PUBG Mobile 1.9 güncellemesi 2023: Android'de en son sürüm nasıl indirilir

 


PUBG Mobile 1.9 güncellemesi 2023: Android'de en son sürüm nasıl indirilir

PUBG Mobile 2023 güncellemeleri, yeni özelliklerin ve içeriğin eklenmesi nedeniyle oyuncular arasında genellikle büyük bir heyecan ve beklenti yarattı. Benzer şekilde, 1.9 güncellemesi de oyunun dördüncü yıl dönümünü anacağı için büyük bir heyecanla karşılanıyor.

Yama, dağ bisikletleri ve hava savaş alanlarına ek olarak, Malzeme Mağazası, harita, mekanik ve daha pek çok alanda çeşitli iyileştirmeler içerecek. Oyuncular, oyunun tadını çıkarmak için güncellemeyi doğrudan ilgili mağazalarından indirebilir.

PUBG Mobile 1.9'u Android cihazlara indirme adımları

Android kullanıcıları en son sürümü Google Play Store üzerinden edinebilir veya APK dosyasını kullanabilir. Ayrıca, geliştiriciler dosyayı resmi web sitesinde sağladığından, oyuncuların meşru bir APK bulma konusunda endişelenmelerine gerek yoktur.

Tencent Community Manager Error403 tarafından resmi sunucuda yayınlanan bir mesaja göre , güncelleme 18 Mart saat 9:30'a (GMT +5:30) kadar Google Play Store'daki kullanıcılara sunulmalı ve kullanıcılar, APK dosyası aracılığıyla 18 Mart 07:15 IST'ye (GMT +5:30) kadar indirmek için.

Her iki durumda da oyunu indirme adımları aşağıdaki gibidir:

Google Oyun mağazası

Adım 1: Google Play Store'u açmalı ve PUBG Mobile'ı aramalısınız. Alternatif olarak, oyunun Google Play Store'daki sayfasına gidin.

Adım 2: Ardından, oyunun en son sürümünü indirip yüklemek için güncelleme düğmesine basın.

APK dosyası

1.9 sürümünü yüklemek için APK'yı kullanmak istiyorsanız, şu talimatları uygulayabilirsiniz:

Adım 1: APK dosyası resmi web sitesinde mevcut olduğundan, web sayfasına gidin.Adım 2: Ardından, indirme için birkaç seçenek olacaktır: Kompakt ve Normal.

Dosyalar arasındaki fark, kompakt versiyonun boyut olarak daha küçük olmasıdır. Ancak, kullanıcıların oyun içinde ek kaynaklar indirmesi gerekir.

En son dosyanın henüz siteye yüklenmediğini ve oyuncuların birkaç saat beklemesi gerekebileceğini unutmamak önemlidir.

Adım 3: İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu yükleyebilirsiniz, ancak devam etmeden önce 'bilinmeyen bir kaynaktan yükle' seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir.

Adım 4: Ardından, oyunu açıp keyfini çıkarmak için istediğiniz kaynak paketini indirebilirsiniz.

Kurulum sırasında bir ayrıştırma hatası alırsanız, APK'yi tekrar indirebilir ve yukarıdaki adımları uygulayabilirsiniz.


To Top