Valheim - Siyah çekirdek nerede bulunur?

Valheim'daki yeni Kara Çekirdek kaynağını arıyorsanız, kılavuzumuza göz atın. Ayrıca siyah çekirdeklerin ne işe yaradığını ve onlarla ne inşa edebileceğinizi de öğreneceksiniz.


Valheim - Siyah çekirdek nerede bulunur?

Valheim için yeni Mistlands eklentisi, yani silahlar, zırhlar ve hatta yeni yaratıklar sayesinde oyun dünyasını genişletiyor. Üretilebilen yeni öğeler için, gerekli ana kaynaklardan biri Kara Çekirdek'tir.

Kılavuz içeriği :

Walheim'da siyah çekirdek nerede bulunur?

Valheim'daki siyah çekirdekten neler üretilebilir?

Walheim'da siyah çekirdek nerede bulunur?

Walheim'da siyah çekirdekler elde etmek bir angaryadır. Bununla birlikte, önemli bir zorluk var, o da "Infested Mines" adı verilen tehlikeli zindanlarda siyah çekirdekler toplamanız gerektiğidir.  Siyah çekirdekleri genellikle Infested Mine zindanındaki gizli odalarda bulabilirsiniz. Maden başına en az iki siyah çekirdek ve çalıştırma başına  en fazla altı siyah çekirdek olduğunu lütfen unutmayın   .

Valheim'daki siyah çekirdekten neler üretilebilir?

Siyah çekirdekler, Mistlands güncellemesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Aşağıdaki öğeleri yapmak için siyah çekirdekleri kullanabilirsiniz :

Black Forge  , Sisli topraklar seviyesindeki kapı pervazları için zırh, silahlar ve dayanıklı bir fener oluşturmanıza olanak tanır.

14x Siyah mermer

10x Yggdrasil Ağacı

5x Siyah Çekirdek

5x Demir

5x Bakır

Galdr's Table - zırh, silahlar ve hatta Kraliçe'yi  bulmak için kullanılabilecek bir anahtar öğe olan Seal Breaker gibi sihirle ilgili öğeler oluşturmanıza olanak tanır  .

25x Yggdrasil Ağacı

10x Siyah Metal

10x Siyah mermer

5x Siyah Çekirdek

15x Saflaştırılmış Eitre

Eitre İşleme Makinesi -  Özsu ve yumuşak dokuları saflaştırılmış Eitre'ye işler.

20x Siyah bilye

5x Siyah Metal

10x Yggdrasil Ağacı

5x Siyah Çekirdek

3x Živica

Bu güncellemede zorlu düşmanlarla ölçeklenmek istiyorsanız, bu işçiliği duruşları ve istasyonu çok önemlidir. Tüm bu binaları elde etmek, Valheim'daki yeni Mistlands güncellemesinden sağ çıkmanın anahtarıdır.  Toplamda,  tüm üretim tablolarını oluşturmak için yaklaşık 15 siyah çekirdeğe ihtiyacınız var. Çalıştırma başına ortalama dört siyah çekirdek alırsak, yaklaşık üçüncü veya dördüncü çalıştırmada yeterli kaynağa sahip olursunuz. 

To Top