Genshin Impact 3.2 Kodu Kullanın, Sızıntılar, Güncelleme Yayın Tarihi

Bu makalede paylaşılan gerekli ayrıntılardan Genshin Impact 3.2 Kodu Kullanma, Sızıntılar ve Güncelleme Yayın Tarihi hakkında bilgi edinin. Oyun Android, PlayStation, Microsoft Windows vb. çeşitli platformlarda oynanabilir. Dünyanın dört bir yanından oyuncular oyundaki karakterleri, animasyonları ve daha fazlasını sever. Bu makalenin tamamını okuduğunuz zaman Genshin Impact 3.2 Redeem Code ile ilgili önemli bilgileri alacaksınız!


Genshin Impact 3.2 Kodu Kullanın

Oyunun önceki versiyonu bazı teknik iyileştirmeler gerektiriyor; bu nedenle, oyun geliştiricileri güncellenmiş sürümü yayınlıyor. Bu RPG oyunu, birkaç farklı karakterle aksiyon gerçekleştirmeyi sevenler tarafından oynanabilir.

Bir Kullanım Kodu, oyuncuların yeni karakterlerin, görünümlerin, silahların ve diğer gerekli öğelerin kilidini açmasına yardımcı olur. Bu tür kodların bir son kullanma tarihi vardır ve genellikle oyunun kendisinde ve internet üzerindeki diğer oyun sitelerinde bulunur.

6SP942Z3XVWH

KS6QL3YJFCWM

GS6RLKGKWUER

Yukarıda belirtilenler, sizin için yararlı olabilecek kodlardan bazılarıdır! Bunlardan biraz daha fazlasını istiyorsanız, makalelerimizi okumaya devam edin!

Genshin Hakkında

miHoYo, dünya çapındaki oyuncular için Genshin oyunu geliştiren bir Japon şirketidir. Oyun içi özelliklerden oyuncuların partiden keyif aldığı birkaç yıl geçti. Oyunun en iyi yanı, oyunseverler tarafından beğenilen ve sevilen aksiyona dayalı olmasıdır. Oyun 12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Ancak bu yaşın altındaki çocukların oyunu oynamaması tavsiye edilir!

Genshin Impact 3.2 Sızıntıları

En popüler sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden büyük bir tartışma yaşandı. Genshin 3.2'nin Sızdırıldığı ve şimdi birkaç oyuncunun daha yeni sürümüne erişebileceği. Sızıntılar, oyuncular için yeni karakterleri ve temayı içeriyor. Çoğu oyuncu, geliştiriciler tarafından resmi olarak bildirilmediğinde oyun ve karakterler hakkında konuşmaya başladı. Bununla, oyuncuların sahip olduğu çılgınlığı ve heyecanı hayal edebilirsiniz!

Sunucu 3.2 Canlı Yayın Süreleri

Kuzey Amerika 23 Ekim 2022  07:00 (UTC/GMT -5)

Avrupa 23 Ekim 2022  13:00 (UTC/GMT +1)

Asya 23 Ekim 2022  20:00 (UTC/GMT +8)

TW, HK, MO 23 Ekim 2022  20:00 (UTC/GMT +8)

Oyunun güncellenmiş sürümünü oynamak isteyen oyuncular için tahmini süreyi paylaştık.

Oyundaki yeni karakterler

Yeni ve güncellenmiş sürüm, Genshin sevenler için yeni ve çekici karakterler tanıtacak. 'Yarı uyanık, yarı uykulu, Hepsi İnanılmaz' yeni karakterlerle yeni bir konsept. Bu tema ile oyun, dünya çapındaki tüm oyuncular tarafından erotik olarak oynanacak. Childe, Yae Miko ve Yoimiya, oyuncular için genç ve harika karakterler.

Oyunla ilişkili olaylar

Nahida ve Leyla'nın serbest bırakılması

Scaramouche Patron Dövüşü

Dendro hipostazları

Tuhaf Harikalar Diyarı V2

Muhteşem Mantar Çılgınlığı

Hipostatik Senfoni 2

"Tuvalin Dışında Merceğin İçinde" V2

Deneme karakter mekaniği ile Coop Dungeons

Sümer Çaydanlık

Genshin Impact 3.2 Güncellemesi Yayın Tarihi

Genshin oynamayı seven oyuncular, harika sürümü bilgisayarlarına veya mobil cihazlarına yükleyebilmek için çıkış tarihini öğrenmek için can atıyorlar. Haberlerin bir yerinde 2022 Kasım ayında güncelleme çıkacağını duyuyoruz. Ancak oyunu almak isteyen oyuncular için Genshin'in resmi çıkış tarihi 02/11/2022. Güncellenmiş sürümü resmi web sitesinden indirebilirler. Oyunu indirme adımlarını paylaştık. Oyuncular, sırasıyla 5 yıldızlı Dendro Catalyst Nahida ve 4 yıldızlı Cryo Sword Layla olan son derece yeni karakterlerle oynayacaklar. yeni karakter, oyundaki çeşitli seviyeleri tamamlamanıza yardımcı olacak.

To Top