamanızı değiştirebilirsiniz. Bu kodlar sık ​​sık yayınlanmaktadır. Bu kodları kullanma süreciyle ilgili ayrıntıları size sağlayacağız.

COD kodu kullanma 20 Eylül 2022

CODM, mobil cihazlar için 8 milyondan fazla indirmeyi aştı. Böylece, premium özellikleri ücretsiz olarak kullanmak için kod kullanma arayan kaç oyuncu olduğunu görebilirsiniz. Bu CODM kullanma kodunu kullanarak, birçok silah görünümü, karakter, silah ve diğer ödüller gibi çeşitli heyecan verici özellikler elde edebilirsiniz.

Bir oyuncu bir oyunu kazandığında, oyun içi jetonları alır. Bunlar Call of Duty Mobile oyununun para birimidir. Bu oyun içi Paraları satın almak istiyorsanız, franchise'a gerçek para ödemeniz gerekecek. COD kullanım kodunun size yardımcı olabileceği yer burasıdır. CODM ödeme kodunu kullanarak bu paraları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Call of Duty Kullanım Kodları

Kodu Kullan Eklendi

UNUZBZHUD 5 Haziran 2021

BMRNZBZNKC 5 Haziran 2021

BMRCZCZ8CS 8 Haziran 2021

BMRMZBZESA 15 Temmuz 2021

BLMLZCZH88 14 Temmuz 2021

BJUOZBZCCP 10 Temmuz 2021

BKGUZCZ8G8 12 Temmuz 2021

CODM kullanma kodu nasıl kullanılır?

Bu kodları Call of Duty'nin resmi web sitesinden kullanmak için belirli bir süreci izlemeniz gerekecek. Bu adımlar, CODM kullanım sürecinden geçmenize yardımcı olacaktır.

Call of Duty oyununuzu cep telefonunuzda açın ve profil bölümüne tıklayın.

Sol üst köşedeki Oyuncu Profili bölümünde bulunan UID'yi kopyalayın.

Şimdi , bu makalenin sonunda bağlantısı verilen Call of Duty Mobil Kullanım Merkezini ziyaret edin .

Şimdi daha önce kopyaladığınız UID'nizi girin ve sorulan bölümlerde kodu kullanın.

İnsan olduğunuzu doğrulamak için Captcha kodunu girin.

Şimdi Gönder düğmesine tıklayın.

Call of Duty mobil oyununu tekrar açın ve oyun içi posta kutusunu kontrol edin.

Orada ödüllerinizi göreceksiniz, o ödülleri toplayacaksınız.

To Top