Minecraft 1.20 Güncelleme APK İndirme, Yayın Tarihi ve Bağlantı

Bu makaleden Minecraft 1.20 Güncelleme APK İndirme ve Çıkış tarihini ve bağlantısını öğrenin. Sizin için basit ve alakalı tuttuk! Minecraft, dünya çapında oyuncular tarafından sevilen popüler video oyunlarından biridir.

Minecraft 1.20 Güncelleme APK İndir 2023

Oyun, içinde harika özellikler bulunan Mojang Studios tarafından piyasaya sürüldü. Oyun mobil ve PC kullanıcıları için kullanılabilir. Şimdiye kadar oyuncuların zaten yüklediği ve kullandığı birkaç farklı sürüm var.

Ancak geliştirici ekibi sürekli olarak daha yeni ve daha iyi güncellemeler getirerek oyunda iyileştirmeler yapmaya odaklanıyor. Minecraft 1.20'nin abartılı oyuncular için çıktığı internette her yerde konuşuluyor! Bilgilerinin bir kısmını buraya yazdık.

Oyun, grafikleri daha etkileşimli hale getirmek için Java ve C++ programlama dillerinde yazılmıştır. Oyunun en son sürümü, beta 1.19.50.23 ile Java Sürümü 1.19.2'dir. Bu nedenle, oyuncunun oyunu oynadığı cihazların bu dillerle uyumlu olması gerekir, aksi takdirde oyun yüklenirken hata verir. 

Minecraft güncelleme sürümü için etkinlik 15/10/2022 tarihinde gerçekleştirildi ve bu etkinlikle ilgili en son bilgiler izleyicilere sunuldu.

Minecraft Özellikleri

Her oyun, güncellemesinden sonra oyuncularına bazı heyecan verici özellikler sunar. Aynı şey Minecraft için de geçerli. Canavarlar, görevler, manzaralar, kayalar, ormanlar ve çok daha fazlası Minecraft için keşfedilmeyi bekliyor. İşte kesinlikle beğeneceğiniz özelliklerin bir listesi –

Asılı işaretler

Sallar

Yeni görünümler

Ana kaya (son derece yeni)

Keskili Kitaplık

Ormandaki bambu ağacı

Hayvanlarda develer

Ey! Bu senin için çok eğlenceli olacak!

Minecraft Teknik Özellikleri

Oyunun teknik gereksinimleri hakkında gerekli detayları sizlerle paylaştık. Teknik bir arkadaş veya oyunda yeni biri değilseniz endişelenmeyin, bunları anlamak kolaydır.

Minecraft Teknik Özellikleri

RAM Gerekli 2 GB

Merkezi işlem birimi Intel Core i3-3210 3,2 GHz / AMD A8-7600 APU 3,1 GHz veya eşdeğeri

Uyumlu İşletim Sistemleri Windows 7,11 ve daha fazlası

Video kartı Tümleşik: OpenGL 4.41 ile Intel HD Graphics 4000 (Ivy Bridge) veya AMD Radeon R5 serisi (Kaveri hattı) Ayrık: OpenGL 4.4 ile Nvidia GeForce 400 Serisi veya AMD Radeon HD 7000 serisi

Boş disk alanı Oyun Çekirdeği ve Diğer Dosyalar için 1 GB (minimum)

Önerilen Özellikler 

Yukarıdaki tabloda teknik gereksinimleri paylaştık. Burada, oyun deneyiminizi geliştirmek için bazılarını topluyoruz.

Minecraft Önerilen Teknik Özellikler

RAM Gerekli 4 CİGABAYT

Merkezi işlem birimi Intel Core i5-4690 3,5 GHz / AMD A10-7800 APU 3,5 GHz veya eşdeğeri

Uyumlu İşletim Sistemleri Windows 7,10,11

Video kartı OpenGL 4.5 ile GeForce 700 Serisi veya AMD Radeon Rx 200 Serisi (entegre yonga setleri hariç)

Boş disk alanı 4 CİGABAYT

Minecraft Oynamak İçin Platformlar

Xbox

Playstation4

Android ve iOS Cihazları

Minecraft 1.20 Güncellemesi Yayın Tarihi ve Bağlantısı

Bu 3B sanal alan oyunu, Markus Notch Persson'un orijinal eseridir. Oyunun haritası o kadar ilgi çekici hale getirildi ki, bir metreküp boyutunda bloke edilmiş bir oyun. Bu, oyuncuların oyunun tadını çıkarmak için görünümleri, araçları ve alanları kullanmasına olanak tanır. Son güncelleme bundan yaklaşık 6 ay sonra yayınlandı. Oyuncular, sistemlerinde ve mobil cihazlarında oyunu güncellediler. Şimdi Minecraft'ın daha yeni sürümünü almayı bekliyorlar.

Sürüm Güncelleme Yılı

Aralık 2021

Temmuz 2022

Minecraft 1.20 Güncelleme Ocak 2023 (Geçici)

Şimdiye kadar, oyun için gerekli bilgileri almış olabilirsiniz. Resmi sürümün henüz Google Play Store'da bulunmadığını size bildirmek isteriz. Ayrıca, sizin gibi oyuncuların güncellenmiş sürümü almak için bir süre beklemesi gerekiyor.

Minecraft 1.20 Güncellemesi Nasıl Kurulur?

Minecraft için düzenli güncellemeler, oyunu oyuncular için uygun hale getirir. Teknik aksaklıklarla veya herhangi bir yavaş yükleme sorunuyla karşılaşmazlar. Minecraft 1.20 Güncellemesini incelerken, sürümü resmi olarak indirmelisiniz. Almak için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Adım Google oyun mağazasına gidin

Adım 2 Önce e-posta kimliğinizi kullanarak oturum açmalısınız

3. Adım Ardından, mevcut arama çubuğundan Minecraft 1.20 Güncellemesini arayın

4. Adım "Güncelle"ye tıklayın

Adım 5 Bu biraz zaman alacak

Adım 6 Şimdi, "yükle" ye tıklayın

Adım 7 Artık oyunu açabilirsiniz.

To Top