Free Fire Lite İndirme, APK Boyutu, OBB+Veri, Sürüm bağlantısı

Free Fire Lite İndirme Adımlarını görüntüleyin, bu makalede paylaşılan gerekli ayrıntılardan APK Boyutunu, OBB+Verilerini ve Sürüm bağlantısını öğrenin.

Ücretsiz Fire Lite İndirme 2023

Garena, oyunun lite sürümünü dünya çapındaki kullanıcılar için tanıtmıştı. Akıllı telefonlarında FF oynayarak belirgin bir deneyim yaşayacaklar. Free Fire Lite, çok oyunculu modda veya tekli oynayabilen oyunculara sahip bir atış oyunudur. Hayatta kalmak için oynamanız gereken adalar var.

Oyuncular, Free Fire Lite İndirme işleminden sonra lite sürümü için ön kayıt yaptırabilir ve oyunu oynayacakları zaman oyuncuları bilgilendirecek bildirimlere izin verebilir. Free Fire Lite sürümünü indirmek/yüklemek için her zaman Play Store ve App Store gibi orijinal mağazaları kullanın.

Apk Tam Adı Garena Free Fire Lite

Tarafından sahip olunan Stüdyo Kol Özel Limited

Yayın tarihi Ocak 2023 (Beklenen)

Dosya boyutu 280MB

Özellikler Mevcut Tüm Özellikler

Uygulama Biçimi Apk Dosyası

İnternetin her yerinde sürekli “Free Fire max” kelimesini dinliyoruz. Bu, hem Android hem de iOS mobil kullanıcıları içindir ve şu anda resmi web sitesinde mevcuttur. Ancak, Garena Free Fire Lite hakkında gerekli bilgileri topladık ve çerçeveledik.

Free Fire Lite Sürümü 1.0

 Boy 400-600MB (Yaklaşık)

Üretim şirketi Garena

Gerekli İşletim Sistemi Android 4.1

Resmi Yayın Tarihi Ocak 2023 (Geçici)

Free Fire Lite İndir APK Boyutu

Free Fire yaklaşık 5 yıldır piyasada ve şimdiye kadar oyunculardan beğeni ve popülerlik kazandı. Oyun sadece Hindistan'da değil, dünyanın çeşitli yerlerinde de oynanıyor. İnsanlar, FF'yi hemen oynatmak için sürekli olarak yükseltilmiş sürümü ararlar.

Free Fire-Lite, Free Fire'ın nispeten daha küçük boyutlu ancak en az 200 MB'lık bir alana ihtiyaç duyan basitleştirilmiş bir sürümüdür. Ancak daha fazla APK dosyası daha fazla alan tüketebilir.

Oyuncular, oyunu indirirken, cihazlarının uygun şekilde kurulabilmesi için yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olmalıdır. Oyun APK dosyaları düzgün bir şekilde indirilmezse hız, grafik vb. ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Free Fire Lite Download'ın toplam boyutu 400 ila 600 MB'dir ve daha hızlı bir internet bağlantısı gerektirir. Bir Wi-Fi bağlantınız varsa, o zaman harika olacaktır. Aksi takdirde, oyunu indirmek için mobil veri kullanabilirsiniz.

Free Fire Lite İndirme Özellikleri

BGMI'den sonra oyuncular artık Free Fire'ın yoğun hayranları haline geldi. Ayrıca bu iki oyun arasında bir karşılaştırma yok; her ikisinin de farklı özellikleri ve işlevleri vardır. Ayrıca bu varyantın hayranıysanız, aşağıda listelenen özelliklerini kesinlikle bilmek isteyeceksiniz:

Anti Hile Teknolojisi

Daha İyi Grafikler

Gelişmiş Silahlar

Oyunun Üstün Yükleme Süresi

Mükemmel Animasyonlar

Yeni Görünümler

Yukarıda listelenen özelliklerin , oyunu hemen oynamak için kullanabileceğiniz Free Fire Redeem Code'a olan yoğun ilginizi devraldığını biliyoruz .

Free Fire Lite İndir OBB+Verileri

Uygun grafikleri, sesleri, videoları ve üstün kaliteyi deneyimlediğinizden emin olmak için, Free Fire oyuncularının gerekli OBB+Veri dosyalarını indirmeleri gerekecektir. Bunları resmi web sitesi @ ff.garena.com'dan alacaksınız.

Bir OBB dosyası, indirilmesi gereken APK dosyalarının tüm kurulum paketinden oluşur. Bunlar, oyunun düzgün çalışması için gerekli olan ortam, grafik ve önemli varlıklardan oluşur.

Tam dosya boyutunun 20 MB olması bekleniyor. Bu nedenle, oyuncuların bunları yüklemek için akıllı telefonlarında gerekli depolama alanına sahip olmaları gerekir. Bu, oyunu hemen oynamalarına yardımcı olacaktır!

Oyunu indirip kurduktan sonra Google veya herhangi bir sosyal medya hesabını kullanarak giriş yapmalısınız. Bunun nedeni, ilerlemenizin bağlı hesabınıza kaydedilecek olmasıdır. Bu, geri almanıza yardımcı olacaktır

Free Fire Lite İndirme Sürümü bağlantısı 2023

Bu oyuna düşkün olan oyunseverler aynı anda daha yeni versiyonu ararlar. Free Fire'ın Lite sürümünü indirmek ve oynamak için internette seçenekler arıyorlar.

Free Fire Lite'ın çıkış bağlantısı hakkında Çinli şirket ile Hindistan Hükümeti arasında devam edecek bir tartışma olacak. Bunun ardından oyun resmi olarak Google Play Store ve App Store'da yayınlanacak.

Oyunun resmi çıkışının Ocak 2023'te geleceği medyada yer aldı. Bu kesin olmayan bir tarih. Ancak, orijinal güncelleme size yalnızca önde gelen portalda sağlanacaktır.

Free Fire Lite Nasıl İndirilir?

Free Fire oynamanın sıkı bir hayranıysanız ve akıllı telefonunuza girmek istiyorsanız, aşağıda listelenen adımları izleyin:

Adım 1 Hangi İşletim Sistemi tabanlı akıllı telefona sahip olduğunuzu tercih ederek Google Play Store veya App Store'a gidin

Adım 2 Arama çubuğunda Free Fire Lite'ı arayın. Google Play Store'un sağ üst köşesinde bulunur.

3. Adım Oyun simgesine tıklayın ve ardından "Yükle Düğmesine" tıklayın

4. Adım Virüs taramasından sonra oyunu açın

Adım 5 Şimdi, Gmail Kimliğinizi veya başka bir sosyal medya hesabının Kimliğini kullanarak oyuna giriş yapın. Bu işlem, kimliği doğrulanmış bir oyuncu olmanıza yardımcı olacak ve oyun ilerlemenizi de kaydedecektir.

Adım 6 Tebrikler! Oyuna başarıyla giriş yaptınız ve şimdi oynayabilirsiniz.

Adım 7 Ön kayıt yaptıran kullanıcıların, oyunu kolayca yeni seviyelere taşımak için ödüller gibi ek avantajlar elde edeceğini lütfen unutmayın.

Yukarıda paylaşılan prosedürü takip eden oyuncular, oyunun lite versiyonuna hızlı ve kolay bir şekilde sahip olacaklar. Free Free Lite'ın yakında resmi web sitesinde, Google Play Store'da ve App store'da kullanıma sunulacağını unutmayın. Ön kayıttan sonra, lite sürümünün resmi çıkışı hakkında FF ekibinden bilgi alabilir ve yukarıda belirtilen adımları kullanarak indirebilirsiniz.

To Top