PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası 1.9 İndir (2023)

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası 1.9 İndir (2023)

PUBG geri tepmesiz yapılandırma, çok popüler bir yapılandırma kesme ve Obb dosya kesmedir. Arkadaşlar bu yazımda sizlere PUBG Mobile ve Bgmi Sekmeme config 1.9 Obb config dosyasını vereceğim.

PUBG  1.9 Sekmeme Dosyası İndirme (2023)

Bgmi ve Pubg 1.9.0 için bu Bgmi No recoil Config obb dosyasını kullanabilir ve oyununuzu harika bir yöne çevirebilirsiniz yani sıraları zorlayabilirseniz insanlara yardım edebilirsiniz.

Bir sorun çıkarsa arkadaşlar bu dosyayı koyarak kolay ve çok kolay bir şekilde rankı zorlayabilirsiniz ayrıca bu dosyayı Pubg ve Bgmi 1.9.0 klasörlerine atıp çok güzel oyunu oynamış olsanız dahi oynayabilirsiniz. oyun oynamayı bilmiyorum.

Doğruluğunuzu artırmanıza ve en sevdiğiniz silahların geri tepmesini azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Bir sorun varsa o zaman arkadaşlar bu dosyayı bir kez koyun ve bakın tüm sorununuz düzelecektir.

PUBG 1.9 Geri Tepme Yok Yapılandırma Dosyası İndirme

Bu Bgmi No recoil config 1.9 apk dosyası, Pubg mobile 1.9 ve Pubg Kr, Vn, Cn ve Global'in tüm sürümleri için de çalışır.

Thi dosyası, Pubg mobile için geri tepme yapılandırması yok ve bu dosyayı oyununuzda kullanırsanız, o zaman siz çocuklar, kapsamınızdan 300 metre veya daha fazla mesafeden en iyi sonucu alacaksınız.

Herhangi bir düşmanı geri tepme obb hack dosyası olmadan alt edebilirsiniz ve bunu direkt olarak da yapabilirsiniz, yani bu sizin için çok iyi bir dosya arkadaşlar, o zaman bu dosyayı kesinlikle oyununuzda uygulamalı ve daha iyi bir oyun haline gelmelisiniz.

BGMI 1.9 Geri Tepmesiz Yapılandırma Dosyası (2023)

Bu yeni No Recoil yapılandırması, Bgmi 1.9 güncellemesiyle de çalışır. Bu dosya %100 tüm cihazlar için çalışır, böylece bu BGMI 1.9 No recoil config obb dosyasının keyfini çıkarabilirsiniz .

Bgmi'de bu geri tepmesiz yapılandırmayı kullanmak için, dosyayı veri klasörlerinizin içinde uygun bir yere koymanız yeterlidir ve bu dosyayı oyununuza koyarsanız, profesyonel oyuncular olursunuz ve sizden 300 metre mesafedeki herhangi bir düşmandan aşağı inersiniz. daha fazlasını deneyebilirsiniz.

Pubg ve Bgmi No recoil config 1.9 ile herhangi bir düşmanı öldürebilirsiniz ve bunu direkt olarak da yapabilirsiniz, yani bu sizin için çok iyi bir dosya arkadaşlar, o zaman bu dosyayı kesinlikle oyununuzda uygulamalı ve Bgmi 1.9'un profesyonel oyuncuları olmalısınız. .

Çözüm

Bu nedenle, bu Bgmi 1.9 geri tepmesiz yapılandırma dosyasını denemelisiniz, ancak doğrudan ana hesabınızda kullanmadan önce bir konuk hesabında bu Geri tepme yok yapılandırma obb dosyasını denemelisiniz .
To Top