PUBG Mobile Mezarcı Hassasiyet Kodu (2023)

 


PUBG Mobile Mezarcı Hassasiyet Kodu (2023)

PUBG Mobile 2023, şu anda hem Android hem de iOS'ta bulunan en popüler cep oyunlarından biridir . Oyunu oynayan çok sayıda kullanıcıyla, işler rekabete girmek zorunda. Zirvede kaldığınızdan emin olmak için, neredeyse sıfır geri tepme için PUBG Mobile Mezarcı hassasiyet kodu kılavuzumuzu takip edin.

PUBG hayranları Sizlerde Pubg mobile mezarcı hassasiyet kodu , pubg mezarcı hassasiyet kodu nasıl yapılır? yada mezarcı hassasiyet kodu 2023? , Pubg mobile en güncel mezarcı hassasiyet kodu nedir gibi sorularına cevap arıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız ve bu soruların cevaplarının yer aldığı yazımıza ulaşabilirsiniz

Oyunun ana amacı diğer oyuncuları ortadan kaldırmak ve ayakta kalan son kişi olmak olduğu için, sizin tarafınızda herhangi bir avantaja sahip olmak faydalıdır. Bu 6x 3x Mezarcı Hassasiyet kodu kılavuzunu takip etmek, amacınızın yerinde olmasını sağlayacak ve düşmanları ortadan kaldırmak çok da önemli değil. Hemen Mezarcı Hassasiyet Ayarları Kodu 2023  rehberine geçelim.

Genel Ayarlar Bölümü


Kamera Hassasiyet Bölümü
Ateş Etme Hassasiyet BölümüJiroskop Hassasiyet Bölümü
Mezarcı Hassasiyet Kodu6916-3110-6115-9749-327

Not:Jiroskop Sekmemesi için kullanılır. 6x 3x Dürbünlerde kullanmanızı tavsiye ederimTo Top