PUBG 2.2 Güncelleme APK İndirme, Yayın Tarihi, Özellikler, Bağlantı

Bu makalede paylaşılan temel ayrıntılardan PUBG 2.2 Güncelleme APK İndirme, Yayın Tarihi, Özellikler ve Bağlantıyı edinin. PUBG severler için harika bir haber var, PUBG 2.2 Güncelleme APK'sını buradan indirebilirler .

PUBG 2.2 Güncelleme

PUBG geliştiricilerinden harika bir haber daha geldi! Önceki sürümü deneyimleyen oyuncular, artık PUBG 2.2'den heyecan verici bir deneyim yaşayacaklar. Ödeme yapanların oyuna erişmek için önce APK dosyasını indirmesi ve yüklemesi gerekir. Gelişmiş silahlar ve çekici kostümler, oyunu şu anda harcadığınız normal saatlerden daha fazla oynamanıza neden olacak!

Oyuncuların yeni sürümü yüklemek için mobil cihazlarında gerekli alana sahip olmaları gerekir. 681 MB, Android kullanıcıları için ve iOS kullanıcıları için 1.91 GB'dir. Güncelleme için bir depolama alanı oluşturmak için kullanılmayan diğer uygulamalardan veya önbellekten fazla alanı kaldırabilirsiniz!

PUBG 2.2 Güncelleme APK İndirme

Nihayet! APK İndirme, PUBG'nin büyük hayranları için yayınlandı. Güncelleme, sırasıyla Android ve iOS kullanıcıları için Google Play Store ve App Store'da! 13/09/2022 ve 20/09/2022, oyunun resmi çıkış tarihleridir, bu nedenle oyuncular en erken çevrimiçi olarak alabilirler. Güncelleme, 13 Eylül 2022 sabahı saat 11:00'de yayınlandı ve önde gelen web sitesi, güncellemeyi indirmek için birkaç oyuncuyla doldu.

PUBG 2.2 Ödülleri

Güncellemeyi indirecek olan oyuncular şu ödülleri alacaklar:

3.000 BP

100 AG

Gece Kaskı

Bu ödüller, oyunu 20 Eylül'e kadar güncellerlerse oyunculara sunulur.

PUBG 2.2 Özellikleri

PUBG'nin geliştiricisi, dünya çapındaki oyuncular için özel oyunlar yapmak için birkaç yılını vermiş bir şirket olan Krafton'dur! PUBG 2.2 için geliştiriciler, bazıları aşağıda tartıştığımız birkaç ilgi çekici özellik oluşturdu.

Nusa Haritası

1×1 harita, oyuncular tarafından Battle Royale Oyunlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Nusa Haritasında NS2000 ve Tactical Crossbow gibi gelişmiş silahlar yer alacak. Bunun yanı sıra oyuna özel mekanikler ekleniyor. Zipline, Asansör vb. İçerir. Bunlar, oyuncular tarafından kesinlikle beğenilecek ve sevilecek yaratıcıların orijinal sanatıdır.

Ateşli Silah Dengeleme

AĞUSTOS: Oyuncular atış hızlarını artırabilir

MK14: Bu, oyuncuların oyunun herhangi bir aşamasında silah hasarını yönetmelerine yardımcı olacaktır.

SKS: Bu, oyun için kurtarma hızını artıracak

Mini14: Bu, oyundaki gövde hasarını artıracak

Erangel'deki Değişiklikler

En çok sevilen Erangel haritası, “Bisiklet Kulübesi” ve “Hastane”deki modifikasyonlar gibi pek çok harika konsepti içeriyor.

Yeni Limanlar: Biri askeri üssün güneybatısında, diğeri ise Farm'ın güneyinde. Bu bağlantı noktaları Sosnovka'da mevcuttur.

Bunların dışında yeni bir tamirci, Flash Shop, yeni bir sistem, Benzin İstasyonu ve hedefli erzak kasaları bulacaksınız.

PUBG 2.2 APK İndirme

Tencent Mobile International Limited, güncellemeyi oyuncular ve benzer şekilde Android kullanıcıları için App Store'a yükledi. Güncellemenin en iyi yanı, birçok oyuncuyu cezbeden haritaların geliştirilmiş olmasıdır. APK indirmenin resmi bağlantısı, APK dosyasını almak için kaydolabileceğiniz/oturum açabileceğiniz @na.battlegrounds.pubg.com'dur.

Gelecek bölümde verilen adımları da takip edebilirsiniz. Oyuncuların görselleri daha iyi görebilmeleri için Tablette oynamaları önerilir. Herhangi bir mobil cihazda rahat olabilirler, burada sadece bir öneride bulunuyoruz.

PUBG 2.2 APK Dosyasını İndirme Adımları

PUBG 2.2 Güncelleme APK'sının ilgili bağlantısını bulmakta şaşırdıysanız, aşağıda paylaşılan prosedürü izleyin.

Adım 1 PUBG'nin ana web sitesine gidin

Adım 2 Şimdi, ana sayfada "Yama Notları" bölümünü göreceksiniz.

3. Adım PUBG 2.2 Güncelleme APK İndirme'ye tıklayın

4. Adım APK dosyası cihazınıza indirilecek

Adım 5 Kurun

Adım 6 Şimdi, oyunu indirmek için google play store'a veya uygulama mağazasına gidin.

To Top